PDA

Zobacz pełną wersję : Co po dłuższej przerwie.



Geryon
26-12-08, 10:36
Witam panowie!

Dawno temu bralem mete + vino wszystko w płynie - efekty miałem bardzo dobre.

Potem miałem przerwe w treningach , wrocilem spowrotem jestem na cyklu kretynowym wsumie to dopiero pocatek tego cyklu , do tego amino BCAA , dextroza , carbo oraz bialko prolongatum , dobra dieta i ciezki trening.

Wzrost 175 cm - okolo dawno sie nie mierzylem

Waga - 72-75 waha sie

Staż - razem z przerwami to by bylo ze 3 lata tyle tylko ze roznie sie cwiczylo na wzmocnienie nog , masa, potem aeroby same. kilka cykli bylo z dluzszymi przerami. Ciągłośc ćwiczen jest juz spory czas.

Moje pytania to

1. Czy pomieszac jakis dop z aktualnym cyklem czy skonczyc ten cykl i dopiero cos wziac?
2. Jezeli moge pomieszac to z czym co proponujecie na dobre efekty i zeby nie zniszczylo mi organizmu doszczetnie :)
3. A może przerwać ten cykl wziąć dop i dopiero cykl?
4. UWAGA!! Biorę pod uwagę tylko i wyłacznie doping do ustny zadne strzły nie wchodzą w grę , zdaje sobie sprawe ze są bardziej szkodliwe.
5. Co doradzacie caly cykl z witaminami z odblokiem ze wszystkim od A do Z .

Będą SOGI za konkretne odpowiedzi

lg team
26-12-08, 11:12
do obecnej kreatyny jedynie oxandrolon,

jesli cos innego schcesz z tbl - meta / wins dopiero pozniej

no i wogole jaki cel cyklu

Geryon
26-12-08, 11:18
celem cyklu oczywiscie jest masa po masie rzeźba:)

lg team
26-12-08, 11:33
to oxa nie wchodzi w gre,

musisz skonczyc krete,

pozniej jak chcesz meta + wins w delikatnych dawkach,

vold
26-12-08, 11:55
Ciężko masować na samych tabsach.

lg team
26-12-08, 12:00
z tbl wielkiego wyboru nie ma ;)

Geryon
26-12-08, 12:55
moze i ciężko ale strzały nie wchodzą w gre dlatego tabsy awentualnie płyn , czyli radzicie zeby najpierw skonczyc cykl krety i dopiero coś łyknać?

ht
26-12-08, 13:53
jesli juz sie decydujesz na saa to niestety bez injekcji sie nie obejdzie...
mozesz dac mete wino. ale za jakis czas i tak wezmiesz ampulki.

Geryon
26-12-08, 14:03
byłbym gotowy wziać strzały , ale nie potrafie sobie robić zastrzyków , czytałem niby na forum ze to proste ze to i tamto ale boje sie najnormalniej w swiecie sie boje, wyczytałem ze wbicie w nie odpowiedni miejsce w najgorszym wypadku moze sie skonczyc nawet smiercia

Geryon
26-12-08, 16:33
problem w tym że mam swoją siłownię nie chodzę nigdzie gdzei jest od groma ludzi...
drugim problemem jest to iż nie chce się przed kumplami odkrywać że biore koks ich to nie interesuje tzn nie powinno ich to interesować, chce zostawićto dla siebei dlatego też chce na poczatku coś w tabsach lub płynie. Ale poki co nie odstałem konkretnej odp na swoj pytania.

prosze o jakies konkretne odpowiedzie.

czy wziac cos do tego cyklu czy odstawic cykl i wziac cos czy tez dokonczyc cykl wziac dop ... ??

jondeca
27-12-08, 14:09
Zmasować sie łatwo na tab tylko co z watroba??

Geryon
27-12-08, 14:34
są jakieśosłonki na wątrobe prawda? niszczy ja wiem ze niszczy ale nie zamierzam sie masować cały czas mam zamiar zrobić jeden cykl na tabsach a potem jechać na gainerach

Geryon
27-12-08, 21:38
odświeżam , hej ludzie pomóżczie, przeczytajcie pierwszego posta i tak sa zadane pytania czy ktoś bedzie tak miły i konkretnie i rzeczowo mi odpowie?

lg team
28-12-08, 13:00
stary dostales odp ode mnie wiec o co ci chodzi znow...?

vold
28-12-08, 15:34
Czy tabsy, płyn czy krople to akurat to samo , można jechać cykle na oralach ale nie za długo i tak prędzej czy później będziesz musiał nauczyć się robić zastrzyki.