PDA

Zobacz pełną wersję : Owlosienie...<kompleks>



Fehu
10-01-09, 20:37
witam mam problem ze swoim owlosieniem cóz pisze to w dziale zdrowie gdyz obawiam sie ze to jest problem natury zdrowotnej a mianowicie jestem dosyc mocno owlosiony: brzuch, klatka, nogi niestety jak na moj wiek rocznikowo 18 uwazam ze to jest za duzo zreszta nawet moi koledzy ktorzy maja ponad 20lat nawet nie maja takiego owlosienie...Niestety sprawia mi to duzy problem (kompleks) i mam do was pytanie czy jest jakis specyfik farmaceutyczny ktory powstrzyma dalszy wzrost? pewnie ktos mi zaproponuje depilacje ktora niestety trzeba powtarzac ale równiez nie jestem sam w stanie depilowac sobie plec (na plecach dopiero pojawia sie owlosienie) a cóż depilacja w salonie kosmetycznym calego ciala napewno jest bardzo droga...W ostatecznosci moglbym zastosowac cos nie legalnego...Prosze sie nie smiac!

Voice666
10-01-09, 22:58
Raczej tego nie zatrzymasz bo jest to uwarunkowane genetycznie.
Możesz spróbować kremów depilacyjnych tylko tych z górnej półki, zwłaszcza jeśli twoje włosy są grube i mocne wtedy najlepiej zapytać w salonie kosmetycznym, lub w sklepie kosmetycznym co z czym.
Jak już się zaczniesz depilować to do końca życia, więc może lepiej się z tym pogodzić?

Blackphoenix
10-01-09, 23:21
tak jak wspomniał Voice , jest to uwarunkowane genetycznie, niestety trudno będzie z tym walczyć. Na pewno będzie się to liczyć z kosztami. Może warto zainwestować w depilator? Albo jest taka specjalna linia kosmetyków dla facetów "Depilacja cukrowa"

Seba87
10-01-09, 23:26
Podepilujesz sie troche i bedzie ok znajdziesz sobie laske to ci bedzie depilowac plecki hłe hłe bedzie dobrze nie ma sie co martwic i w kompleksy wpadać

Fehu
10-01-09, 23:47
Może i racje w sumie jesli nie bedzie za duzo na plecach (narazie malo) to da sie to przezyc...Co do genetyli ojciec moj mowi ze w moim wieku mial tak samo a po tem mówi ze mu powypadaly, wytarly sie i nie ma za bardzo

slim shady
11-01-09, 02:04
hmmmm depilacja laserowa, długo trwałe efekty

Marian38
11-01-09, 02:15
Ja w wieku 16 lat jestem sporo owłośiony ale jakoś Mi to nie przeszkadza.
Zakceptuj sibie a będzie dobrze.

Volves
11-01-09, 19:14
stary wiesz ile lasek chciało by mieć prywatnego misia ??!! :D

Fehu
11-01-09, 20:18
Tiaaa jeszcze do misia to mi daleko ale pewnie bedzie hehe..
wbijam w to wszystko jestem jaki jestem

Seba87
11-01-09, 22:30
stary wiesz ile lasek chciało by mieć prywatnego misia ??!! :D

Na pewno nie moja... ale jakos sobie radze.... wdługich bluzach chodze lol :lol:

Prezydent_1c
16-01-09, 18:50
Heh ja znam osobiście takie zboczuchy co lubią owlosionych chłopaków więc nie przejmuj się kolego :) Może niedługo się trafi jakaś która Cię będzie ubóstwiać za owłosienie ;)
ps. sam również nie należe do "najgładszych" więc wiem co pisze ;)

ElBuero
16-01-09, 21:20
witam mam problem ze swoim owlosieniem cóz pisze to w dziale zdrowie gdyz obawiam sie ze to jest problem natury zdrowotnej a mianowicie jestem dosyc mocno owlosiony: brzuch, klatka, nogi niestety jak na moj wiek rocznikowo 18 uwazam ze to jest za duzo zreszta nawet moi koledzy ktorzy maja ponad 20lat nawet nie maja takiego owlosienie...Niestety sprawia mi to duzy problem (kompleks) i mam do was pytanie czy jest jakis specyfik farmaceutyczny ktory powstrzyma dalszy wzrost? pewnie ktos mi zaproponuje depilacje ktora niestety trzeba powtarzac ale równiez nie jestem sam w stanie depilowac sobie plec (na plecach dopiero pojawia sie owlosienie) a cóż depilacja w salonie kosmetycznym calego ciala napewno jest bardzo droga...W ostatecznosci moglbym zastosowac cos nie legalnego...Prosze sie nie smiac!

