PDA

Zobacz pełną wersję : co sądzicie o tym planie(masa)?



gonzo89
04-01-09, 20:01
witam...co prawda jestem nowy na tym forum lecz uważam,ze jest ono chyba najlepsze z dostepnych na necie a wiec mój staż to ok.4 miesiace(po przerwie około 2rocznej) ale przedtem cwiczyłem ok.7miechów a wiec technike myśle a w zasadzie to wiem,że mam dobrą.... oto mój plan przyznam sie,że zciągnąłem go w zasadzie (i troche poprawiłem) z innego forum na którym nikt nie dał kolesiowi odpowiedzi na ten temat: PONIEDZIAŁEK:

Klatka:
Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim (rozstaw rąk lekko ponad szerokość barków) 4x8
Wyciskanie hantli płasko (+) 4x8
Rozpiętki skos dodatni 4x10

Biceps:
Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem (gryf łamany) 3x10
Modlitewnik 3x10
Uginanie ramion hantlami siedząc z lekkim skosem 3x10


WTOREK:

Plecy:
Ściąganie drążka do klatki w szerokim uchwycie 10-10-8-6 (progresja)
Podciąganie końca sztangi w opadzie 3x10
Przyciąganie linki siedząc w wąskim uchwycie 3x10
Podciąganie hantli w opadzie 3x10



CZWARTEK:

Barki:
Wyciskanie sztangi przed głową 3x8
Unoszenie hantli bokiem w górę 3x10
Unoszenie hantli bokiem w opadzie tułowia 3x10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x10
Sztrugsy 4x10

Triceps:
Wyciskanie francuskie leżąc (gryf łamany) 3x10
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3x10
Prostowanie ramienia w łokciu, w opadzie tułowia (w podporze o ławeczkę) 3x10

Piątek:
uda:
-przysiad ze sztangą na barkach 3x
-przysiad wykroczny ze sztangą 3x
-uginanie nóg leżąc przodem (maszyna) 3x
łydki:
-wspięcia na palce siedzac 4x

przedramiona: seria łączona - uginanie nadgarstków podchwytem + nachwytem 3x

Brzuch wydaje mi sie,że MC nie jest wskazany w moim wieku tym bardziej,że staram sie jednak oszczędzać kregosłup a kazdy chyba wie jak to potrafi go ,,dowalić"...czekam na wasze opinie ewentualnie poprawki

hardworkOUT
04-01-09, 20:12
skoro na mase i taki staz to dobrym rozw dla ciebie bedzie to

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14506


a to co wkleiles , cw, serie, powt, z tego wszystkie wynika jedno zdanie; to nie jest plan na mase.



"wydaje mi sie,że MC nie jest wskazany w moim wieku tym bardziej,że staram sie jednak oszczędzać kregosłup a kazdy chyba wie jak to potrafi go ,,dowalić".."

klania sie brak wiedzy na ten temat , i podejscie sezonowca.

a przysiady ktore dales w planie to juz sa wskazane ? a wyciskanie lezac to juz jest wskazane ? a wyc sztangi na barki juz jest wskazane ? a uginanie ze sztanga stojac juz jest wskazane ? ......... wymieniac dalej ?

gonzo89
04-01-09, 20:15
dobra dzieki,mozna zamknąc temat....i tu sie kłania wasza wiedza panowie;)) na nie jednym forum by napisali,że to świetny plan..xdd

Budrys
05-01-09, 18:34
Gonzo ty sie nie obrażaj tylko doceń że ktoś ci odpowiada.
A moje zdanie jest takie: sobote i niedziele masz wolną a w poniedziałek męczysz i klate i bicepsa, to ważne mięśnie i moim zdaniem mógłbyś je ćwiczyć oddzielnie, TYM BARDZIEJ żE W PIąTEK ćWICZYSZ NOGI, a więc cała reszta(w tym ręce ) mogły się regenerować-więc w sobote cyk-trening bicepsa, niedziela przerwa a w poniedziałek tylko klata. pzdr.

Budrys
05-01-09, 18:38
skoro na mase i taki staz to dobrym rozw dla ciebie bedzie to

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14506


a to co wkleiles , cw, serie, powt, z tego wszystkie wynika jedno zdanie; to nie jest plan na mase.



"wydaje mi sie,że MC nie jest wskazany w moim wieku tym bardziej,że staram sie jednak oszczędzać kregosłup a kazdy chyba wie jak to potrafi go ,,dowalić".."

klania sie brak wiedzy na ten temat , i podejscie sezonowca.

a przysiady ktore dales w planie to juz sa wskazane ? a wyciskanie lezac to juz jest wskazane ? a wyc sztangi na barki juz jest wskazane ? a uginanie ze sztanga stojac juz jest wskazane ? ......... wymieniac dalej ?
ciekaw jestem jak skomentowałbyś moją rozpiske-jest w dziale treningi, na początku jakoś. pzdr.