PDA

Zobacz pełną wersję : Mój ostatni cykl! POLECAM!!!!



strozu86
19-12-08, 17:57
Witam jestem nowy na tym forum!! Ostatnio pytałem o Probolan 50 ale nie uzyskałem odpowiedniej odpowiedzi!!
Chciałem wam przedstawić cykl który brałem ostatnio! Na mnie naprawdę zadziałał i jestem z niego bardzo zadowolony wiec podzielę się żeby może inni skorzystali


Wszystkie odżywki są firmy Trec!!

Odżywki:




1



CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate).
Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny), oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny.

Preparat CM3 1250 należy do grupy dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajających zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców dyscyplin siłowych tj.: kulturystyka, podnoszenie ciężarów jak i dyscyplin szybkościowo - siłowych tj.: sporty walki czy biegi krótkodystansowe, w celu podwyższenia formy sportowej.




STOSOWANIE
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 - 3 x dziennie po 3 - 4 kapsułki:

W dni treningowe : CM3 1250 najlepiej przyjmować: I porcja: 30 min przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe: CM3 1250 najlepiej przyjmować: I porcja: 30 minut przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed kolacją. Preparat należy popić wodą w ilości od 200 - 300ml.
2


HMB Revolution to udoskonalona forma jednego z najpopularniejszych preparatów stosowanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych jakim jest HMB. Zawiera on w swoim składzie odpowiednie połączenie krótkołańcuchowego kwasu tłuszczowego (beta-hydroksy beta-metylomaślanu) z aminokwasem względnie egzogennym argininą.
IDEALNE DO STOSOWANIA RAZEM A TAKŻE PO STACKACH KREATYNOWYCH.
UTRZYMUJE "POMPĘ MIĘŚNIOWĄ", ZWIĘKSZA WYDOLNOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ, ZABEZPIECZA MIĘSIEŃ PRZED ROZPADEM.

HMB wykazuje silne działanie antykataboliczne zabezpieczające mięśnie przed niszczeniem natomiast arginina wspomaga wytwarzanie hormonu wzrostu (GH) produkowanego przez przysadkę mózgową, jest również prekursorem wydzielania tlenku azotu (NO) - substancji zwiększającej tempo oraz ilość napływającej krwi do mięśni. Daje to efekt znacznego napięcia i "napompowania" mięśni, co pośrednio przyczynia się do przyrostu siły oraz masy mięśniowej.
Zastosowanie preparatu HMB Revolution w codziennej diecie przyczynia się do budowania wysokojakościowej muskulatury przy jednoczesnej redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Preparat HMB Revolution należy do grupy dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajających zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców.

STOSOWANIE





Zalecana dzienna porcja do spożycia to 3 x po 2 kapsułki.

Dni treningowe: I porcja (2 kapsułki) rano około 30 min przed pierwszym posiłkiem, II porcja (2 kapsułki) bezpośrednio po treningu, III porcja (2 kapsułki) bezpośrednio przed snem.

W dni nietreningowe: I porcja (2 kapsułki) rano około 30 min przed pierwszym posiłkiem, II porcja (2 kapsułki) około 30 min przed obiadem oraz III porcja (2 kapsułki) bezpośrednio przed snem.

Preparat należy popić wodą w ilości około 300 ml


3 Nitrobolon


DZIAŁANIE:
Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i "napompowania" mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni.

DAWKI:
Tolerancja na zwiększoną produkcję tlenku azotu jest różna. Ciężko jest więc określić jednoznacznie dawkę jaką należy przyjmować. Niedostateczne spożycie NitroBolonu może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, natomiast zbyt duża dawka może prowadzić do krótkotrwałych bólów głowy oraz nudności. W związku z tym polecamy rozpocząć dawkowanie preparatu od najmniejszej sugerowanej dawki dostosowanej do wagi ciała i obserwować korzyści płynące z suplementacji. Następnie powinno się zwiększać codziennie dawkę o 1 porcję do momentu, w którym uzyskuje się maksimum korzyści przy minimum niepożądanych objawach.




