PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy !!!! Klatka wogóle nie chce rosnąc :( zdesperowany !!!



Godlike
27-12-08, 21:54
Witam

Mam taki oto problem Cwicze juz dosc długi czas kilka lat,u siebie w domu,i mam taki proble z klatka a mianowicie z jej srodkiem i gorna częscia,od wrzesnia bierzacego roku zaczołem cwiczyc wkoncu regularnie i jakims planem treningowym a przedstawia on sie tak:

wyciskanie sztangli na skosie głowa w góre 12,10,10,8
wyciskanie sztangi na płasko 12,10,10,8
rozpiętki albo przenoszenie sztangielki za głowe 10,10,10,8

Tak cwiczyłem jakies 2 miesiace potem zmieniłem trening na nastepujacy i nim teraz cwicze

wyciskanie sztangielek na skosie głową w góre 12,10,10,8
wyciskanie sztangielek na płasko 12,10,10,8
rozpiętki lub przenoszenie za głowe sztangielki 10,10,10,8


Cwicze juz 4 miesiac 2 razy w tygodniu w niedziele i srody i puki co zauwazyłem minimalne postępy kształt klatki zmienił sie troszeczke ,nie wiem dla czego ale kłade wiekszy nacisk na gór klaty a mimo to dół klatki rośnie jak szalony i troche nie fajnie to wyglada :(
Co do odrzywiania to waze około 95 kg przy wzroscie 186cm i staram sie zjadac w dni kiedy cwicze klatke minimum 1gram białka na kilogram masy ciała zazwyczaj wychodzi mi nawet ponad okoł 1.2g

Zaznaczam nie jem zadnych odrzywek i nie mam zamiaru jesc

prosze was o pomoc i fachowa porade bo nie mam pojęcia co mam robic moze to technika wykonywania cwiczen moze zle dobrane cwiczenia nie mam pojecia ale nic nie idzie niestety :( prosze o jakies porady bede tu jak najczesciej zagladał

Pozdrawim Godlike

hardworkOUT
27-12-08, 22:12
na ilu jeszcze forach zalozysz identyczne tematy ?

Godlike
27-12-08, 22:21
Już na zadnym założyłem z tego co mi sie wydaje na dwóch najwiekszych,a temu założyłem identyczne tematy na dwóch forach zeby miec wieksze szanse na to ze ktos udzieli mi jakiejs konstruktywnej odpowiedzi bo nie potrafie sobie poradzic z moim problemem który opisałem juz od dłuzszego czasu i kombinuje jak moge,a pozatym to chyba nie grzech ??

007
27-12-08, 22:29
fajna zmiana planu :)

Byłeś już w dziale trening---------> zbiór ciekawych artów ? Do działu dieta też zajrzyj ,warto.