PDA

Zobacz pełną wersję : Redukcja Lukaszar0



Lukaszr0
06-01-09, 21:17
Witam,

W poniedziałek zacząłem redukcje tłuszczyku :-)

Wygląda to tak:
Wiek: 19
Wzrost: 186 cm
Waga 86 kg
Pas: 100 cm ! :(

Jako że w pasie jest za dużo zacząłem z tym walczyć.

Program:
- Dieta kopenchadzka
- Areobik: codziennie: 20 min treningu interwałowego an rowerku stacjonarnym, 20 min jazdy średnim tempem, 20 min biegu w miejscu.
- Siłownia: 4x w tygodniu trening ogólnorozwojowy.
- Dodatkowo: codziennie 5 serii brzuszków po 10 powtórzeń, oraz zażywanie Thermo Fat Burnera - Treca.

Cel:
Do 18 stycznia uzyskać wagę 75 kg i stracić kilka cm w pasie. W następnych kolejnościach zredukować tłuszcz i wyrzeźbić ciało.

Postępy:
Po 2 dniach strata na wadze 2 kg, jak narazie w pasie żadnych zmian.

rash1
06-01-09, 21:35
to się tak da w 18 dni 10kg schudnąć? piszesz że chcesz najpierw uzyskać 75kg a potem zacząć rzeźbić ale w tym wypadku najpierw spadnie ci jeszcze masa mięśniowa czy nie lepiej byłoby od razu zrzucić tłuszczyk ale nie kosztem mięśni? z pewnością będę śledzić relację

Lukaszr0
06-01-09, 23:24
Tak, spadnie mi i masa mięśniowa niestety, ale jako endomorfik przy dobrej diecie na masę szybko to nadrobię, największym problemem jak na razie będzie zrzucenie tłuszczyku :-). Zrzucenie tłuszczu tak żeby nie utracić masy mięśniowej jest prawie że niemożliwe. Spalanie masy mięśniowej następuje dopiero jak doprowadzimy organizm do uczucia głodu, oczywiście można go zwalczać pijąc wodę przy odczuwaniu wody, ale mimo to trochę masy mięśniowej zawsze się spali.

A co do tego czy się da zrzucić 10 kg dokładnie w 12 dni bo tyle zostało do podanego przeze mnie terminu to nie wiem, dopiero się okaże. Przy diecie kopenhadzkiej ponoć się da nawet i 20 zrzucić raz stosowałem już tą diete i w 13 dni straciłem 8-9 kg, ale wtedy nie ćwiczyłem. Dieta jest ciekawa i szybka, a zarazem bardzo rygorystyczna ale daje efekty. Diete jakiś czas temu poleciła mi moja sorka od dietetyki, trochę poczytałem w necie i postanowiłem spróbować.

Jak już pisałem wcześniej poważeniu w niedzielę wieczorem warzyłem 86-87 kg. Teraz po 2 dniach jest 84-85

slim shady
06-01-09, 23:47
Może dieta jest i skuteczna ale równierz niebezpieczna, przy takiej diecie będziesz osłabiony, do tego aeroby codziennie (troche bez sensu) i siłka 4 razy w tygodniu, brzuszki codziennie(a kiedy czas na odpoczynek brzucha ?), nie wiem z czego będziesz brał energie na to nie wiem czy ten fat burner da Ci takiego kopa, pisałes ze juz stosowałes tą diete, z czego sie orientuje to ją sie stosuje raz na 2 lata. Jak spalisz wszystko to czego chcesz rzeźbić to ciało ?

Drastyczne odchudzanie daje szybki, wyraźny efekt. Niestety, masa ciała obniża się kosztem spadku masy mięśniowej, natomiast ilość tłuszczu nie ulega zmianie lub podwyższa się. W efekcie waga spada, ale procent otłuszczenia wzrasta. W ten sposób osoba odchudzająca się, mimo utraty kilku kilogramów, paradoksalniie staje się bardziej otyła. Wraz z utratą masy mięśniowej następuje spowolnienie materii. W ciągu pierwszej doby drastycznego ograniczenia kalorii tempo metabolizmu obniża się o 15-30%, a po upływie dwóch-trzech tygodnipraktykowania ubogokalorycznej diety, przemiana materii spada o dalsze 10-15%. Ponadto pojawia się uczucie zmęczenia, ospałości, które zniechęca do podejmowania aktywności fizycznej.


