PDA

Zobacz pełną wersję : co dobre na schudniecie



ramzes583
26-12-08, 11:59
Witam jak temacie chcialbym sie doeiedziec co byscie polecili chociasz narzie jesce nie zamierzam nic zbijac bo cwicze na mase mam diete cwicze 4 razy w tygodjiu mam odzyeki i teraz bede mial 2 cykl ale cwiczac na amse tluszczyck tez sie odklada i mam go troszke na ciele a szczegioolnie na brzuchu choc miesnie brzucha tez cwicze i jezlei podejme dezycje by spalic ten tluszcz co polecicie brac i jak cwiczyc

ht
26-12-08, 12:31
musisz zjechac z wegli dolozyc aeroby z supli jakies spalacze np venom

slim shady
26-12-08, 12:31
rób aeroby, nawet teraz jak robisz mase,

wil-qu
26-12-08, 13:01
Ja polecam TSE Olimpu bardzo dobry suplement, a przy odpowiedniej diecie i dobranym treningu, waga w dół idzie :)

ramzes583
26-12-08, 14:40
Ja polecam TSE Olimpu bardzo dobry suplement, a przy odpowiedniej diecie i dobranym treningu, waga w dół idzie :)
ok jzu cos mneij weicej ejstem na temacie ale jezlei zaczne za kilka meidchow cykl na rzezbe i spalanie tluszczu to l karnityna i jak w tedy cwiczyc

adonis18
26-12-08, 17:06
dieta!
;)
elo

ciaastek91
26-12-08, 20:20
jezeli masz sporo tluszczu, to najpierw go spal, a potem zacznij masowac.
dieta, aeroby.
potem ewentualnie jakis spalacz.

ramzes583
27-12-08, 11:45
jezeli masz sporo tluszczu, to najpierw go spal, a potem zacznij masowac.
dieta, aeroby.
potem ewentualnie jakis spalacz.
mam diete mam wsystko co tzreba cwicze 4 razy tygodniowo ma gainery etraz ebde mail cykl 2 z kretyna i normalnie dzisiaj kupilem nowke wage i jak zaczynalem cwiczyc wzylem 72 kg a teraz 81 jak zobaczylem szok a nie widac tego i co jest ze tyle waze i od 2 stycznia bede biegal bo jzu mma plan na clay cyklD::D:D

ramzes583
27-12-08, 11:47
jezeli masz sporo tluszczu, to najpierw go spal, a potem zacznij masowac.
dieta, aeroby.
potem ewentualnie jakis spalacz.
a i ejscze jedno teraz ejstem na ebrzoboci i sbede sidizla jakeis 4 meidchy wiec co mam obnizyc w duizeice i mam jekeis 6 posilkow dziennie co wyzucici co dodac

ciaastek91
27-12-08, 12:11
ale jezeli masz cwiczysz na mase/masz diete na mase, to chyba normalne, ze waga idzie w gore? :)
rozpisz swoja diete, podaj swoj cel oraz wymiary (klatka, pas, ramie, udo).

ramzes583
28-12-08, 12:20
ale jezeli masz cwiczysz na mase/masz diete na mase, to chyba normalne, ze waga idzie w gore? :)
rozpisz swoja diete, podaj swoj cel oraz wymiary (klatka, pas, ramie, udo).
sluchajc i9e od stycznia bede bigale ciodzinnie rano bo murze spalic caly tluscz jak sie tylko da wiec ile mam biegac tzn czasu ile by byl dobry efekt i druga sprawa chyba mam za duzo bialka w sopbie bo wychodza mi teraz czesto pryscze a ja zadko kiedy mam jakieklolwiek pryszce a co jem rano 8 godzina platki oswine mleko ser bialy i oliwa o 10 ryz i tunczyk plus orzeskzi 13 makaraon piers zkurczaka oliwa i warzywa tzn sie cebula i papryka potem o 16 trening o 17 gainer o 17 40 koeljne jedzienie czyli wolownina o 19 jajka 5 a na sam wieczorr ser bialy lub zolty ale teraz wlasnie jestem na berzobociu i msuze cos zmnijszyc tylko nie wiem co bo mam mniej ruchu wiec co odjac wegliowodany czy cos innego i ciwcze dopeiro 3 meichy teraz bede mial cykl 2 na kreatyne i wazylem na pocztku 73 kg teraz mam 81 ale tego z bytniio nie widac bo tluszcyk tez jest ale wsystko sie aldnie wyrabnia wiec slcuham was

ramzes583
29-12-08, 11:33
sluchajc i9e od stycznia bede bigale ciodzinnie rano bo murze spalic caly tluscz jak sie tylko da wiec ile mam biegac tzn czasu ile by byl dobry efekt i druga sprawa chyba mam za duzo bialka w sopbie bo wychodza mi teraz czesto pryscze a ja zadko kiedy mam jakieklolwiek pryszce a co jem rano 8 godzina platki oswine mleko ser bialy i oliwa o 10 ryz i tunczyk plus orzeskzi 13 makaraon piers zkurczaka oliwa i warzywa tzn sie cebula i papryka potem o 16 trening o 17 gainer o 17 40 koeljne jedzienie czyli wolownina o 19 jajka 5 a na sam wieczorr ser bialy lub zolty ale teraz wlasnie jestem na berzobociu i msuze cos zmnijszyc tylko nie wiem co bo mam mniej ruchu wiec co odjac wegliowodany czy cos innego i ciwcze dopeiro 3 meichy teraz bede mial cykl 2 na kreatyne i wazylem na pocztku 73 kg teraz mam 81 ale tego z bytniio nie widac bo tluszcyk tez jest ale wsystko sie aldnie wyrabnia wiec slcuham was
czekam na pilna odpwoiedz bo musze ustalic sobie wsyzstko na cykl

ramzes583
29-12-08, 16:44
czekam na pilna odpwoiedz bo musze ustalic sobie wsyzstko na cykl
i bieganie pozwloi mi spalic tluszc z brzucha i nie tylko czekam na odpwoeidzi