PDA

Zobacz pełną wersję : Popozycja...Mniej spamu



Fehu
30-12-08, 22:23
Witam mam taki pomys widziany gdzies kiedys na innej stronie wogole o innej tematyce stronka a mianowicie widze ze na forum pojawia sie wiele duplikatów tematów glownie tworzonych przez nowych userów wiec mam taka propozycje zeby nowe tematy byly zatwierdzane przez moderatorów ale tylko tematy napisane przez nowych userów np..tych co nie maja 20 napisanych postów...Oczywiscie te nowe tematy nie mialy byc sprawdzane pod wzgladem zawartosci tylko czy to juz bylo czy nie

Marian38
30-12-08, 22:30
Heh jesteś przeciwko tym , że ktoś podbiera pomysły z innego forum a sam to robisz.
Co do tego sprawdzania tematów to wydaj Mi się , że to nie możliwe.

hardworkOUT
30-12-08, 22:49
odrazu mowie ze mi by sie nie chcialo nic zatwierdzac w dzial trening bo tam co rusz jakis nowy temat wyrasta.

dobrze jest jak jest niema co psuc, a to ze pojawiaja sie tematy "hej chce miec klate i biceps niewiec co robic ulozcie mi cos" to trudno. sa ludzie i taborety. przecierz nikt nie kaze w takim temacie sie udzielac .

Fehu
30-12-08, 23:15
Heh jesteś przeciwko tym , że ktoś podbiera pomysły z innego forum a sam to robisz.
Co do tego sprawdzania tematów to wydaj Mi się , że to nie możliwe.

no wiesz znajdz mi jedna moja wiadomosc w ktorej jestem przeciwko pobieranie wiadomosci z innych stron??? co do samego zarzutu sam wiele bo az 90% wiedzy (kulturystycznej) czerpie z sieci gdyz nie jestem instruktorem ani nie mam sam na tyle doswiadczenia zeby sam co kolwiek proponowac...A to że Ty nie rozumiesz samego tytulu Propozycje to nie znaczy ze musisz mnie krytykowac...
pozdro

Co do wypowiedz Hard-a masz racej moze wiecej to popsuc nie dac

Marian38
30-12-08, 23:19
a słowo duplikat co oznacza ?

Fehu
30-12-08, 23:23
dla mnie słwo duplikat oznacze kopie czegos... i te słowo wedlug Ciebie jest zlym słowem slowem ktore mowi ze jestem przeciwko pobieraniu wiedzy z innych stron? naprawde? czy tylko sobie jaja robisz? hehe

Marian38
30-12-08, 23:32
Jeśli używasz słowa duplikat to wnioskuje , że nie jesteś za tym zeby kopiować tematy itp.

Fehu
30-12-08, 23:36
Wiesz Twoj tok myslanie mnie po prostu poraza... nie jestem fanem duplikatów identycznych tematów na tym samym forum wytlumacze Ci to ja pisze temat o super treningu a ty zakladasz identyczny temat z tym samym treningiem nie jestem zwolennikem powielania tych samych informacji w tym samym celu i juz i Twoje wnioski sa conajmniej nie wlasciwe i nie stosowne...Skoro nawet nie wiesz co dane slowo oznacza i w jakim kontekscie zostało wykorzystane...

Marian38
31-12-08, 00:20
To w jakim kontekscie zostało użyte to moge się tylko domyślać.Jeżeli ktoś ma watpliwosci i chce się czegoś wiecej dowiedziec to zaklada temat i nie zawsze gotowy art. wystarczy.

slim shady
31-12-08, 00:29
tak jak mowi hardworkOUT (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=10226) nikomu nie bedzie chciało sie tego sprawdzac i większosc modow nie ma tyle czasu, i nie kłóćcie sie o znaczenie słowa duplikat,

Marian38
31-12-08, 00:33
Nikt się nie kłóci prowadzimy tylko ożywioną dyskusję. :D

Fehu
31-12-08, 10:34
To w jakim kontekscie zostało użyte to moge się tylko domyślać.Jeżeli ktoś ma watpliwosci i chce się czegoś wiecej dowiedziec to zaklada temat i nie zawsze gotowy art. wystarczy.

wiesz zmieniasz wogole temat bo to ze ten pomysl to nie wypal to juz dawno temu wiem wiec mnie teraz nie pouczaj co do samego tematu...tylko zarzycasz mi cos czego nie powiedzialem...polecam Ci zastanów sie dwa razy za nim kogos zamierzasz oczerniac... a jesli juz zamierzasz to chociaz postaw konktretne argumenty to by było tyle w tym temacie Życze Ci udanego Nowego Roku