PDA

Zobacz pełną wersję : ANABOL co to takiego ?



ilona
08-01-09, 22:31
Witam może to głupie ale znalazłam u mojego faceta tabletki różowe ANABOL waży 135kl jest solidnie zbudowany ale ma jedna nerki i od pewnego czasu ma niekontrolowane napady złości jest czasami agresywny czy to może być przyczyna tego że łyka te tabletki? Proszę pomózcie

slim shady
08-01-09, 22:56
a potrafisz podac wiecej szczegółów ? co jeszcze tam pisało, najlepiej jakbys podała jakas firme

Seba87
09-01-09, 01:14
Nie wiem z czym ma miec wspólnego ta jego jedna nerka jeśli dobrze zrozumialem. Ale moze to są tabsy viagry w takim opakowaniu hłe hłe

Symu
09-01-09, 13:46
firma, zdjecie, skład cokolwiek.

Koleżance pewnie chodzi o to że jedna nerka i kox to słabe połączenie. Patrz Flex Wheeler.

Seba87
09-01-09, 14:24
Usuncie lepiej temat cały sie jeszcze chłopak kapnie i nas sklepie hłe hłe

ilona
09-01-09, 17:21
Możecie usunąć ja tylko chciałam zapytać co to takiego i jaki ma wpływ na funkcjonowanie. jest to anabol różowe tabletki pięciokątne z wężykiem firmy BRITISH DISPENSARY BOJE SIĘ O NIEGO I O SIEBIE NIE WIEM CZY MOŻE TO ŻE ŁYKAŁ TE TABLETKI POWODOWAŁO TO ŻE BYŁ TAKI AGRESYWNY . LYKAŁ PONOĆ PO 16 NA DOBĘ Myślałam że ktoś mi powie czy może to mieć wpływ na głowe

ilona
09-01-09, 17:24
A jeszcze jedno
Może gdyby ćwiczył dodatkowo to bym próbowała zrozumieć ale on nie ćwiczy nawet nie pracuje tylko dużo śpi

slim shady
09-01-09, 17:48
to steryd, nie cwiczenie nie ma sensu, mozliwe ze potem mogą nastąpic napady agrsji

Prezydent_1c
09-01-09, 19:23
No jest to steryd :) Napady aresji u niektórych to normalne. Dobrze że cię nie bije ;d Osobiście znam taki przypadek że gościu na cyklu złamał dziewczynie nos ... A ile więcej może miec to nieporządanych skutków wystrczy wpisać w google i napewno się co nieco wyświetli (jest ich bardzo dużo i nawet nie chce mi się wypisywać :) )

MhL
09-01-09, 20:49
80 mg dziennie. Nic dziwnego ze wazy 130,

Troche glupie ze z 1 nerka takie cykle uklada. Choc koles z 1 nerka nam gola w ME strzelil :p
Niech redukcje zrobi, i dobra wycinke, na 1 nerce. Ciekawe OIOM ?

Na powaznie: Lekko bym sie zdenerwowal, bo grzebiesz w rzeczach. Takich rzeczy sie nie trzema na polce z ksiazkami.

Ale jak tylko duzo spi, to luz pewnie dla kolegi trzyma.

ilona
09-01-09, 21:52
MhL masz rację grzebanie w rzeczach jest nie fajne ale przyłapałam go jak to łykał mieszkamy razem i jeśli stwierdzam że dzieje się coś złego to staram się szukać przyczyny . Nie sztuka jest się rozstać lecz sztuką walczyć o człowieka .
Dla mnie jest kimś kogo kocham i o kogo będę walczyć nawet z nim samym . Dlatego szukałam rady i pomocy u was wiedziałam że na pewno ktoś mi powie co to takiego . Zaczełam się niepokoić jak stał się agresywny ale ni sądziłam że cos łyka teraz jak go złapałam zaczłam myśleć czy to może być od tego . Chciała bym by nikt ni musiał cierpieć przez to że jgo partner łyka cos podobngo życie staje sie okropne .

