PDA

Zobacz pełną wersję : zapasy



Damiano220
26-12-08, 12:43
Panowie mam 21 lat jest tu ktos co na temat zapasow wie wiecej niz przecietny kowalski??

chce zaczac trenowac mieszkam w Tarnowie(Malopolska) mam sile nogi i plecy i widzialbym sie w tym sporcie:) Jezeli jest ktos kto sluzy dobra rada niech Pisze:)

Pozdrawiam:)

pokoandloko
26-12-08, 12:56
czyli waga cieżka heheh. no ja Ci powiem że zapasy trzeba ćwicyc od najmłodszych lat by być super zawodnikiem, ale te 3/4 lata wystarczą byś czuł sie super pewnie na ulicy. bo to nie tylko żuty i suplesy, to również gimnastyka, kondycja, siłownia... zawsze chciałem na nie chodzić ale brak możliwoscci;-(
pozdro

Damiano220
26-12-08, 14:26
cwiczenia silowe nie sa mi obce waze 96 kg jest to masa wypracowana a jest taka kategoria wagowa do 96kg z tego co wiem:) co do kondycji gimnastyki tez nie jest zle od najmlodszych lat trenowalem pilke nozna przez 6 lat i wogole cale zycie wiaze swoja domene wlasnie ze sportem:) jakby ktos mial jakies ciekawostki co do tego sportu albo jakies info mogace sie przydac,czekam:)

dzienx

MhL
26-12-08, 14:44
21 latek, nie za pozno ??

Damiano220
26-12-08, 17:12
dobre pytanie,ale sam Ci na nie nie odpowiem bo nie wiem czemu tak pozno moze dlatego ze czas szybko ucieka hah:P ale sprobuje pojechac n trening i sie zmiezyc z kims heh moze akurat nie bedzie tak zle inaczej dam sobie spokoj:P

MhL
26-12-08, 17:17
No nie wiem :D
Wybierz sobie jakiegos poczatkujacego i ze slaba technika, bo do domu nie wrocisz :p

Na powarznie: Powodzenia.

Damiano220
26-12-08, 17:30
heheh dzieki :P jakis klub jest w debicy najblizej mnie wiec tylko jak samochod naprawie pojade heh cos czuje ze nie bedzie tak zle bo sile to ja mam heh zob na forum na nasze rekordy hah

DiscoKing
02-01-09, 11:10
Jesteś za stary i wydaje mi sie że nie będą chcieli Cię wziąć do klubu nawet. Siła to jest nic.. Ale idź zobacz :) rówieśnicy Cię poskładają i dasz sobie spokój :D

Damiano220
02-01-09, 22:51
heh jezeli tak bedzie dam sobie spokoj ale wiem na co mnie stac:) zobacze i napisze jak mi poszlo heh

DiscoKing
03-01-09, 16:38
Czekam na relacje z 1 treningu :)

Adasisko
03-01-09, 20:51
Ja chyba też zacznę trenować zapasy. Ciekawe jak wygląda człowiek poskładany?
Ja z nikogo nie żartuję. Jeden z tutejszych przedmówców napisał: "zawsze chciałem na nie chodzić ale brak możliwoscci". To zdanie również mnie dotyczy, a już wybrałem klub.
Damiano220 jeśli masz siły, chęci i możliwości to trenuj zapasy. Sport to nie tylko medale, ale to sport to również zdrowie. I nie przejmuj się, jeśli dziewczyna Cię poskłada. [Przypominają mnie się filmy na YouTube jak zapaśniczki trzymają w kleszczach chudzielców]

Adasisko
03-01-09, 21:00
Poprawka poprzedniego postu.
Ja chyba też zacznę trenować zapasy. Ciekawe jak wygląda człowiek poskładany?
Ja z nikogo nie żartuję. Jeden z tutejszych przedmówców napisał: "zawsze chciałem na nie chodzić ale brak możliwoscci". To zdanie również mnie dotyczy. Już znalazłem klub w Małopolskim, ale mam trochę daleko i to jest ten jedyny powód nietrenowania. Zapasy dla celów tylko rekreacyjnych. Chętnie bym zapłacił gdyby ktoś odważył się ze mną powalczyć. Sport cierpi na brak kasy, a wystarczy trochę wyobraźni.

Damiano220 jeśli masz siły, chęci i możliwości to trenuj zapasy. Sport to nie tylko medale, ale to sport to również zdrowie. I nie przejmuj się, jeśli dziewczyna Cię poskłada. [Przypominają mnie się filmy na YouTube jak zapaśniczki trzymają w kleszczach chudzielców]

Damiano220
04-01-09, 12:32
o to wlasnie chodzi:) bycie optymista i widzenie pozytywow z kazdego swojego wyboruto grunt z zadowolonego zycia. super:) fajny post adasisko

Adasisko
04-01-09, 23:19
Czekam na Twoje relacje z treningów.

yoshimitsu
23-02-09, 13:08
spokojnie w tym wieku mozesz ciwiczyc zapasy ,znam zapasinikow ciwiczacych od dziecka i takich co zaczeli ciwiczyc w wieku 19 lat i wcale nie trzeba byc tak mlodym zeby byc dobrym :) ,zobacz alexandra karelina zaczol ciwiczyc puzino a zdobyl wszystko co mozliwe, znam tez ludzi co ciwicza zapasy i maja po 40-45 lat :)
pozdro

Blinek20
21-03-09, 23:47
czy to prawda czy od zapasów odstają uszy

Blinek20
21-03-09, 23:48
czy zapasy są tylko dla osób niskich do 170cm

wukio
22-03-09, 00:41
czy to prawda czy od zapasów odstają uszy


czy zapasy są tylko dla osób niskich do 170cm

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

szaleniec
22-03-09, 00:54
nigdy nie jest za późno :) powodzenia i gratuluje motywacji!