PDA

Zobacz pełną wersję : Klata 2 razy w tygodniu?



Tomek14
20-12-08, 10:04
Czy moge robic klate 2 razy w tyg np.poniedzialek i w piatek ?

slim shady
20-12-08, 10:28
a to plan na rzeźbe ?

patryk1336
20-12-08, 10:34
oczywiscie ze mozesz . ale ja bym na Twoim miejscu zrobil tak
poniedzialek klatka wszystkie cwiczenia na płaskiej i dolny skos mozesz dozucic jak posiadasz ,a w piątek klatke całą na skosie robisz ,zero płaskiej takie jest moje zdanie ,ja teraz lece planem gdzie mam klatke 2 razy w tygodniu ,ale mam plan na siłe wiec moge se pozwolic pozdro :)

fryc08
20-12-08, 10:37
Ja włąsnie tak robilem i chyba nadal tak bede robił:) pon i pt klata a w srode triceps i biceps. aha jeszcze dorzucalem barki do treningów na klate

Tomek14
23-12-08, 11:50
na mase cwicze , i nie wiem jak polaczyc plecy bary biceps triceps

poniedzialek triceps klata
sroda plecy bary
piatek klata biceps

??????

Fehu
23-12-08, 11:53
a gdzie nogi?

Napinacz01
23-12-08, 13:59
Klatka to duża grupa mięśniowa, jak ćwiczysz ją intensywnie to potrzebuje nawet do 7 dni regeneracji. Na mase zaleca sie robienie każdej grupy mięśniowej 1 raz na tydzień. Oczywiście jeżeli zauważyłeś że twój organizm regeneruje się szybko możesz sobie robić jeszcze w Piątek :) (wiele osób tak robi). Ale nie zapominaj o ćwiczeniu innych istotnych rzeczach takich jak NOGI, KAPTURY CZY PRZEDRAMIE :D

Jeżeli chcesz trenować splitem to rozpisał bym tobie tak:

Pon. Klatka + Biceps
Śr. Plecy + Triceps
Pt. Barki + Nogi

Mozesz tez poczytac o FBW - tez zacny planik, zdaniem niektórych lepszy na mase od standartowych splitow.

Pozdro :D

Napinacz01
23-12-08, 14:06
Nie moglem juz Edytowac, tutaj masz link do NAJLEPSZEGO PLANU NA MASE zwanego FBW :D, SPORO CZYTANIA ALE NAPRAWDE WARTO:

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=15298

by hardworkOUT