PDA

Zobacz pełną wersję : Drążki ?! rozporowy czy do sufitu



Indiana
29-12-08, 12:44
witam , nie mam zbytniej możliwośći przymocowania drążka do sufitu , jak wiadomo drążek taki ma 6 chwytów więc jest możliwość ćwiczenia większej ilości mięśni , więc chciałbym się zapytać czy wystarczy zwykły drążek rozporowy jak na początek i czy można wykonać na nim wszystkie podstawowe ćwiczenia :P , pytam się o pierdoły ale wole zapytać niż kupić gówno :P

marbo-sport_pl
29-12-08, 12:56
Witam!
Zerknij, jaką szerokość mają drążki montowane do futryny. Sa za wąskie aby zrobić na nich większość ćwiczeń...

Indiana
29-12-08, 13:08
Aha rozumiem , zapytam jeszcze , bo mieszkam w starym budownictwie i szerokość tego drążka wyniosłaby 100cm. Rozumiem , że to za mało ? , w takim razie pomyślę nad drążkiem mocowanym do ściany. Mam już na oku ławkę waszej firmy , więc jakbym zakupił wasz drążek to byłoby to jakoś taniej ?

marbo-sport_pl
29-12-08, 13:55
Witam!
Oczywiscie, dodatkowo w zamian za recenzje otrzymasz 7% rabatu :)

RockyBalboa
30-12-08, 11:22
Witam
Sorki ze sie wtrace ale nie che robic specjalnie nowego tematu.
Otoz zamierzam kupic drazek szeroki do sciany z Marbo ten za 69 zl, pisze ze max wytrzymalosc 200 kg, ale na jakiej scianie byl test robiony? bo wytrzymalosc zalezy tez od jakosci i typu sciany, a jak ktos ma gipsową lub poprostu kruchą sciane? rozmawialem z Wasza konsultantką i zaproponowala mi takie kotwy, ktore sa dluzsze niz kolki, ale czy to gwarantuje naprawde dobra wytrzymalosc?
Pozdrawiam