PDA

Zobacz pełną wersję : <span style="">Siłownia>moj biceps nie chce rosnac:(pomocy</span>



patsim1516
04-01-09, 16:13
Witam
mam pewien problem.Dlaczego moj biceps nie chce rosnac?
mam 16 lat i 3 razy w tygodniu cwicze: pon sro pia.
I wykonuje cwiczenia na te partie i niechce urosnac.mam 33cm w bicepsie.
licze na wasza perfekcyjna pomoc:D
Z gory dzieki</B></I></U>

Voice666
04-01-09, 16:19
Wrzuć swój plan to coś poradzimy.

decha92
04-01-09, 16:21
diete masz?? napisz jaki masz trening tych bicepsów.. 3x w tyg to za duzo bo miesnie nie maja kiedy sie zregenerowac

patsim1516
04-01-09, 16:23
okey
Diete mam...
Wykonuje 4 cwiczenia na biceps po 4 serie 3 razy w tygodniu

bld
04-01-09, 16:25
4 cwiczenia po 4 serie 3 raz yw tyg :D? niezly hardcore nie uwazasz ze troche za duzo tych cwiczen? ja bym cwiczyl biceps raz w tyg po ok 10 serii :>

pakeros17
04-01-09, 16:26
I ćwiczysz tylko biceps ?
Nic dziwnego, że nie rośnie.
Jak już ktoś na forum wspomniał, jeżeli chcesz mieć duży biceps, ćwicz też nogi.

decha92
04-01-09, 16:27
a co to za trening ? split czy FBW? jak split to rob 1x na tydzien 2/3 cwiczenia po 3 serie, a jak FBW to moze byc 2x w tyg ale mniejsza intensywnosc - 1ćw- 2 serie

3ndriu
04-01-09, 16:29
Jak to mówią, co za dużo to nie zdrowo.

007
04-01-09, 16:44
Jest to zapewne trening Plażowy lub inny np. Dyskotekowy

Poczytaj podwieszone tematy ,do puki nie przeczytasz to nie ma o czym rozmawiać ponieważ wszystko co ci będą ludzie pisać wyda ci się dziwne.Pozdrawiam:)

pomeran
04-01-09, 17:24
lepiej być nie do trenowanym niż przetrenowanym, 3 razy w tygodniu to za dużo 4 ćwiczenia po 3 serie też nie powinno się robić, ja robie raz w tygodniu 2 ćwiczenia pierwsze ćwiczenie 6 serii a drugie ćwiczenie 4 serie
najlepsze efekty można uzyskać zmieniając co jakiś czas ćwiczenia robiąc przez długi czas te same ćwiczenia organizm sie przyzwyczaja do tych ćwiczeń i nie widać żadnych efektów a skoro robisz 4 ćwiczenia to na jakie je zmienisz jak robisz pewnie wszystkie jakie znasz

Voice666
04-01-09, 17:56
okey
Diete mam...
Wykonuje 4 cwiczenia na biceps po 4 serie 3 razy w tygodniu

Swój cały plan wrzuć. Nie tylko biceps.

lukasz995
04-01-09, 18:24
uuuu za dużo cwiczen na biceps, spalasz mięsnie jak nie wiem (nie dziwota ze nie chca rosnac) góra raz w tygodniu wykonujemy cwiczenia na jedna partie cwiczeń.. Pozdro

Volves
04-01-09, 23:41
tak jak wszyscy ;)
wyluzuj

motochuch
05-01-09, 08:59
Budowanie suchej masy mięśniowej, polega na obfitych treningach z uwagą na tzw. okres rekonwalescencji (sen, dni nie treningowe). Podczas wykonywania ćwiczeń, poprostu nadrywamy mięśnie i naginamy ich możliwości do granic możliwości. Gdybyś codziennie siedział nad książką i czytał to w końcu zachciałoby ci się snu, prawda?? Dlatego rekonwalescencja jest tak ważna dla mięśni, w te dni mięśnie regenerują swoje siły, aby z energią i powerem iść na siłownie i dalej ćwiczyć. Dlatego nie wolno przesadzać. ,,NAJWAŻNIEJSZĄ CECHĄ CHARAKTERU KULTURYSTY JEST CIERPLIWOŚĆ'' a ten kto jej niema, nie będzie kulturystą tylko ,,sterydziarzem''. Trenuj biceps raz w tygodniu i nie idź na ilość tylko jakość. Biceps jest reklamówką kulturysty, ale zbyt przesadny może mieć odwrotne skutki. Pozdrawiam!

Budrys
05-01-09, 18:21
I ćwiczysz tylko biceps ?
Nic dziwnego, że nie rośnie.
Jak już ktoś na forum wspomniał, jeżeli chcesz mieć duży biceps, ćwicz też nogi.