Tyle odemnie

Lukaszr0
07-01-09, 07:18
Diete można powtarzać co 2-3 miesiące, 2 lata to okres w którym możemy po ukączeniu diety jeść co chcemy a nie utyjemy. Wprost przeciwnie, do tego co napisałeś powiem że dieta ma na celu przyspieszenie przemiany materi. Dieta spala tłuszcz ale i mięśnie, dlatego po ukączeniu diety mam zamiar przejść na diete z której odrzuce białe pieczywo, makarony, ziemniaki, kartofle, węglowodany itp. Wtedy dalej będe spalał tłuszcz, a gdy zauważe że sylwetka sporo się poprawiła dopiero zaczne żeźbić.

rash1
07-01-09, 16:20
przypuszczam że po zrzuceniu tych 10 kg nie będzie w czym rzeźbić bo będziesz wyglądać chudo ja mam 184 i ważę jakieś 82kg i wyglądam chudo

Lukaszr0
07-01-09, 16:31
Będzie w czym rzeźbić spokojnie, jak nie to się zrobi diete na mase, ale czysto mięśniową. Zrzucam bo w tłuszczu nie da się rzeźbić trzeba najpierw go zrzucić potem można kombinować, a do tego czy będę wyglądał chudo to nie jestem pewien jak już pisałem mam 100 cm w pasie po zrzuceniu tych 10 kg może będzie 90-95 a chudo się wygląda mając jakieś 80 w pasie albo i mniej. Najlepiej chyba będzie jak wrzucę fotkę, sam zobaczysz jak wygląda mój brzuch i klatka i zrozumiesz o co mi chodzi. Wieczorem postaram się wrzucić fotke.

rash1
07-01-09, 16:52
domyślam się mam styczność z kucharzami ;]

hardworkOUT
07-01-09, 18:20
Lukaszr0


niekoniecznie chudo sie wyglada jezeli ma sie 80 w pasie.

jesli masz gen po V to idealnie jest miec 80 i wygaldasz bardzo masywnie


zrzucasz fat i chcesz rzezbic. hmmmm. a gdzie tutaj jest robienie masy ?

Lukaszr0
07-01-09, 19:48
domyślam się mam styczność z kucharzami ;]

No właśnie ja jestem kucharzem ;-). Tzn na razie się jeszcze kształcę w tym kierunku i w kierunku dietetyki. No ale jakoś tak mam że lubię zrobić coś sam i dobrze zjeść, oczywiście bez przesady no ale wiadomo nie zawsze są to potrawy nisko kaloryczne, no a jak czasami jeszcze jakieś ciasto zrobię :P
Także zrzucam ...



zrzucasz fat i chcesz rzezbic. hmmmm. a gdzie tutaj jest robienie masy ?

Najpierw zrzucam ile się da, potem jak już trochę zrzucę będę nabierał masy mięśniowej i ją rzeźbił.

rash1
07-01-09, 20:44
heh jaki zbieg okoliczności ja tez na kucharza 3 rok technikum ;] fakt trudno się oprzeć a jeszcze jak skubniesz trochę tu i tam to już w ogóle xD

hardworkOUT
07-01-09, 21:12
"Najpierw zrzucam ile się da, potem jak już trochę zrzucę będę nabierał masy mięśniowej i ją rzeźbił."


neida sie jednoczesnie rzezbic i masowac


robienie masy nie trrwa miesiac, dwa, 3......

minimum z rok porzadniej masowki , z porzadna dieta , a potem mozna smialo rzezbic.

rash1
14-01-09, 19:49
no to jak idzie z tym zrzucaniem kilogramów może jakaś relacja??

slim shady
14-01-09, 21:32
kolega zasłabł pewnie od tej diety hehe

Lukaszr0
16-01-09, 14:02
kolega zasłabł pewnie od tej diety hehe

Żebyś chciał wiedzieć :-)