owszem da się... ja z tym mam ten sam problem... wiesz ale to jest tak jeżeli jesteś owłosiony to masz prawidłowe endrogeny męskie wiec masz sie czym szczycić a meskie dziewczynki powinny Ci tego zazdrościć ;) mozna na ten temat sie rozpisac bardzo szeroko ale napisze ci krotko... Udaj sie do Lekarza jakiegos najlepszego Endokrynologa w mieście w celu zbadania hormonów tarczycy (poprzez badanie krwi "gdzie nie zawsze wykrywa" wiec zbadaj się poprzez prześwietlenie platów tarczycy USG). Przedsaw jemu sytuacje ze to jest twoj kompleks... sa lekarstwa (hormonalne) na to abys wygubil wszystkie wlosy ciala... lecz to musi byc uwarunkowane pod okiem lekarza. Ps. no chyba że chcesz czekać 20-30 lat na to aby same wypadły :)

Pozdrawiam Maciej K.

Voice666
16-01-09, 21:26
Jeśli będzie leczył się hormonalnie, to podejrzewam, że zaaplikują mu estrogeny??
Czy to nie spowoduje spadku poziomu testosteronu? i osłabienie libido??

ElBuero
16-01-09, 21:30
Jeśli będzie leczył się hormonalnie, to podejrzewam, że zaaplikują mu estrogeny??
Czy to nie spowoduje spadku poziomu testosteronu? i osłabienie libido??

on jest mlody... i w tym momencie przezywa okres dojzewania... niektorzy tak maja... nazywa sie to Burza Hormonow w organizmie... to powinno sie samo ustatkowac... ale na to trzeba czasu... jezeli jemu zalezy na czasie niech koniecznie skontaktuje sie z lekarzem hormonalnym

ElBuero
16-01-09, 21:38
Jeśli będzie leczył się hormonalnie, to podejrzewam, że zaaplikują mu estrogeny??
Czy to nie spowoduje spadku poziomu testosteronu? i osłabienie libido??

jego organizm moze wydzielac czegos za duzo i po czym idzie bujny zarost... trzeba cos ustatkowac... i wszystko musi byc dokladnie obliczone i sprecyzowane ale tylko pod okiem wyspecjalizowanego w tym kierunku lekarza... tylko ciekawe czy jakis lekarz sie tego podejmie... bo wiadomo ze w polsce caly personel sluzby zdrowia to same lapowkarze :angry:

ElBuero
16-01-09, 22:46
ale pierdoły
ogolnie wszystkie kobiety co maja troche oleju w głowie to wiedzą ze kudłaci sa lepsi w te klocki


dokladnie :)

ElBuero
17-01-09, 11:11
Jeśli będzie leczył się hormonalnie, to podejrzewam, że zaaplikują mu estrogeny??
Czy to nie spowoduje spadku poziomu testosteronu? i osłabienie libido??



dzis sie dowiedzialem ze za to wszystko odpowiada jednak tarczyca... wiec trzeba zrobic badania szczegolowe tarczycy... lekarz postawi prawidlowa diagnoze

burn
18-01-09, 19:35
Pozostaje depilacja, nie słuchaj opinii, że włosy później rosną szybciej, bo to nieprawda. Istnieją inne metody usuwania owłosienia, które stosują także mężczyźni (Elektroliza, termoliza, blend, laser) jednak sporo one kosztują.

Shogun
23-01-09, 20:37
Powiem Ci tak: jedne laski lubią facetów owłosionych inne gładkich, nie jest tak że facet z gładkim torsem ect. podoba się wszystkim kobietom, wręcz przeciwnie.. ;). Wydaje mi się, że powinieneś je tylko skracać ze względów estetycznych i to wszystko :).

Fehu
23-01-09, 22:24
Dawno nie bylem w tym swoim temacie... kurcze nie potrzebnie w tu wchodziłem... i jednak podaruje sobie tego lekarza...cóż znam bardziej owłosionych, aczkolwiek powtórzę sie ale nie wiem czy to możliwe ale mój tato miał kiedyś podobny problem... a dobija mnie tylko owlosienie na brzuchu (tzw.sciezka milosci) moja juz niestety ex panienka nie protestowała na temat owlosienia... moze troche wyolbrzymilem problem bo tak jak jest teraz jest ok, ale nie chce tylko by tego przybywalo...a macie panowie po sogu

ardenno
26-01-09, 03:25
Prawdziwy facet powinien byc tak owlosiony ze jak wejdzie na drzewo to ma go byc niewidac :razz: