PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy



peachana
28-12-08, 00:18
Czesc kupilam ostatnio odrzywke promax firmy maximuscle (uk),ma bardzo duza zawartosc kofeiny ok150 mg na 100g w tym60mg pochodzi z guarany. Po pierwszym razie bolal mnie brzuch czulam jakbym zjadla konia z kopytami po ok25 min. czulam jakis niepokoj ,nudnosci ogolnie slabo sie czulam. czasami mam takie uczucie jak wypije mocna kawe wiec rozumiem przez to ze nie toleruje kofeiny i powinnam jej unikac.
Czy znacie moze jakies wyjscie z tej sytuacji moze picie tej odzywki podczas jedzenia zniesie te objawy,lub mieszanie jej z woda a nie z mlekiem?
Dodam ze to moja pierwsz odzywka w zyciu ktora miala pomoc zgubic kilogramy
Prosze o pomoc
Ania

slim shady
28-12-08, 01:31
Witam, nie znam tej odżywki, ale raczej wydaje mi się, że takie rzeczy z wodą się rozrabia, najlepiej odstawić produkt na bok, jak na kobietę i na pierwszy kontakt z reduktorami wagi raczej na Twoim miejscu sięgnąłbym po l-karnityne i omega 3, do tego regularne ćwiczenia aerobowe i dieta odchudzająca, efekt murowany

Pozdrawiam :)

Voice666
28-12-08, 18:25
Jeżeli miałaś takie same objawy jak po wypiciu mocnej kawy to nie pij kawy w dni gdy bierzesz tą odżywkę, jeśli już nie pijesz kawy (ze względu na tę kofeinę) to odstaw Promax.
Po1 odżywka ta nie pomoże ci w zrzuceniu tłuszczu bez porządnego treningu no i diety. Bo to zwykłe białko, a nie jakiś tam fat burner :)
po 2 ten preparat http://www.maximuscle.com/thermobol jeśli już gubienie fatu + trening taki jak slim shady poradził.

Nawiasem mówiąc to produkty maximuscle nie są rewelacyjne z racji ceny i smaku :)

peachana
29-12-08, 00:06
Dziekuje bardzo za wasze posty, dzisiaj nie pilam kawy a te odzywke wypilam jedna miarke a nie zalecane dwie i czulam sie dobrze .Zapomnialam dodac ze cwicze n asilowni 3x w tyg. oraz ograniczylam jedzenie do 1500 kcal. odstawilam slodycze i narazie czekam . Dodam ze pracuje do pozna tj do 12 w nocy codzien wiec moj dzien jest troszke opozniony i mam problem z wieczornym podjadaniem . ale usilnie pracuje zeby sie tego pozbyc to o tyle trudneze pracuje we wloskiej restauracji

Pozdrawiam