PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta waze 45kg



lemon1004
05-01-09, 01:47
Witam Waze 45kg wzrost 160 cm potrzebuje jakis dobry rozklad na mase
czytakem na forach ze trzeba jesc piers z kurczaka ryz bialy i duzo innych zeczy jeden problem jest taki ze nie mam tyle pieniedzy zeby wykladac co tydzien tyle kasy:( kupilem swoja silke Kawke modlitewnik wyciag sztange x2 chantle 2 kg drazek worek robie papki nakladu mam 90 kg i prosil bym o jakies wsparcie :( cwicze juz od roku na sile lecz chudy jestem i nie widac rezultatow co powinienem jesc dziennie mam dostamp do mleka jajek masla soku ryzu bialego chleba jogurtow pomidorow prosil bym o szybka i dobra odpowiedz ps mam 16 lat

motochuch
05-01-09, 09:18
Jeżeli masz dostęp do produktów które wymieniłeś na samym końcu to jest już nieźle. Mleko napewno ci nie zaszkodzi w wieku 16lat musisz pić go wręcz całkiem niezłe ilości, jajka to samo dobro, więc jedz jaja, ale uważaj na swoje. Masełkiem smaruj cienko chlebek razowy (jeżeli masz dojście), soczek zamieniłbym raczej na wode niegazowaną, ryż jak najbardziej zalecany, jogurt również daje białeczka a pomidor to samo zdrowie...Ale nie ma przebacz bracie... na prawdziwą wartościową dietę na masę to za mało... Przede wszystkim ustal sobie dobry plan treningowy, do tego skup się na diecie którą znajdziesz pięknie rozpisaną na tym forum w dziale ,,DIETA'' na samej górze i zaopatrz się w cierpliwość bo jeszcze długa droga przed tobą ;) Pozdrawiam!

lemon1004
05-01-09, 11:26
oke dzieki zrobie jak mowisz ;) dzieki z Góry:)pozdro

pimols
05-01-09, 17:18
oke dzieki zrobie jak mowisz ;) dzieki z Góry:)pozdro
badz konsekwentny cwicz,3maj diete a bedziesz zdobywal mase meisniowa.
Czytaj forum przykladowe treningi postaraj sie dopasowac jakis do twoich mozliwosci sprzetowych/zamien na jakies inne ,ktore mozezesz wykonywac!
Powoli a do przodu i jak napisal kolega wyzej jedz jajka ale uwazaj na swoje haha xD