PDA

Zobacz pełną wersję : plan treningowy



adamliz
29-12-08, 21:55
Witam. Chciałbym aby ktoś życzliwy i znający się na rzeczy ułożył mi plan treningowy który mógłbym prowadzić na swojej " siłowni"

Mój sprzet to ławeczka do wyciskanie (płaska, skośna w góre i dół), długi gryf (160 cm) i krótki (30 cm), 84 kg obciążenia, modlitewnik, ławeczka do brzuszków i to w sumie wszystko co posiadam. jeszcze 2 hantle 5 kg ale to śmieszny ciężar do ćwiczeń.
Nie wiem czy to wystarczy żeby móc jako tako "profesjonalnie" trenować. troche już ćwiczyłem na tym żelastwie ( 5 miesięcy, ale nie regularnie i bez odpowiedniego planu) Od stycznia chce zrobić sobie diete i systematycznie ćwiczyć tym razem bardziej efektywnie. zależy mi na przybraniu masy i siły, waże 68 kg i chciałbym jakieś 4 kg więcej mięśni;)

Volves
29-12-08, 21:58
wiek ? bo staż chyba zerowy tak wywnioskowałem...

adamliz
29-12-08, 22:00
21 lat, no a staż nie zerowy bo jak juz pisałem ćwiczyłem ale nie według zadnego profesjonalnego planu. powiedzmy że troche na dziko:). na klate wyciskam 82 kg

Volves
29-12-08, 22:05
ale nieregularnie etc ;)

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14506

proszę bardzo :) powodzenia

007
29-12-08, 22:05
trening ACT

ciaastek91
29-12-08, 22:08
160cm to chyba jest krotki gryf ;p
tzn jak dla mnie za krotki do robienia wyciskan etc.
jeszcze zalezy jaka jest dlugosc pomiedzy talerzami.

adamliz
29-12-08, 22:09
ja mam 170 cm wzrostu;)

hardworkOUT
29-12-08, 22:46
"waże 68 kg i chciałbym jakieś 4 kg więcej mięśni"


takie masz male zalozenia ?

z dietą to to zrobisz w miesiac , max poltorej

peeterus
30-12-08, 17:10
Witam.Chciałbym przyłączyć się z pytaniem o trening.Dzisiaj kupiłem zestaw do ćwiczeń:ławka regulowana z modlitewnikiem,rozpiętki i do ćwiczenia nóg.Do tego gryf 183cm i hantle wszystko z obciążeniami.W skrócie przedstawię swoje dane:
wzrost:183cm
waga 97kg
wiek 33lata
Sprawa wygląda tak,że parę lat temu ćwiczyłem i chodziłem na siłownię a także uprawiałem sporty takie jak Snowboarding.Teraz mam dwójkę dzieci z braku czasu zero ruchu,jedynie w pracy bo pracuję częściowo fizycznie(dźwiganie rożnej wagi towarów).Przybyło mi właśnie na wadze wyskoczył śmieszny brzuszek Chciałbym popracować nad swoją sylwetką póki jeszcze nie za późno.Proszę o podpowiedź od czego zacząć swój trening i jak go sensownie ułożyć.
Pozdrawiam.

hardworkOUT
30-12-08, 17:16
peeterus (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=11439)


jak masz fat do zrzucenia to zaczynasz od DIETY i aerobow.

po osiagnieciu zadowalajacego poziomu przechodzisz na ogolnorozwojowke przez ~6 tyg.

potem piszesz tutaj i w zaleznosci od celu/mozliwosci kombinujesz trening i wrzucasz do oceny

peeterus
30-12-08, 19:37
ja już taki fat nie jestem tylko brzuszek wyskoczył ogólnie miałem tylko zapodać ławeczkę do ćwiczenia brzuszków,ale pomyślalem,że poćwiczę sobie mięśnie.Już czytałem różne przykłady treningów na internecie,tylko nie wiem który najlepiej wybrać do swoich potrzeb.

007
30-12-08, 19:43
trening ACT

według mnie lub podobny