PDA

Zobacz pełną wersję : nowy sprzet czy dalej inwestować???



fanatykkkk
21-12-08, 11:35
tutaj sie zwracam z pytaniem do osob ktore juz cos zakupily w tym temacie i sie ogolnie dobrze znaja na sprzecie...bo mam laweczke sprowadzana z włoszech(plasko,skos w dol,skos gora,wysowane stojaki,modltwenik,prostownik na nogi,mozliwosc uregulowania oparcia lawki pod kat 90stopni...firma GETFIT...do tego 2 hantle 2x10kg,3 gryfy-prosty 180cm,krotki prosty 120cm i lamany 120cm z HMS wszystkie oraz troche obciazenia...i mam zamiar sobie zakupic drazek do sufitu oraz porecze na pompki(moze ruszy mi sie dolna i boczna czesc klatki-bo za hu... nie drgnie)
i czy nie lepiej by bylo sprzet wsprzedac w pizdu i zakupic jakis atlas dosc dobry(czyli duzo funkcji jednak bez dodatkowych laweczek po bokach itp)...jak macie propozycje to zarzuccie linkami....dlugo juz naparzalem na wolnych ciezaach i moze sie czas przezucic na stale?????

fryc08
21-12-08, 12:50
Ja ze swojego doświadczenia odradzam kupowania atlasu do domu. Ponieważ po jakims czasie ciężar który jest na atlasie bedzie za mały a dokupic nie mozna bo linki zbyt wile nie wytrzymaja i sie urwa. Jak ławeczke juz masz do faktycznie dokup sobie porecze do pompek bo to naprawde fajne cwiczenie jest:) według mnie drązek to powinna byc podstawa każdej siłowni ale ja niestety nie mam:( ale polecam:) tak naprawde to ja uważam że na wolnych ciężarach sie osiaga najwieksze rezultaty:) A inne cwiczenia to tylko urozmaicenia a nie zawsze sa skuteczne. Wiec kupuj wolne ciężary a w atlas bym sie nie pchał bo to i duzo miejsca zajmuje a wiele nie pomoże w uzyskaniu miesni.

Marian38
21-12-08, 14:38
Takze odradzam kupowanie atlasu, nie wiem czy ta Twoja ławka duzo wytrzyma wiec zastanmowil bym sie nad kupnem ewemtualnie nowej ławki drazka , wyciagu.

decha92
21-12-08, 15:09
nigdy w życiu nie zamieniłbym ławki na atlas. Ławka regulowana, drązek, poręcze, modlitewnik, mozesz dokupic wyciąg i bedziesz miał wszystko czeego dusza zapragnie, a efekty dużo lepssze niż z cwiczen na atlasie

fanatykkkk
21-12-08, 15:51
no jezeli chodzi o lawke to jest bardzo solidna wiec jak wrzucisz po 120kg na sztange to smialo smigasz....jezeli chodzo o drazki to jeszcze je pomieszcze (drazek do sufitu) i porecze na sciane ale wyciag bez szans bo mieszkam w bloku wiec wiecie o co mi chodzi..miejsca duzo nie mam ;(

Marian38
21-12-08, 16:04
W bloku to najlepsza rzecz jaka mogla Cie spotkać jesli chodzi o silke.
Zgadaj się z kumplami i macie w piwnicy taka silke jakich mało wiem co mowie bo kiedys mieszkalem na odiedlu i silka byla nie do przebicia.

fanatykkkk
21-12-08, 16:29
mialem w piwnicy to wchodzila laweczka i basta!!!!nasze metraze na blokach sa smiesznie male....

Marian38
21-12-08, 16:33
A jakaś pralnia powinna być

fanatykkkk
21-12-08, 17:00
jest ale niejest zabezpieczona kazdy wchodzi i wychodzi jak chce ia na dodatek smierdzi moczem...hahaha,...no i moji jebani sasiedzi se by niezgodzili na to...

Marian38
21-12-08, 17:05
To macie jedna pralnie na całe osiedle?