PDA

Zobacz pełną wersję : 3,5 miesiaca treningu + problem



Ars14fan
28-12-08, 15:25
Witam
Załączam fotki, nie do oceny bo wiem, że jest jeszcze słabo tylko po to by pokazać mój problem (na 1 fotce po 1 mies treningu na 2 po 3,5 mies treningu na 3 brzuch bez napinania.)tj.: kiedy napinam brzuch widoczne są tam mięśnie ale kiedy stoję normalnie mój brzuch jest wypukły (fotka robiona byla rano, potem brzuch jest jeszcze bardziej wypukly). Jestem szczupły kilka lat grałem w piłkę nożną w klubie, nie wiem skąd ta sylwetka. Trenuję teraz na masę bez żadnej diety chociaz teraz będę jakiejs przestrzegal. (kiedy zaczynałem cwiczyc moja waga wynosila 65 kg teraz 72)
21 lat
174 cm
waga 72 kg
staz 3,5 miesiaca

pawelek616
28-12-08, 16:57
Z tego co mi wiadomo, to ciężko jest zrobić mase w krótkim czasie bez odstającego coraz bardziej brzucha. Kiedyś robiłem a6w i po 2 tygodniach rzeczywiście mój brzuch zrobił się bardziej wklęsły. Może tego spróbuj!!! Albo kolego żłopiesz piwsko

Sokol
28-12-08, 18:17
Mam to samo, wydaje mi sie ze przy masowaniu tak to jest, ale gdy wstaje rano i spogladam jest normalnie, a czy ty gdy wstajesz rano tez masz wyje**ny beben do przodu ? pozdrawiam.

Blackphoenix
28-12-08, 18:40
z tego co wiem to to jest taki typ budowy, nie ma się czym przejmować.

janusz123
28-12-08, 18:48
to przez browar..^^

Ars14fan
28-12-08, 18:49
Piwska duzo nie zlopie... gdy rano wstaje brzuch jest mniejszy dopiero potem robi sie wielka banka... Blackphoenix (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=8870)... wrecz przeciwnie jest sie czym przejmowac bo jedziesz wszystkie treningi na brzuch a miesni w ogole nie widac... dopiero gdy napinasz...

slim shady
28-12-08, 20:59
Ars14fan (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=5889) połączenie masy i rzeźbienie brzucha mija sie z celem, zrob mase, potem przytnij węgle i rób brzuch, ale koniecznie ułóż diete

Sosna91
28-12-08, 23:35
mam to samo ;/ rano mam w miare prosty, gdy napnę brzuych widac kaloryfer ale jak sie najjem to banka jak trzeba :) a teraz po swietach to strach patrzec, na bruch nie robie praktycznie cwiczen. 4x w tygodniu na ławeczke uginanie nóg 100x i tyle.

KAZAH
31-12-08, 12:06
Mniej piwska Kolego

Bewolf
02-01-09, 13:01
normalna budowa taka jak sie na mase cwiczy to sie uwypukla...... nie ma sie czym martwic;)

marcjan
19-01-09, 23:43
Właśnie ja mam ten sam problem ! Tylko że waże 63kg i 187cm. Rano brzuch jest mniej wypukły do przodu ale nie płaski, potem gdy jest coraz później staje się coraz on to wypukły. Przypinając widać mięśnie rzucha a rozluźniając tylko przysłowiowy "bełcun".

Czy to jest spowodowane : / ie chleje piwska od 2,5 roku zadnych koksów, trawy nic, jestem czysty.

slim shady
19-01-09, 23:55
trawa i koksy raczej nie wpływają na wygląd brzucha w większym stopniu ale to temat na dłuższą dyskusje, możesz katować brzuch nie wiadomo jak i go wyćwiczysz jednak bez odpowiednio zbilansowanej diety, mięśnie będą ukryte pod warstwą tłuszczy, co do tego, że rano brzuch jest normalny a wieczorem wypukły, to jest normlane u każdego zdrowego człowieka

Blackphoenix
20-01-09, 00:18
pobuszowałem w necie i są trzy możliwości przyczyn takiego brzucha :
1) uwarunkowane genetycznie, po prostu taki rozkład mięśni
2) wzdęcia
3) lordoza