PDA

Zobacz pełną wersję : susta i deka



kipi100
26-12-08, 22:40
Witajcie!
Zamierzam zaczac cykl z 20 strzalow deki i 20 susty
Chce walic deke po 400mg na tydzien i suste 500mg na tydzien
Koledzy mowili mi abym bral te srodki po 5 tyg czyli
5 tyg kucia 2 tyg przerwy i znowu 5 tyg kucia
a podczas tych 2 tyg przerwy mowili abym stosowal clen i hcg
co o tym sadzicie? mozecie się wypowiedziec na ten temat ?

lg team
26-12-08, 23:00
koledzy zle mowili,

sposob jaki ci przedstawili dobry jest ale powyzej 10-12 tyg brania 2 tyg off i dalej lecisz,

krocej to bez sens,

a czy ten cykl dla ciebie dobry to nie wiem bo nie wiem co soba prezentujesz..

kipi100
26-12-08, 23:16
20 lat mialem juz cykle z 10 tescia 10 cido i metka kilka razy zalezy mi na wiekszej masie

lg team
27-12-08, 12:22
waga chlopie

jondeca
27-12-08, 14:06
Pogratujuj kolega wiedzy,
Dobrze że sa fora jak te,gdyby nie było biedni ludzie sluchajać swoich "doswiadczonych" kolegów robili by sobie dużą krzywde.
Z dawek widze że jest juz troche ciebie bo cykl dla sredniozaawansownego,
ps.dobrze ze zdecydowałeś sie na dec+susa a nie jak poprzednio na mieszanie enana z enanem

ht
27-12-08, 15:33
Pogratujuj kolega wiedzy,
Dobrze że sa fora jak te,gdyby nie było biedni ludzie sluchajać swoich "doswiadczonych" kolegów robili by sobie dużą krzywde.
Z dawek widze że jest juz troche ciebie bo cykl dla sredniozaawansownego,
ps.dobrze ze zdecydowałeś sie na dec+susa a nie jak poprzednio na mieszanie enana z enanem

niestety to forum jest na b.niskim poziomie. czytam wypowiedzi innych i jestem zalamany wiedza. jeden post ze kolesie po karnitynie maja agresora, a tu ze koles bral 10 tescia i 10 cido
masakra.

nastepna sprawa co do tematu. powiedz kolegom ze jak maja dawac takie rady to lepiej niech wogole dadza spokoj bo gadaja bzdury. deke najlpeiej czuc 6-8 tyg to jaki jest sens po 5 tyg ja odstawic??? chyba ze bedziesz bral czysto leczniczo na stawy ale to juz wogole inna bajka...

deczke z sustka mozna spokojnie ciagnac 12 tyg. nie widze sensu rozbijac tego na dwa cykle po 5 tyg.

panowie zanim cos napiszecie to poczytajcie troszke.

lg team
27-12-08, 16:09
przenies się na inne,
albo zadbaj o wyzszy poziom jesli cie na to stac,
bo jak na razie to kolejny pan x do przerobienia ktory sie wymadrza a nic nie prezentuje...

ht
27-12-08, 17:28
postaram sie w miare mozliwosci podniesc poziom tego forum moja wiedza praktyczna...bo wydaje mi sie ze troche juz praktyki mam.