Trochę zaniedbałem relacje przez brak czasu.
Nie osiągnąłem 75 kg ponieważ dieta jednak okazała się za ciężka jak na zimę no i byłem zmuszony przerwać dietę gdyż doprowadziła do omdlenia, jak na razie waga jest 80 kg co i tak nie jest źle. Na razie dalej trening ogólno rozwojowy + areoby. Zobaczymy co z tego będzie dalej. Co do diety to odrzywiam się prawie normalnie, wyeliminowałem z diety węglowodany.

slim shady
16-01-09, 14:17
Dobrze, że jesteś szczery i napisałes prawde, a nie ze jest idealnie, poczytaj o diecie low carb,

Lukaszr0
18-01-09, 18:09
Dobra, korzystając z ferii i dużej ilości wolnego czasu dalej w planach od jutra trening na siłowni 6 razy w tygodniu oraz areobik również 6 razy w tygodniu, co do diety to jak już pisałem żadnej specjalnej diety, jedynie wyeliminowanie z diety węglowodanów w każdej postaci (słodyczy, pieczywa itp), oraz ograniczenie tłuszczów zwierzęcych.
W planach dieta :
Śniadanie:
Kawa
Płatki owsiane na mleku 0,5% tłuszczu
Obiad:
Gotowana pierś z kurczaka z ryżem/kaszą gryczaną
Podwieczorek:
Owoc (tutaj dowolny owoc)/ Jogurt naturalny
Kolacja:
2 kanapki z pieczywa chrupkiego z serem

Do picia w ciągu dnia:
- Kawa bez cukru
- Zielona herbata
- Woda

Na siłowni na razie trening na siłę
Czas trwani treningu: 2 tygodnie

Zobaczymy co z tego wyniknie.

slim shady
18-01-09, 19:48
bez sensu

Lukaszr0
18-01-09, 20:07
czemu bez sensu ? i co dokładniej bez sensu ?

slim shady
18-01-09, 21:31
robisz redukcje, i masz trening na siłe, a wiadomo, że przy sile idzie tez masa, nie da sie tego tak połączyc, za mało posiłkow masz i za skromne, ty masz sie ODCHUDZIĆ raz i skutecznie a nie głodzić

Lukaszr0
18-01-09, 21:34
Czy ja wiem, czy głodzić, w sumie to jestem gruby ale nie jem aż tak dużo.
A co do treningu to jaki polecasz ?

Lukaszr0
18-01-09, 21:42
Sorry że post pod postem ale nie dało się już edytować.

Daje fotkę żeby było wiadomo z czym są doczynienia ;]

http://img246.imageshack.us/my.php?image=97006512kg4.jpg
http://img246.imageshack.us/my.php?image=97006512kg4.jpg

slim shady
18-01-09, 21:53
trening ogólnorozwojowy albo ACT albo domatora + aerob 3-4 razy w tyodniu po 30-60 minut o diecie poczytaj w dziale dieta

bld
18-01-09, 23:21
no rzeczywiscie nieciekawie to wyglada, masz wiecej w pasie niz w klatce, ale spokojnie wszystko z czasem sie zrobi. Trenuj z glowa bo przy takiej diecie nie bedziesz mial sile na cwiczenia. Zrob tak jak napisal slim shady i napisz z tego porzadna relacje :)
3mam kciuki, pzdr

Lukaszr0
19-01-09, 22:10
Jestem spokojny, walczę z tym i się nie poddam !

A w pasie i w klatce jest po 97 cm ...

A więc ubyło mi 3 cm w pasie, jeszcze z 12 i będzie całkiem fajnie jak na początek oczywiście ;p Taką oponkę nie będzie tak łatwo zrzucić, ale postaram się do wakacji zejść do 75-80 w pasie ...

Będę zdawał relacje tak żebyście mogli obserwować jak mi idzie, a jak dobrze pójdzie to i innych puszystych zachęcić do ćwiczeń ...

