PDA

Zobacz pełną wersję : Chcę zacząć ćwiczyć



ak93
04-01-09, 00:01
Cześć. Jak już przeczytaliście w temacie chcę zacząć ćwiczyć. Chciałem zaznaczyć, że w okolicy nie ma żadnej siłowni, a ja sam nie mam żadnego sprzętu. W związku z tym mam kilka pytań.

1. Jaki sprzęt kupić jeśli mam do dyspozycji około 300-400 zł ?
2. (16 lat, 180cm wzrostu, 67kg wagi) na czym się skupić na początku?
3. Od czego zacząć, co i ile jeść ?

Proszę o pomoc

007
04-01-09, 00:20
sztanga,obciążenie,ławka z pełną regulacją oparcia bez skrzydełek ,drążek.niektóre pierdoły możesz zrobić sam

To jest na pierwszy strzał ,później

sztangielki,poręcze,pas.

Kasy masz mało,poszukaj coś używanego a obciążenie na złomie.

Największe wydatki to dieta bo około 400-1000 zł miesięcznie ,zależy jakie masz podniebienie.Sposób jak ją ułożyć znajdziesz w dziale DIETA w podklejonych tematach. Bez diety nie urośniesz :D

Trening na początek obwodowy np ACT później znajdxziesz następny w dziale trening Zbiór ciekawych tematów . Chyba wszystko

ak93
04-01-09, 00:30
"ławka z pełną regulacją oparcia bez skrzydełek"

czyli jaka? :) jak mozesz to daj jakiś link do allegro?

a "drążek" ?

prosze o wyrozumialosc:) dopiero zaczynam hehe

007
04-01-09, 00:31
stojaki wolno stojące jeszcze

ławka taka żeby się oparcie regulowało góra duł . Na forum jest sklep Marbo zobacz co mają

drążek do podciągania ,może być rura byle by była dobrze zamontowana.

Ide spać ,narka :)

3ndriu
04-01-09, 13:16
Popytaj znajomych może ktoś umie lub zna kogoś kto by Ci na początek zrobił ławkę, mniej zapłacisz a jak znajdziesz solidna osobę która zna się na rzeczy to i ławka będzie git. Mój brat zrobił mi ławkę jakieś 2 czy 3 lata temu nie odbiegała wyglądem od ławek wystawianych na allegro solidne profile które dobrze pospawał regulacja oparcia podobało mi się to do tego tez zrobił mi stojaki pod sztangę też regulowane wszystko było solidne i sztywne. Szkoda że nie ma zdjęć bym Ci to pokazał, a teraz już tego sprzętu nie mam został sprzedany, ale naprawdę można mieć dobry sprzęt jeśli znajdziesz jakiegoś speca. Również może Ci zrobić modlitewnik, wyciąg górny, ławkę do brzuszków ....