PDA

Zobacz pełną wersję : Nogi



DTX
07-01-09, 23:43
Witam serdecznie

Chciałem się zapytać o ćwiczenie na nogi Widziałem je w Fight Quest'cie na Discovery podczas treningu Kung-fu. Nie wiem jak je opisać. Po prostu stajemy przy ścianie tak jak byśmy na krześle siedzieli, tylko, że przy tym o nią się opieramy

coś takiego. ta czarna krecha to ściana ;d
http://img2.vpx.pl/up/20090107/j.jpg

Czy to ćwiczenie dużo daje ? Chciałbym je umieścić w moim planie treningowym :)

Co byście powiedzieli na 2 serie 5 powtórzeń trzymanie 30 sek + 12 sek odpoczynku między seriami ? Zwiększanie ilości serii zgodnie z postępami

pozdrawiam

pomeran
07-01-09, 23:53
to ćwiczenie na pewno nie jest na rozwój masy mięśniowej jedynie może być na wytrzymałość w sportach walki

slim shady
07-01-09, 23:54
kilka razy zdarzyło mi sie zrobić to ćwiczenie, ale raczej to jest wytrzymałościówka, wmacnianie ud

DTX
07-01-09, 23:58
kilka razy zdarzyło mi sie zrobić to ćwiczenie, ale raczej to jest wytrzymałościówka, wmacnianie ud


A dawało one jakieś efekty ? :) Warto je stosować ?

Marcinek
08-01-09, 12:14
już wiem co i jak zrobic jak mi sie zechce, a nie bedzie gdzie ;P :D

tak powaznie to wytrzymałosciowe takie krzeselko w karate to przysiad rece przed siebie, widac podobne zadanie. pzdr.

przemek_yo
08-01-09, 15:05
a ja jak jeszcze trenowalem lekka atletyke i narty i sie wsiekalem na trenigach albo sie opierdalalem to za kare mi kazali tak "siedziec" ale w chuj dlugo, dawalo w pizde strasznie
no wytrzymalosc tym poprawisz, tak do masowego planu to typowe cw nie jest

DTX
08-01-09, 16:11
Ale siłe nóg też się zawsze poprawi :D Zaczne stosowac to cwiczenie i napisze czy na prawde działa :D