A więc tak

Jak poleciliście chodzę na siłke 4 razy w tygodniu i robię ogólnorozwojówke, do tego areoby codziennie (oprócz niedzieli) 30 min treningu interwałowego na rowerku 15 min jazdy średnim tempem i 15 min biegu w miejscu. Biorę do tego fat burnera - treca. Co do diety to jak pisałem 4 nie za duże posiłki dziennie, żadnych węgli!

slim shady
19-01-09, 22:48
A ja sie jednak przyczepie do tej diety. Lukaszr0 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=11475) też sie odchudzałem i odchudzam(redukcja/rzeźba) możes sobie pozwolic na węgle, tylko na noc białko, napisz mi jeszcze swoje źródło białka z pożywienia

Lukaszr0
19-01-09, 23:14
Co do źródła białka to sery, ryż, piersi z kurczaka od czasu do czasu jajka. Co do węgli to jedynie te w jogurtach owocowych.

Poczytałem trochę co do areobów i postanowiłem że bedę robił je na czczo tj.

Pobudka 8.00 - zażycie TFB i popicie kawą
8.30-9.30 areoby
10.00 mocna kawa
11 śniadanie
11.30 siłownia
mniej więcej w takiej kolejności

A co do węgli to minimalnie bo z tego co słyszałem powodują wytwarzanie się insuliny która ułatwia odkładanie się tłuszczu, czy coś takiego ...

Paker666
20-01-09, 21:24
Co do źródła białka to sery, ryż, piersi z kurczaka od czasu do czasu jajka.


Ryż to głownie źródło wegli.

Lukaszr0
20-01-09, 22:20
No faktycznie pomyliłem się :)

Tak czy siak węgli jest ok 80g dziennie a minimum powinno być 400 (przy mojej masie ciała) z tego co mi wiadomo.
Także ograniczone do minimum i to tylko spożywane węglowodany złożone które są korzystne w pewnym stopniu dla organizmu, no i nie odkładają się w tłuszcz :)

Co do wyeliminowania węglowodanów chodzi mi o węglowodany proste które powodują wytwarzanie się inuliny, a przez co odkładanie się tłuszczu.

Wiadomo że nie da się całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety, chodzi mi o złożone, proste wyeliminowałem i dobrze sobie z tym radze jak na razie.

Dieta składa się około z 45% z białka, 35% tłuszczu i 20 % węglowodanów, dziennie dostarcza około 1000-1200 kalori. (przy czym na areobach rano na rowerku spalam jakieś 800kcal)

Zastanawiam się nad zwiększeniem ilości tłuszczu, bo w końcu jedząc tłuszcz spalamy tłuszcz.

Lukaszr0
22-01-09, 20:20
Zaobserwowałem dziś spadek obwodu w pasie jest 95 a nie 100 jak jeszcze jakieś 2 tygodnie temu. Ale jak na razie waga stoi w miejscu...
Zmieniłem trochę trening aerobowy i jeżdżę tylko na rowerku schodzi się około 65-70 min i robię po 40 km

007
22-01-09, 21:57
Dopiero zobaczyłem tą relacje ;)

No i powiem ci tak ,jak skończysz to będzie z ciebie wieszak na ubrania.

Chcesz aby mięśnie ci rosły przy jednoczesnym gubieniu tkanki tłuszczowej ?
Niby nie możliwe ale w twoim przypadku realne :)

Jeśli tak to mogę ci pomóc

Lukaszr0
22-01-09, 22:29
Czemu jak wieszak na ubrania ?

A co do pomocy to jestem zainteresowany, napisz coś więcej :)

007
22-01-09, 22:51
A więc tak ,głodząc się i oczekując szybkich rezultatów nie osiągniesz nic ciekawego,twój organizm broniąc się będzie ograniczał masę mięśniową .Będzie on uważał ją jako niepotrzebną,jednocześnie będzie starał się jak najwięcej zachować tłuszczu zapasowego. Efekty które uzyskujesz to najprawdopodobniej dobowe wahania i odwodnienie.