Nogi??????? Żart jakiś??? jasne że kolo popełnia błąd ćwicząć tylko bicepsa, bo powinien ćwiczyć także tricepsa, mięśnie naramienne, nie zawadzi też trening na mięśnie przedramion, wtedy biceps może mu podrośnie ale watpie żeby on tego posłuchał bo raz że ma 16 lat dwa że ma w głowie tylko biceps.
A ty pakeros17 nie powtarzaj głupot bo trening na nogi jest spox ale zupełnie nie ma związku z bicepsem-ciekawe czy maratończycy albo chodziaże mają wielki bicepsy-tak jeżeli za wielkiego bicepsa uznamy rozmiar 33cm...

Budrys
05-01-09, 18:24
Budowanie suchej masy mięśniowej, polega na obfitych treningach z uwagą na tzw. okres rekonwalescencji (sen, dni nie treningowe). Podczas wykonywania ćwiczeń, poprostu nadrywamy mięśnie i naginamy ich możliwości do granic możliwości. Gdybyś codziennie siedział nad książką i czytał to w końcu zachciałoby ci się snu, prawda?? Dlatego rekonwalescencja jest tak ważna dla mięśni, w te dni mięśnie regenerują swoje siły, aby z energią i powerem iść na siłownie i dalej ćwiczyć. Dlatego nie wolno przesadzać. ,,NAJWAŻNIEJSZĄ CECHĄ CHARAKTERU KULTURYSTY JEST CIERPLIWOŚĆ'' a ten kto jej niema, nie będzie kulturystą tylko ,,sterydziarzem''. Trenuj biceps raz w tygodniu i nie idź na ilość tylko jakość. Biceps jest reklamówką kulturysty, ale zbyt przesadny może mieć odwrotne skutki. Pozdrawiam!
I to jest ładnie powiedziane, ja od siebie dodam jeszcze raz żeby trenować całą ręke, nie tylko bicepsa.
pozdro MOTOCHUCH

wukio
05-01-09, 19:07
Nogi??????? Żart jakiś??? jasne że kolo popełnia błąd ćwicząć tylko bicepsa, bo powinien ćwiczyć także tricepsa, mięśnie naramienne, nie zawadzi też trening na mięśnie przedramion, wtedy biceps może mu podrośnie ale watpie żeby on tego posłuchał bo raz że ma 16 lat dwa że ma w głowie tylko biceps.
A ty pakeros17 nie powtarzaj głupot bo trening na nogi jest spox ale zupełnie nie ma związku z bicepsem-ciekawe czy maratończycy albo chodziaże mają wielki bicepsy-tak jeżeli za wielkiego bicepsa uznamy rozmiar 33cm...


Kolego, nie bulwersuj się na takie stwierdzenia, bo nie masz racji :) Przytaczasz chodziarzy i maratończyków... to jest zupełnie inny wysiłek. A oglądałeś kiedyś sprint? Oni mają duże bicepsy ;) Ale ja zupełnie nie o tym. Jak już WIELOKROTNIE zostało na tym forum napisane, ćwicząc duże partie mięśni (mięśnie nóg są jednymi z większych) pobudzamy organizm do wytwarzania wielu związków chemicznych, które stymulują wzrost reszty mięśni. Więc w tym stwierdzeniu jest wiele prawdy ;)

Budrys
15-01-09, 16:30
Kolego, nie bulwersuj się na takie stwierdzenia, bo nie masz racji :) Przytaczasz chodziarzy i maratończyków... to jest zupełnie inny wysiłek. A oglądałeś kiedyś sprint? Oni mają duże bicepsy ;) Ale ja zupełnie nie o tym. Jak już WIELOKROTNIE zostało na tym forum napisane, ćwicząc duże partie mięśni (mięśnie nóg są jednymi z większych) pobudzamy organizm do wytwarzania wielu związków chemicznych, które stymulują wzrost reszty mięśni. Więc w tym stwierdzeniu jest wiele prawdy ;)

Dobra dobra, jak sie ćwiczy przedramie, tricepsa i naramienne to też sie wytwarzają te twoje związki chemiczne, nie??? A PRZY OKAZJI OBWóD BICEPSA SIę POWIęKSZA

hans1237
15-01-09, 16:37
biceps maly miesień mozna spokojnie dwa razy w tyg go robic ale 3 cwiczenia po 4 serie i spoko,i wolne ciezary to podstawa rozwoju

Andr3w
18-01-09, 12:20
Zrob sobie z tydzien przerwy, i rob bica raz w tygodniu tak to go przetrenujesz , tez tak mialem a robilem bica 2 razy w tyg.

Damian st-ce
18-01-09, 15:25
Raz w tygodniu biceps, max 8 serii, nie wiecej. Pozdro
To z nogami to racja w 100%. Należy ćwiczyć całe ciało.

Napinacz01
18-01-09, 15:42
j/w :D Dlatego biceps nie chce rosnąć, bo ćwiczysz go 3 razy w tygodniu i za bardzo intensywnie, poprostu nie ma czasu ;)

! Więcej nie znaczy lepiej !

007
18-01-09, 16:09
a ja czasami ćwicze biceps na każdym treningu i jest ok;