PDA

Zobacz pełną wersję : clen a nolva i clomid



hej KKS
27-12-08, 13:57
witam, mam tylko małe pytanie czy clenobuterol odblokowuje w takim samym stopniu jak clomid czy nolwa?

jondeca
27-12-08, 14:02
clen nie odblokowuje.
jest po cyklach stosowany w celu utrzymania zrobionej masy gdyz w malych dawkach dziła swietnie antykatabolicznie

lg team
27-12-08, 14:30
w zadnym stopniu,

ht
27-12-08, 16:31
co do zastosowania clenu jako antykatabolik to niema potwierdzonych badan...raczej chodzi tu o oczyszczenie receptorow

lg team
27-12-08, 16:42
kolejny piewca teorii... heh
zeby dyskutowac trzeba co nie co poprobowac w roznych kombinacjach a nie opierac sie na pismakach i zgrywac internetowaego znawce...

ht
27-12-08, 16:47
no wlasnie trzeba poprobowac. ale wiedze tez jakas chodziaz mala sie powinno miec. skoro uwazasz ze jestes taki kozak jesli chodzi o saa to moze mnie oswiecisz swoimi teoriami???

lg team
27-12-08, 17:02
to teraz przeczytaj raz jeszcze co napisales i jak masz olej w glowie to zrozumiesz jakie pierdoly piszesz...

roznimy sie tym ze ja praktykuje a ty pierdolisz o ksiazkach...

wiedza wynika z praktyki a nie z czytania pierdol...

biore wiem o co chodzi, nie biore nie wiem a jak chce wiedziec pytam sie tych co brali, a nie wertuje internet i przepisuje regulki ze stronek,

nie mam zamiaru cie oswieac bo mam to w dupie,
chcesz mnie sprawdzic, czytaj co pisze w roznych tematach moze sie podszkolisz i zrozumiesz czym sie rozni teoria od praktyki,

chcesz wiedziec wiecej, praktykuj na sobie to najlepszy sposob do wiedzy n/t tego czy innego srodka, laczenia i dzialania...

ht
27-12-08, 17:21
aha to jesli praktykujesz to strasznie mnie ciekawi dlaczego poleciles w ktoryms temacie zeby kolega wzial oxe.... rozumiem ze brales oxandrolon i jestes pewien ze to byl oxandrolon...
kolego mysle ze praktyke mam i wiem co pisze... ale moze sie myle przeciez ty tu jestes alfa&omega i ty wiesz lepiej co bralem czego nie bralem ...

lg team
27-12-08, 17:32
stary nie podchodz mnie kurwa bo za stary stary jestem na tak cienkie zagrywki:

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=15079

po drugie - walisz juz na oslep bo brakuje ci argumentow i zaczyna sie standardowe pierdolenie aby skierowac pogadanke na inne tory

heh,
smiechy warte...
i czytaj o czym sie gada w tematach i skad takie a nie inne porady z mojej strony,

ht
27-12-08, 18:00
a wiec widzisz najezdzasz na mnie nie znajac mnie i nie wiedzac nic o moich przebytych cyklach itp... a sugerujesz ze wiedze mam czysto teoretyczna...
gdybym sie tylko opieral na teorii to mysle ze bym sie mogl czegos od ciebie nauczyc...
a tak przykro mi ale bede sie sugerowal swoimi spostrzezeniami...

aha jeszcze jedno clen bralem po cyklu z mysla jako antykatabolik, na redukcji sys 2tygon 2 tyg off na przemian z eca i non stop przez 6tyg stala dawka.
tak ze nie mow mi ze sie opieram tylko na wiedzy ksiazkowej...

i wiem co pisze mowiac ze clen jako antykatabolik sie nie sprawdza.
tyle ode mnie.
pzdr.

jondeca
27-12-08, 20:23
i panowie po co ta kłutnia.
szkoda ze na tym forum jest tak nie zdrowa atmosfera.
co do clena wiem ze nie sa potwierdzone badaniami teorie jako antykatabolik.
ale prawda jest taka że poza wpływem nandrolonu i testosteronu nic nie jest zbadane.
weżcie tu teragennosc boldka,nigdy nikt w cywilizowanym swiecie nie bedzie faszerował testera boldem i sprawdzal czy jego dzieci lub wnuki bedą bezpłodne.
ja z doswiadczen wiem ze clen daje efekt oczywiscie jak pisałem w dawce 0.04-0.06.