Można zrobić to tak że stając na wagę raz na dwa tygodnie będziesz ważył więcej lub waga będzie stała w miejscu a obwód pasa będzie się zmniejszał. Nie mówię tu o zbudowaniu sylwetki super kulturysty a o zlikwidowaniu tłuszczu i jednoczesnym rozwoju mięśni (sportowej sylwetki) których obecnie nie posiadasz w nadmiarze.

Jeśli cie to interesuje to napisz jak najwięcej o sobie ,daj aktualne foto ,sprzęt jakim dysponujesz itp.w trakcie jeszcze o coś dopytam.Jeśli coś cię krępuje to pisz na pw

Lukaszr0
23-01-09, 10:25
Nie oczekuje szybkich efektów, co do tego co piszesz to pisałem już że waga stoi w miejscu a w pasie ubywa ;]

I takie pytanie mam, piszesz że nie możliwe jest jednoczesne spalanie tłuszczu i budowanie mięśni, ale w moim przypadku jest to realne. Czemu akurat w moim i jak to stwierdziłeś ?

Więcej o sobie:

Wiek: 19
Doświadczenie: Niewielkie
Waga: 80 kg
Klatka 97 cm
Pas: 95 cm
Biceps 34 cm
Łydka: 40 cm
Udo: 60 cm

Pomiary robione z rana na czczo

Rekordy:

Klatka: 60 kg
Martwy ciąg: 70kg (więcej nie brałem bo boje się o kręgosłup)
Przysiad: Nie sprawdzałem

Tryb życia raczej mało aktywny, jak jest cieplej czasami zdarza się pokopać w piłkę czy pograć w kosza, ale sporadycznie. Od ok 2 - 3 tygodni aerobik i siłownia. Jeżeli to coś ma do rzeczy to dodam że typ palacza.

Na siłowni mam do dyspozycji ławeczkę, ze skosem w górę i w dół, kilka prostych gryfów, ok 110 kg obciążenia, ławeczkę do brzuszków i rowerek stacjonarny.

Fotkę dam wieczorem.

007
23-01-09, 14:06
trening:

1 przysiad klasyczny

2 wyciskanie na barki z przed klatki stojąc

3 wyciskanie leżąc płasko

4 podciąganie na drążku podchwyt lub nachwyt ( tu nie ma zasady 8powtórzeń ,po prostu zmierz maksa)

5 martwy ciąg

6 podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do klatki stojąc

7 wyciskanie na poręczach ( tu nie ma zasady 8powtórzeń ,po prostu zmierz maksa) lub francuz leżąc

8 wiosło sztangą nachwyt lub wyciąg dolny


tu masz ćwiczenia ,sprawdź jakimi ciężarami jesteś w stanie wykonać te wszystkie ćwiczenia na 8 powtórzeń z zapasem jednego powtórzenia.

Zrób porządną rozgrzewkę 10 minut po czym poleć te wszystkie ćwiczenia po jednej seri w kolejności rozpisanej. Pierwsze serie każdego ćwiczenia wykonaj z niewielkim ciężarem na 8 powtórzeń , następną 2 serię zwiększ ciężar i wykonaj 8 powtórzeń po czym przejdź do 3 seri ze zwiększonym ciężarem i postaraj się aby ten ciężar w 3 seri pozwolił ci na wykonanie około 10-12 powtórzeń ,tym ciężarem wykonaj 8 powtórzeń. Pamiętaj że ćwiczenia będą intensywne i ciężary na pewno ulegną zmianie ćwicząc bez odpoczynku.

Odpoczynki - tu nie ma odpoczynków ,kończąc serię pierwszego ćwiczenia przechodzisz do następnego i tak dalej aż dochodzisz do ostatniego. Po ostatnim ćwiczeniu 5-6 minut przerwy i przechodzisz do następnej seri ćwiczeń. Potrzebujesz asekuranta do zmiany obciążenia,przygotowania stanowiska tak abyś kończąc dane ćwiczenie przeszedł bez odpoczynku do następnego ćwiczenia. Ważne jest oddychanie i wczucie się w pracę. Tym oto sposobem przygotujesz się do wysiłku tlenowego .