Seba87
09-01-09, 22:26
Moze niech zacznie ćwiczyć i swoją agresje wyładowywuje na cięzarach!

Prezydent_1c
10-01-09, 00:29
Ogólnie od sterydów można się uzaleznić bardzo łatwo bo jest to coś w rodzaju "zjadłem 100 tabletek i urosłem to zjem jeszcze 150 to mnie jeszcze lepiej rozwali"(-a większości ćwiczących zalezy na wzroście masy) tymbardziej że np. na cyklach sterydowych czujemy się lepiej, mamy zazwyczaj poprawiony nastrój lepiej tak jakby ogarniamy wszystko co się dzieje no i mamy dużo siły ... To ostatnie niestety u niektórych ludzi przeradza się właśnie w agresję o której mówisz. Kolega wyżej dobrze napisał żeby chłopak wyładował się na ciężarach lepiej i ćwiczył.

ilona
10-01-09, 12:01
Dzięki za radę
Może jakoś uda mi si go nakłonić ale jest bardzo uparty i ciężko mu cokolwiek powiedzieć sądzi że to witaminki i nie mają wpływu na nic . Osobiście jestem zdania że od wszystkiego można si uzależnić tym bardziej od sterydów

Fehu
10-01-09, 12:38
Szczerze nie rozumiem tego;( twoj partner nie cwiczy???

ilona
10-01-09, 12:58
No nie .
Dlatego jestem wściekła że bierze jakieś sterydy , boje się o niego o skutki

DTX
10-01-09, 13:03
A opakowanie jest całe ? Bo może chce zacząć cwiczyc :]
Ew. może przechowywać je komuś :]
Najlepiej sama się o to jego zapytaj :)

przemek_yo
10-01-09, 13:18
ale pytania chlopaki... cwiczy? nie cwiczy? moze chce zaczac? kto najpierw kupuje koks a pozniej zaczyna cwiczyc? to jest proste, nie chce cwiczyc, nie mjysli o tym, a koks zre zeby byc wiekszym bez wysilku, wielu tak robi...
dziewczyno, zabierz mu to, zakaz, zagroz nawet

ilona
10-01-09, 14:08
Nie ćwiczy i nie sadzę że chce zacząć .
Pytałam tez po co to bierze to mówi że musi być duży a już wygląda jam mały Pudzian . Jestem wściekła zła i wogle nie wiem jak to nazwać .
Co do opakowania to było otwarte bo złapałam go jak brał i zresztą sam mówił że brał po 16 na dobę . Przestraszyłam się był tak jak już pisałam złośliwy nawet agresywny . Był wesoły a po chwili potrafił się wydzierać . Powiedzcie mi jeszcze czy legalna jest sprzedaż czegoś takiego?

Wiki
10-01-09, 14:18
Jasne ze nie legalna, ale łatwo kupic na czarnym rynku:P

slim shady
10-01-09, 14:26
za posiadanie nie powinni nic Ci zrobic, chyba ze ma się ilości hurtowe, sprzedaż jest nie legalna,

Fehu
10-01-09, 15:04
sterydy to sa leki wiec jesli jest na cos chory i przepisal mu to lekarz to sa legalne.., jesli natomiast jest zdrowy i je bierze bez recepty to sa nie lagalne

ilona
10-01-09, 15:16
Nie wydaje mi się że ktoś kto ma jedna nerkę jest zdrowy .
Nie sądzę też że lekarze wypisują taki specyfik no chyba że jest szansa że nerka od tego urośnie . Ciesze się że tyle osób pisze że zaczynam dużo wiedzieć na ten temat . Najbardziej zastanawia mnie dlaczego człowiek jest agresywny kiedy łyka takie rzeczy

Fehu
10-01-09, 16:00
Poczytaj co sie dzieje przez sterdy (nie tylko psychicznie)
http://www.fight-club.pl/art/36/STERYDY-_przeczytaj_zanim_weźmiesz!!!

ilona
10-01-09, 17:18
Dzięki wielkie wydrukowałam i dałam mu to jako lekturę może coś zrozumie