PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki w bagażu (samolot)?



mistix
09-01-09, 05:07
Witam,

Wkrotce jade na 2 tyg za granice i chcę zabrac ze sobą troche odzywek, HMB i BCAA - wszystko w kapsułkach.

Pytanie do tych, którzy już kiedys chowali do bagazu odzywki - nie ma żadnych problemów na lotnisku przy odprawie z tymi rzeczami?:) Białego proszku nie bede miec hehe, akurat nie bylo BCAA XTRA (te z glutaminą) z ActivLabu w sklepie, wiec musialem wziasc tabsy :PP

Pozdrawiam

Voice666
09-01-09, 10:12
Jeśli nawet wezmiesz odżywki do podręcznego a nie będą otwarte to nikt się nie przyczepi. Jeśli są otwarte to wylądują w koszu.

mistix
09-01-09, 14:23
No ta, ale to działa też w stronę powrotną - jak bede wracał za 2 tyg to nie zjem wszystkiego przez ten czas i mi to na zagranicznym lotnisku wywalą :PP
To moze kupić HMB i BCAA w tych blastrach z Olimpu i wziąść paragon? Wtedy kupie tyle ile bede potrzebowal no i bede miec paragon. Na 100 % mam to wziasc do podręcznego tak?

Voice666
09-01-09, 20:05
Jak będziesz miał to w bagażu podręcznym to się przyczepią, ale jak spakujesz do tego który jedzie do luku bagażowego w samolocie to się nic nie stanie. To po prostu suplementy a nie koka ;)

Fehu
10-01-09, 10:26
Zawsze mozesz zadzwonic i zapytac sie jakie sa procedury

pomeran
18-01-09, 14:39
do podręcznego zapomnij bo sie przypierdolą wiem po swoim przykładzie nawet red bulla mi zajebali a to tez jest zamknięte , schowaj tak jak Voice669 mówił do bagażu który leci w luku bagażowym