Zmierz czas każdego obwodu ,zmierz czas wszystkich trzech seri razem z przerwami. Nie trać czasu na pogaduszki podczas treningu,skoncentruj się na oddychaniu ,dobierz asekuranta w miarę rozgarniętego aby nie mulił podczas pomocy

dieta:

rozpisz wczorajsze posiłki tylko bez żadnej ściemy ,jak jadłeś bigos to wpisz bigos a nie pierś i ryż ;) godzina, itp.

Pytania?

Lukaszr0
28-04-09, 19:21
Uhh, dawno tu nie zaglądałem z powodu braku neta. Na tamtej diecie jak pisałem zszedłem do 80 kg i 95 cm w pasie. Niestety była to woda i szybko wróciła, pomimo ćwiczeń wróciło do 86 kg i 96 cm w pasie. Zastosowałem nową dietę ułożoną przez siebie, ma ona obniżoną ilość węglowodanów i lekko zwiększoną ilość białek. Wygląda to tak:


Dzień 1
Śniadanie
Płatki owsiane na mleku 300 g
Jajko na twardo 100 g
Obiad
Pierś z kurczaka 200 g
Kasza gryczana 50 g
Podwieczorek
Jogurt naturalny 450 g
Kolacja
Jaja 150 g
Mąka 30 g
Ser żółty 30 g

B – 112 T- 42 W – 90 Kcal - 1180

Dzień 2
Śniadanie
Ser biały 100 g
Banan 180 g
Obiad
Panga 200 g
Kasza gryczana 50 g
Podwieczorek
Jogurt naturalny 450 g
Kolacja
Tuńczyk 200 g
Jajko 100 g
Ryż 50 g
__________________________________________________ ________________________________
B – 130 T – 25 W – 126 Kcal – 1300


Dzień 3
Śniadanie
Płatki owsiane na mleku 300 g
Jaja 100 g
Obiad
Pierś z kurczaka 200 g
Ryż 50 g
Podwieczorek
Kefir 400 g
Kolacja
Jajecznica 200 g
Ryż 50 g
__________________________________________________ ________________________________
B – 100 T – 43 W – 120 Kcal - 1300
Dzień 4
Śniadanie
Ser biały 100 g
Banan 180 g
Obiad
Kotlety sojowe 50 g 25 16
Ryż 50 g
Podwieczorek
Jogurt naturalny 450 g
Kolacja
Jaja 200 g
Płatki owsiane 30 g
Mąka 30 g
__________________________________________________ ________________________________
B – 100g T – 25 g W – 130 Kcal – 1040
Na diecie tej zszedłem do 82 kg i 89 cm w pasie. Planuje stosować dietę jeszcze przez 5 tygodni. Założyłem dzienniczek i wygląda to tak:


Waga Obwód klatki Obwód pasa Obwód uda Biceps Klatka rekord
Tydzień 1
16-03-09r 86 kg 99 cm 96 cm 60 cm 36 cm 70 kg
Tydzień 2
23-03-09r 84 kg 99 cm 94 cm 60 cm 36 cm 73 kg
Tydzień 3
30-03-09r 83 kg 99 cm 92 cm 59 cm 36 cm 73 kg
Tydzień 4
06-04-09r 83 kg 99 cm 91 cm 59 cm 36 cm 73 kg
Tydzień 5
13-04-09r 82 kg 98 cm 91 cm 59 cm 36 cm 75 kg
Tydzień 6
20-04-09r 82 kg 98 cm 90 cm 59 cm 36 cm 75 kg
Tydzień 7
27-04-09r 82 kg 98 cm 89 cm 59 cm 36 cm
Tydzień 8
04-05-09r
Tydzień 9
11-05-09r
Tydzień 10
18-05-09r
Tydzień 11
25-05-09r
Tydzień 12
01-06-09r
Nie patrzcie na rekordy bo jest to dieta redukcyjna ...