STOSOWANIE:

W dni treningowe:




3 x dziennie po4 kaps.
I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem
II porcja 30 min przed treningiem
III porcja bezpośrednio po treningu

W dni nietreningowe:




2 x dziennie po 4 kaps.
I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem
II porcja 5 godzin później ok 30 min przed posiłkiem


4
Anabolic BCAA System jest suplementem zawierającym optymalnie dobrane proporcje aminokwasów rozgałęzionych: izoleucyny , leucyny i waliny. Aminokwasy te należą do grupy substancji egzogennych czyli takich, których organizm nie potrafi sam syntetyzować. Branched Chain Amino Acids (BCAA) stanowią ok.40% suchej tkanki mięśniowej organizmu, dlatego też obniżenie ich stężenia w organizmie doprowadza do redukcji tkanki mięśniowej. Zastosowanie Anabolic BCAA System przed rozpoczęciem treningu prowadzi do odbudowy uszkodzonej tkanki mięśniowej zanim nastąpi jej redukcja. Anabolic BCAA System został dodatkowo wzbogacony o wit.B6, zwiększającą przyswajanie aminokwasów oraz taurynę, która blokuje wytwarzanie serotoniny dzięki czemu wzrasta znacznie wytrzymałość wysiłkowa.

Intensywny trening doprowadza szybko do wyczerpania zapasów energii zgromadzonych w mięśniach w postaci glikogenu. Kolejnym"paliwem" dla mięśni są aminokwasy (cząsteczki białek budujących mięśnie), szczególnie te o łańcuchach rozgałęzionych (BCAA).Gdy pula aminokwasów nie zostanie szybko uzupełniona dochodzi do obniżenia ich stężenia w organizmie efektem czego jest zmniejszenie masy tkanki mięśniowej - efekt katabolizmu wysiłkowego.
Zastosowanie aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach przed rozpoczęciem treningu prowadzi do odbudowy uszkodzonej tkanki mięśniowej zanim nastąpi jej redukcja.
Systematyczne dostarczanie aminokwasów egzogennych w kolejnych okresach po treningu, niezbędne jest do prawidłowej odnowy białek mięśniowych .Prawidłowa ich podaż ma duże znaczenie w utrzymaniu dodatniego bilansu azotowego, czyli stanu anabolicznego (budującego).
Anabolic BCAA System pośrednio wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu (HGH) oraz insuliny, bardzo silnego hormonu anabolicznego.
Aminokwasy BCAA, a w szczególności izoleucyna znacznie hamują proces powstawania tłuszczu zapasowego co korzystnie wpływa na jakość uzyskiwanej muskulatury.

STOSOWANIE
Dawkowanie w dni treningowe :
1-2 kapsułek na każde 10 kg wagi ciała 45 min przed treningiem.

Dawkowanie w dni nietreningowe:
2-3 razy dziennie po 1 kap. na każde 20 kg wagi ciała ok.30 min przed posiłkiem.



5
Glucosamine + MSM



Preparat należy popić wodą w ilości 200 - 300ml.





Glucosamine + MSM jest preparatem przeznaczonym do stosowania profilaktycznego i wspomagającego leczenie urazów więzadeł, ścięgien i stawów. Wchodzące w skład preparatu składniki: siarczan glukozaminy, metylosiarczanmetanu (MSM) oraz witaminy i minerały działają synergicznie i są bardzo skuteczną kombinacją substancji aktywnie wspomagających cały system stawowy: chrząstki, kości, więzadła i ścięgna.

GLUKOZAMINA MSM TREC

To suplement diety zawierający najbardziej wartościowe źródło organicznej siarki, doskonale przyswajane i rozpoznawane przez organizm ludzki. Siarka obecna jest niemal w każdej komórce ludzkiego ciała. Pozwala zachować piękną cerę, lśniące włosy, a także mocne i zdrowe stawy.





