PDA

Zobacz pełną wersję : kontuzja pomocy



ramzes583
30-12-08, 16:45
witam jak wtemcaie nacignalem sciegno u prawej reki jaksi 2 tygdonie temu dzisaj jest juz dobzre ale czasmi jescze boli i daletgo ten dydzien odpuscielm z cwiczenaimi bo chde jakso je wyleczyc co mam zrobci bo obkaldam lodem i mam mascie ale i tak zcasmi tak szrpie mi reka ze szok

hulk11
30-12-08, 18:20
naciagniete sciegno.. napewno jakis czas minie zeby calkowicie sie zagoilo.. scigna nie sa unaczynione ani ukrwione wiec ich regeneracja nastepuje powoli.. moim zdaniem powinienes odpuscic na jakis czas z treningiem.. a jak juz bedziesz czul ze z reka wszystko wporzadku to zacznij znow cwiczyc lecz z malym ciezarem..az Twoja reka nie wroci do pelni sil.. wtedy bedzie czas na ciezki trening :) a co do lodu i masci to one tylko na jakis czas ''znieczulaja'' odpusc trening a bedzie ok:) nie wiem jakie sciegna naciagnales ale bedzie tez dobrze gdy bedziesz od czasu do czasu masowal ta okolice.. nie zbyt mocno ale masuj.. spowodujesz tym ze bedzie wiekszy przeplyw krwi przez ta czesc reki. powodzenia

Volves
30-12-08, 19:22
może woltaren :D

ramzes583
31-12-08, 11:40
może woltaren :D
nie ma takiej opcji zebym odpuscil terning tylko ten tydzien i tyle i tak juz praktyucznie nie boli :):)a bede jial cykl wiec nie poddam sie nawet na bol jezlei wystopi:)pozdro i wszystkeiog najleptrzego w nowym roku

007
31-12-08, 11:56
nie ma takiej opcji zebym odpuscil terning tylko ten tydzien i tyle i tak juz praktyucznie nie boli :):)a bede jial cykl wiec nie poddam sie nawet na bol jezlei wystopi:)pozdro i wszystkeiog najleptrzego w nowym roku

Złe myślenie ,patrz post nr2 . Najlepszego

hulk11
02-01-09, 02:26
kolego.. panikujesz ''kontuzja pomocy'' za pszeproszeniem k u r w a jak sie prosisz o rady to na c h u j mowisz ze i tak bedziesz cwiczyl jak to na dobre Ci nie wyjdzie.. widac ze jestes malo doswiadczony.. Twojej wiedzy nie zaliczylbym nawet do poczatkujacych.. a Ty mi tu piszesz o cyklach ;) zaloze sie ze nie wiesz nawet co bedziesz jadl i w jakich celach.. ale Twoja sprawa..tylko nastepnym razem nie zasmiecaj forum.. i nie pros o rady skoro i tak sobie nic z nich nie robisz.. powodzenia chociaz i tak na nic sie nie zda.. bo moim zdaniem Ty nie bedziesz sie rozrastal a wrecz kurczyl..z calym szcunkiem..

milan22
02-01-09, 12:13
hahaha moze ci sie wydawac ze wszystko jest ok zrobisz dwa treningi i znow bedzie cie nawalac a przy okazji zlapiesz jakas inna ciesza kontuzje i wtedy dobiero zobaczysz zrob sobie dlusza przerwe a pozniej stopniowo zaczynac trening wszystko w swoim czasie nadrobisz ...

ramzes583
02-01-09, 14:18
kolego.. panikujesz ''kontuzja pomocy'' za pszeproszeniem k u r w a jak sie prosisz o rady to na c h u j mowisz ze i tak bedziesz cwiczyl jak to na dobre Ci nie wyjdzie.. widac ze jestes malo doswiadczony.. Twojej wiedzy nie zaliczylbym nawet do poczatkujacych.. a Ty mi tu piszesz o cyklach ;) zaloze sie ze nie wiesz nawet co bedziesz jadl i w jakich celach.. ale Twoja sprawa..tylko nastepnym razem nie zasmiecaj forum.. i nie pros o rady skoro i tak sobie nic z nich nie robisz.. powodzenia chociaz i tak na nic sie nie zda.. bo moim zdaniem Ty nie bedziesz sie rozrastal a wrecz kurczyl..z calym szcunkiem..
gdysbym nei wiedzuiel co jem i an co to bym nie cwiczyl i weisz takie rady to kumplom a nie do mnie a reka juz nie boli :) mam organizm co szybko sie leczy:):)powiedzenia

hulk11
02-01-09, 14:32
mow co chesz ale kazdy Ci powie kto jest bardziej doswiadczony ze mam racje.. a Ty zakladajac ten temat zalozyles chyba nie myslac..zastanawiam sie czy wogole myslisz.. prososz o pomoc a pozniej ze nie potrzebna bo Twoj organizm sie szybko (cytuje) ''leczy'' <lol2> chciales powiedziec chyba regeneruje .. moze nie znasz az takich wyszukanych slow..ale to nic :) jakos Cie zrozumiemy.. zycze udanych treningow jak zerwiesz miesien to napisz ;)

kurwizator
02-01-09, 14:44
gdysbym nei wiedzuiel co jem i an co to bym nie cwiczyl i weisz takie rady to kumplom a nie do mnie a reka juz nie boli :) mam organizm co szybko sie leczy:):)powiedzenia

kolego to za przeproszeniem po h u j piszesz jak uwazasz ze jest w porzadku, ogarnij sie troche zanim cos napiszesz, pozdro i duzych przyrostow

hardworkOUT
02-01-09, 14:51
tobie takze proponuje sie ogarnac , inaczej noworoczny warn gratisowo do profilu

kurwizator
02-01-09, 14:55
poprosze :D

ramzes583
03-01-09, 11:39
tobie takze proponuje sie ogarnac , inaczej noworoczny warn gratisowo do profilu
Dzieki za wsparcie i wiem ze ejstem doswiadczony ale forum jets po ty bo pomagac i odpowiedac innym ja juz wczarj cwiczylem na pelym obcizeniu i nic reka jak nowa wiec nie mow mi ze zle robi bo moze tak ale dokaldnei moj organizm swzybko sie regenreuje jak to uja kolega dzieki za wszytko i z gory thx
ps kurwizator pochamuj swoje slowa na forum :)

kurwizator
03-01-09, 11:54
cos nie tak z nimi bo nie widze?? tobie radze skorzystac z programu mistrz klawiatury :D