Dla porównania w styczniu było:

86 kg wagi i 100 cm w pasie, rekord zaledwie 60 kg ...

http://img246.imageshack.us/my.php?image=97006512kg4.jpg (http://img246.imageshack.us/my.php?image=97006512kg4.jpg) <--- zdjęcie ze stycznia

http://img152.imageshack.us/my.php?image=p4280041.jpg <--- aktualne zdjęcie

http://img410.imageshack.us/my.php?image=p4280042.jpg <--- aktualne po napięciu

Mój aktualny trening wygląda tak:


Wtorek:

Klatka + Przedramię

Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 12-10-8-6
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w górę 12-10-8-6
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w dół 12-10-8-6
Wyciskanie hantli w leżeniu na ławce poziomej 4x8
Uginanie nadgarstków ze sztangą podchwytem w siadzie 4x10
Uginanie nadgarstków ze sztangą podchwytem stojąc 4x10

Czwartek:

Biceps + Triceps

Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4x8
Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt "młotkowy") 4x10
Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie - w podporze o kolano 4x8
Wyciskanie francuskie leżąc nachwytem 4x8
Przenoszenie ciężaru za głowę siedząc 4x8
Prostowanie ramion w podporze kolanem o ławkę 4x8

Sobota:

Barki + Plecy

Wyciskanie sztangi sprzed głowy 4x8
Wyciskanie sztangi zza głowy 4x8
Podciąganie sztangi w wzdłuż tułowia 4x8
Podciąganie końca sztangi w opadzie 4x10
Szrugsy 4x10
Podciąganie hantelka w podporze kolanem o ławkę 4x8
Na zdjęciach może za dobrze nie widać ale naprawdę sporo ubyło mi w pasie. Niestety jak widać boczki nie chcą mi zejść ...

W trzech ostatnich tygodniach planuje zastosować Animal cuts - Uniwersala i ostre areoby. Mam nadzieję że uda sie zejść do 80-84 cm w pasie. A co dalej zobaczymy.

Dyskobol1993
28-04-09, 20:24
Stary idzie lato ,niemusisz stosowac zadnej super diety wystarczy ze ubierzesz sie jak eskimos i zaczniesz biegac w upalne dni .

slim shady
28-04-09, 21:59
Stary idzie lato ,niemusisz stosowac zadnej super diety wystarczy ze ubierzesz sie jak eskimos i zaczniesz biegac w upalne dni .
nie prawda

Lukaszr0
29-04-09, 21:59
Może jakieś porady, ćwiczenia żeby zgubić ten tłuszcz z boków ?

slim shady
29-04-09, 22:09
aeroby/interwały najlepsze na zrzucenie boczków

007 chyba wszystko Ci rozpisał

Lukaszr0
01-06-09, 20:40
Redukcja zakończona ! (puki co) Teraz robię masę a potem będę dalej redukował a tak dla przybliżenia efektów:

5 Styczeń
http://img246.imageshack.us/my.php?image=97006512kg4.jpg
Waga: 89 kg
Pas: 100 cm

28 Kwiecień
http://img152.imageshack.us/my.php?image=p4280041.jpg
http://img410.imageshack.us/my.php?image=p4280042.jpg

Waga: 82 kg
Pas: 89 cm

16 Maj
http://img191.imageshack.us/my.php?image=p5160344.jpg
http://img191.imageshack.us/my.php?image=p5160346.jpg
http://img191.imageshack.us/my.php?image=p5160347.jpg

Waga: 80kg
Pas: 87cm

1 Czerwiec
http://img3.imageshack.us/my.php?image=p6010354.jpg
http://img192.imageshack.us/my.php?image=p6010355.jpg
http://img189.imageshack.us/my.php?image=p6010357.jpg
http://img188.imageshack.us/my.php?image=p6010358.jpg
http://img46.imageshack.us/my.php?image=p6010361.jpg
Waga: 78kg
Pas: 85cm

slim shady
01-06-09, 20:47
sog za pracę ;) pozytywnie masuje teraz ale z głową

Jolly
01-06-09, 20:56
Nieźle nieźle, opisz jeszcze co robiłeś, może komuś się przyda. :) Sogacz

Lukaszr0
01-06-09, 22:20
Co robiłem to opisane jest wszystko we wcześniejszych postach w tym temacie. Trochę tego było ale grunt to dobra dieta :) Dzięki za sogi.