PDA

Zobacz pełną wersję : ALRI- kolejna wpadka



Symu
10-01-09, 14:12
Po uznaniu JW z Alri prawdopodobnie za prohormon mamy kolejną wpadke tym razem z Venomem.

http://www.fda.gov/bbs/topics/NEWS/2008/NEW01933.html

W skrócie w wymienionych an stronie środkach znaleziono leki w tym sibutramine, nie wiadomo który dokładnie w venomie ale pewnie tn bo działanie ejst dośc mocne

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sibutramina

Niestety jednakALRI to syf i radzę trzymać się od tego z daleka.

Luka
10-01-09, 14:19
Hehe to już wiadomo dlaczego tak podejrzanie dobrze działały.

Symu
10-01-09, 14:19
http://www.fda.gov/cder/consumerinfo/weight_loss_products.htm

jednak jest napisane- sibutramina.

Seba87
10-01-09, 14:26
Z tego co tam czytałem o tej sibutraminie to hamuje łaknienie i takie tam, pozatym każdy ostatnio cos negatywnie wypowiadał sie na temat tego supla mówiąc ze słabo działa w porównaniu do poprzednika. Ciekawostka ostatnio sprawdzałem co to i jakie działanie ma johimbina i doczytałem sie ze branie przed stosunkiem pare minut daje napompowanie sie lepiej pałki błehehe dobre jako afrodyzjak

Symu
10-01-09, 14:35
Chodzi o sam fakt, że to jest lek. Nie bez powodu substancje się tak klasyfikuje, może mieć dośc znaczny wpływ na zdrowie (serce). Czy venom slabo działa - wątpie. Po tym jak zobaczyłem kolesia który w 2-3 tygodnie zbił 10kg fatu sam byłem ciekaw co tam siedzi. To działanie jest ważne :"zwiększa wydatek energetyczny, prawdopodobnie zwiększając termogenez"

ALRI wydalo już wersje venom hyperdrive 3.0+ najprawdopodobniej z tego powodu że największe amerykanskei sklepy po ogłoszneiu tego przez FDA zrezygnowały ze sprzedaży venoma. Pewni ta wersja już nie będzie tak siekała.

Co do johy, to była ona wcześniej używana jako afrodyzjak niż używana w w spalaczach :) Zobacz że wiele sex drugów ma właśnie ją w składzie. Spróbuj Nano Vapora, ma w składzie johe i no boostery i czuć działąnie nie tylko an siłowni :D

Seba87
10-01-09, 14:46
Ostatnio mialem do wyboru albo venoma albo lipo 6 i wybrałem to drugie. Zawiera troche tej johimbiny ale jest to zaledwie 3g wiec jest to bardzo mało. A i działa tak sobie

Symu
10-01-09, 14:55
Po 3g nie chciałbym być w twojej skorze :D 3mg.

Seba87
10-01-09, 15:20
No no hyhy ale z drugiej strony skoro ten venom tak nieźle działa z tym su- cos tam to moze go zapodać hłe hłe chyba ze cos tam sie moze staac ze mna cos mi wyrośnie albo co lol

mały huba
10-01-09, 19:23
Brałem venoma raz w życiu i szczerze uważam ,że jest to baardzo mocny środek, niestety z efektami ubocznymi. Będąc na diecie masowej( zapotrzebowanie ok 3000 + 700 kcal) bez aerobów utrzymałem wagę na stałym poziomie i czułem silny pobudzenie na wiele godzin po wzięciu dawki.Co więcej , gdy pobudzenie kończyło się następował ostry zjazd tak ,że bez kofeiny/kolejnego venoma trudno było wziąść się za dowolną czynność(mimo tego z zaśnięciem były kłopoty). Środek działa świetnie jednak sprawia następujące problemy :
- drżenie rąk
- problem z koncentracją
-bezsenność
-podniesienie ciśnieni(z 80/120 na 100-140 :/
a także lekkie uzależnienie psychiczne.O takich sczegółach jak nieprzerwana suchość w ustach/silne pocenie się nie wspominając. Wszystkie te cechy widziałem u siebie ,znajomych. Pomimo tego środek polecam osobom które będą brały go z głową i nie przesadzały z dawkami(na moją wagę 90kg 2 capsy zamiatają).