PDA

Zobacz pełną wersję : Bio Tech Tri Creatine Malate - dawkowanie



pablo91prg
02-01-09, 13:26
Kurde, coś mi się nie zgadza. Producent zaleca spożywanie 5g dziennie, natomiast mnie wydaje się, że owszem 5g, ale dwa razy dziennie. Co wy na to? Ogólnie jak sprawdza się ta firma? Supelek godny polecenia?

fryc08
02-01-09, 16:59
Producent dal dobra miare do spożywania.I tylko raz dziennie po treningu a w dni nietreningowe mniej wiecej o tej porze kiedy konczysz trening. Ja nie polecam tej firmy. Lecz nie jest słaba. A polecam z kreatyny to OLIMP Mega Caps. Chyba najlepsza kreatyna w Polsce.

pablo91prg
02-01-09, 17:02
Mega Caps to mono, ja planuje jabłczan. Może ktoś jeszcze rzuci opinią?

Symu
02-01-09, 17:19
Bio tech niby tak mało znany u nas i tani ale raczej nikt nie narzekał ze znajomych.

Nie wiem czemu olimp miałby mieć najlepsza kreatyne bo pewnie bierze z tej samej fabryki co 10 innych firm :D

Co do dawkowania to przy TCMie jestem zdania że 2x5g dziennie jest chyba najodpowiedniejsze.

ht
02-01-09, 17:27
skad ta informacja ze kreta olimpu jest najlepsza??? wydaje mi sie ze mono universala ja bije na leb. a co do tematu to ci raczej nie pomoge gdyz wychodze z zalozenia ze skoro mam kupic jakis suplement to stawiam na sprawdzone firmy universal, muscle tech, itd. rzadnych olimpow trekow megaboli itp. chodziaz nie mowie ze nie dzialaja, ale wole jednak dolozyc te pare groszy i miec pewnosc ze to co biore to dobry suplement

pablo91prg
02-01-09, 17:50
Chodziło mi tu głównie o dawkowanie(również uważam, że powinno być 2x5g - stąd moje wątpliwości).

ht: Biotech to firma, którą znalazłem w podwieszonych, jako godną polecenia.

Symu
02-01-09, 18:25
Tania ta kreta jest. Jedz i potem nam powiesz czy dobra;)

slim shady
02-01-09, 18:27
ja brałem jabłczan 2x 5g, Universal bije na głowe Olimpa

Symu
02-01-09, 18:48
universal to creapure, olimp też ma tą krete w ofercie. Pochodzi ona z jednej i tej samej fabryki.

Jeśli chodzi o mono to ja osobiście bym wszystkim proponowal starać się wybierać właśnie creapure bo mamy pod tym jakąś marke, sprawdzoną czystośc i pewnośc substancji, a jest niedużo droższe od zwykłego mono.

Prezydent_1c
02-01-09, 20:21
Wczoraj zacząłem cykl na TCM Olimpa (Megacaps) i dawkuje przy wadze 85kg:
2 rano, 3 przed, 2 po treningu. Można oczywiście wymyślić 10 innych dawkowań ale gwarantuje że to nie jest złe :) A co do walki Olimp vs. Universal to trzeba by było spróbować wszystkiego żeby ocenić obiektywnie moc działanie itp. Osobiście obie te firmy są miejwięcej na równi. (miejwięcej bo wiadomo że każdy producent ma lepsze i gorsze suple w ofercie)
Ps. ogólne normy to 10g kreatyny dziennie ale moim zdaniem 1g na 10kg jest wystarczająco, u osób otyłych nawet mniej będzie wystarczająco

pimols
02-01-09, 20:21
ja czekam az bedzie kreatyna z ostorwii to dopiero bedzie masa;]]]

slim shady
02-01-09, 21:30
Prezydent trochę mało mi się wydaje ile bedzie trwał cykl ? chociaz jest od groma metod dawkowania

Symu
02-01-09, 23:30
Prezydent trzeba popatzreć na to z innej strony, nie możesz traktowac każdej formy kretyny tak samo.

mono - 100% kretyny, TCM- już tylko 66% kretyny o ile dobrze pamietam i 33% masy cząsteczki to jabłczan(trza policzyć dokładnie bo albo 66 albo 75% juz nie pamietam) dlatego wypadaloby troche wieksze dawki dawac.

Przy mono dla mnie to 10g w treningowe i 5 w DNT, a przy jablczanie 10g dziennie i mysle ze da to jako taka rownowage.

Prezydent_1c
03-01-09, 12:57
Ja często zaniżam dawki ponieważ te podawane przez producenta się czasami nawet niezdrowe bo wiadomo że chcą żeby zjadł klient jak najwięcej i szybko kupił więcej :) Oczywiście nie mówie tutaj o koniach 100kg bo dla nich te dawki za małe .... A co do dawkowania opieram sie na opini taty(lekarz) i w 100% mu ufam. Jest to teraz dopiero 2 dzień cyklu a u mnie już są pierwsze objawy zwiększenia stężenia kreatyny (spuchnięta twarz rano-lekko, brak zmęczenia takiego jak zawsze tylko lekkie uczucie styrania) także myśle że jest ok :) A w dni nietreningowe kreatyna jest również potrzebna do regeneracji i ogólnie obniżam dawke tylko o 1 tabletke. Cykl będzie trwał 6-8tyg. zalezy na ile siły starczy i jakie będą badania itp.
A co do tego traktowania kreatyn tak samo absolutnie tak nie robie i sobie zdaje sprawe ze wszystkiego bo nie interesuje się tym od wczoraj :)
Dzięki chłopaki ale możecie mi doradzić w jednek kwesti bo potrzebuje kilku opini mianowicie mam białko NightProteinBlend Trec i jest przeterminowane 4miesiące ale było szczelnie zapakowane i nie ma żadnych grudek itp. w smaku również takie samo i nie wiem czy jeś czy wyrzucić ? :D

slim shady
03-01-09, 13:15
jak jest nadal dobre w smaku, muszą napisac jakąś date ważnosci, wiadomo ze tak szybko sie nie zepsuje, duzo konserwantow jest, jak wszamasz i nie pogoni Cie do kibla to powinno byc dobre

Seba87
03-01-09, 14:28
Jeśli chodzi o mono to lepsze jak dla mie vitala w prochu niz olimpa kapsy czy inny shit a jesli o jabko to cp dobre

pablo91prg
03-01-09, 14:55
tylko CP to juz nieco mocniejsze bo tamm AAKG jest bodajze, a ja narazie samo jabłko chce spróbować

Punisher
09-01-09, 14:14
Jedz to jabłko ja i moich 2 kumpli byliśmy zadowoleni. Jedliśmy 2x5g a w dnt 1x5g.

Sorry ze tak odswiezam stare.