PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy! co z tym zrobic...



bartek123
10-01-09, 23:28
Witam mam 17 lat 180cm wzrostu, waze około 57kg, jak moge nabrac na masie? jem normalnie sniadanie, obiad, kolacje (kolacji najwiecej) i nic, tylko brzuch mi troche urusł, ale w rece nogi nic nie idzie.. chydy jestem i chce przytyc. Co mam z tym zrobic?? jak przytyc? co jesc? odzywki jakies? Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Seba87
10-01-09, 23:38
Musisz zacząć ćwiczyc wybierz sobie jakąś dietke z forum dla poczatkujących zarówno jak i jakis plan treningowy zapodaj gainerek na początek i masuj a na pewno będą jakies efekty

slim shady
11-01-09, 01:59
idź na siłownie,

Adam.B
11-01-09, 03:44
Ćwicz... Ale nie na siłowni...
Człowieku...
Jestem Twojego wzrostu, i wieku od pieciu lat nie jem mięsa a od 3 jajek, i warzę 25kg więcej od Ciebie...
Jedz wartościowe rzeczy, nie kolę, chipsy i inne bardziewia...
Ryż, kasza, fasola makaron chleb, sery, mleko, warzywa, owoce, zielone warzywa (szpinak, pietruszka, zielona fasolka)- może nie jest to przepis dla kulturysty, ale pozwoli Ci nabrać masy...
Do tego Ćwicz ogólnorozwojowo, pływanie, bieganie, rowerek (nie tylko komputer...)
Nie sądź że Ci tutaj dadzą odżywki, najesz się tego, pójdziesz na siłownie i po tygodniu będziesz miał super masę....
pozdrawiam.

Bewolf
15-01-09, 09:06
tak to jest prawda pewnie jestes ektomorfikiem wiec musisz cwiczyc ale na silce no i miec diete jesc 5 razy dziennie malo ale wartosciowo tak jak kolega powiedzial ryz kasza makaron fasola no i mieso duzo miesa;)

Fehu
15-01-09, 10:40
Dobrze gadaja!!! jedz...a narazie nie mysl o odzywkach