PDA

Zobacz pełną wersję : Moj plan SIŁOWY prosze o komentarze (wskazowki i porady)



kubon89
07-01-09, 19:11
Witam ! Mam zamiar zaczac trening silowy ! Wstawiam plan który ułożyłem i proszę o rade ( poprawki , wskazowki itp.  ) aha zapomniał bym „przedstawie” się :P

Wiek 19 L ; nie cale 2 lata na silce , 183 cm , 96 kg wagi , biceps 41 cm , klata 120.5 cm , max wycisk. Na klate 121 kg , martwy ciag 180 kg . Nie wiem czy to dobry pomysl chce kupic na okres tego planu cos takiego http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=Storm+Universal
Może poradzicie cos lepszego na sile jakis suplemencik  Myślałem tez o KREATYNIE


Poniedzialek
Klata
-wyciskanie sztangi poziomo 4 s po 6 p.
-wyciskanie hantli skos 4 s – 6p
-rozpietki 4 s – 6p
Triceps
-prostowanie ramion z hantla w opadzie tulowia 4 s- 6p
-francuski wycisk 4 s – 6p
Sroda
Biceps
-uginanie ramion stojac gryf 4 s – 6p
-uginanie ramion styl mlotkowy 4 s – 6p
-uginanie przy kolanie 4 s – 6p
Plecy
- ściąganie przed glowa (wyciag) szeroko 4 s – 6p
-wioslowanie 4 s – 6p
-pompki (max szeroko rece) 4 s – 20 p
Piątek
Przedramiona
- uginanie w podparciu nachwytem 3 s – 6p
- --| | -- nachwytem 3 s – 6p
Barki
- unoszenie na boki hantelek 4 s – 6p
-wyciskanie sztangi/hantli nad glowa 4 s – 6p
- podciąganie sztangi wzdłuż tulowia 4 s – 6p

Ps. Nog nie robie ponieważ zaczynam biegac ( chce nabrac szybkości i wytrzymałości ) a brzuch w każdy dzien treningowy

wil-qu
07-01-09, 19:12
I co z tego ze zaczynasz biegać, cw. nóg to filar ćwiczeń, nogi też ćwicz i już :P

kubon89
07-01-09, 19:20
ok :) na poczatku zaczne cwiczenia na nogi przysiady ze sztanga i wykroki (wydaje mi sie ze te 2 cwiczenia i biegi na poczatek starcza - chce wstac z "kibla" :P:P:P ) pozniej urozmaice !
Ps. a moze ktos mi powie czy taki trening na sile jest dobry i jaki suplement do tego dolozyc ?

hardworkOUT
07-01-09, 21:11
ten trening co wkleiles jest do poprawy

taki hmmm schematyczny

jezeli ukladasz trening silowy to musisz spojrzec glebiej. najtrudniej ulozyc trening silowy. najprosciej masowy.

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14680
poczytaj to powinno cie zaintresowac

kubon89
07-01-09, 21:19
ok ! dzieki :)

Aha a pwoedzcie mi co za suplement do tego ??? Kreta ? a moze ten Storm co podalem link ??