STOSOWANIE





3 razy dziennie po 1 kapsułce po posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

MhL
19-12-08, 18:26
Prosze o sformatowanie tekstu , zle sie czyta

radon
19-12-08, 19:01
jak piszesz ze na Ciebie bardzo dobrze to podzialalo to napisz i pochwal sie jakie masz przyrosty ile czasu to stosowales czy diete trzymales jaki trening stosowales a nie tylko co jadles... bo ja napisze ze zjadlem same mono i tez na mnie zajebiscie podzialalo... nic konkretnego sie nie dowiedzielismy oprocz tego co zjadles... rozwin to wszystko...
pozdro czekam

ciaastek91
19-12-08, 19:25
jak piszesz ze na Ciebie bardzo dobrze to podzialalo to napisz i pochwal sie jakie masz przyrosty ile czasu to stosowales czy diete trzymales jaki trening stosowales a nie tylko co jadles... bo ja napisze ze zjadlem same mono i tez na mnie zajebiscie podzialalo... nic konkretnego sie nie dowiedzielismy oprocz tego co zjadles... rozwin to wszystko...
pozdro czekam

zgadzam sie.

jak narazie wyglada to tak, ze kolo ma sklep w necie, promo zrobil na te produkty i reklamuje po farach ;p

czuwajista
19-12-08, 21:25
Pimp jak to ktoś w innym temacie pisał..

*TERRORBLADE*
19-12-08, 22:58
niech wrzuci foty i jakieś ciekawe info o przyrostach itd. :)
Dziwne ,ze wszystko z trec'a ...ale oki zobaczymy co z tego wyjdzie .

*Widze ostro kopiuj/wklej było xD

strozu86
20-12-08, 09:49
Nie mam sklepu z odżywkami i w ogóle się tym nie zajmuje! Opis robiłem dla siebie przed cyklem nie jest on kopiowany na potrzeby forum! A Trec dla tego że dla mnie odżywki tej firmy są naprawdę dobre i do tego w niezłej cenie! Co do wymiarów i osiągów. Przy pomocy tych odżywek rozbudowałem sobie w końcu górę klatki! Wcześniej trening zawsze zaczynałem od płaskiej i to było ćwiczeniem wyjściowym co spowodowało że miałem dobrze rozwinięty dół i mniej górę! Do tego cyklu zmieniłem trening! Ćwiczeniem podstawowym był skos do góry! 5-6 serii + 2 serie płaskiej! Podobnie z rozpiętkami, też zmiana głównego ćwiczenia na skos do góry! Do tego ściaganie linek na wyciągu obu rącz do środka na stojąco! Przenoszenie hantelki leżąc na płasko od brzucha za glowę! Treningi klatki łącze z bicepsem i tricepsem! Napisałem że na mnie naprawdę podziałało bo klatka ładnie zmaknęła górę! przysrost siły na serie plasował się około 25 kg przez okres 6 tyg! Ćwiczyłem 4 razy w tygodniu plus brzuch codziennie. Obwód biceps plus 2 cm. Bardzo polepszyła mi się wytrzymałość siłowa. Masy złapałem około 7 kg przy dobrej diecie( dużo ryb, chudego mięsa, ryż, dużo nabiału)

Moje wymiary:

Wzrost: 178 cm
Waga: 90 kg
Biceps: 45 cm
Klatka: 127 cm
Kark: 43 cm

Na treningach nie robie wogóle nóg ponieważ całe życie grałem w piłke i uda są na tyle rozbudowane że nie mogę dostać na siebie spodni! Jakby tego było mało we wrześniu zerwałem wiązadła krzyżowe kolana, zmiażdżyłem łąkotkę i uszkodziłem rzepke więc narazie po jednej operacji mogę się tylko przemieszczać i nic wiecej! Tak więc do drugiej operacji rekonstrukcji wiązadeł nie mogę robić nic!

Cykle naprawde polecam nie koniecznie firmy Trec jak komuś nie pasuje bo myśle że ten MIX odżywkowy Jest złożony z sensem i daje rade!
To był mój trzeci cykl! Wcześniej jeden cykl aminokwasowy plus creatyna! i jedne wysoko białkowy ale nie wypał!
Fotki będą jak tylko je zrobie!
Pozdrawiam

strozu86
20-12-08, 09:56
Dodam Tylko że teraz od Stycznia planuje jakiś lekki cykl i właśnie myślę nad tym co by sobie zakupić! Chce wrzucić jeszcze 2-3 kg, bardziej chcę się skupić na cyklu siłowym! A w okolicach marca zacząć rzeźbę!

*TERRORBLADE*
20-12-08, 10:41
Realcja to nie za ciekawa ( dorzuć foty , plan trenningowy ) ...

ciaastek91
20-12-08, 11:25
i nie koncz kazdego zdania wykrzyknikiem.

strozu86
20-12-08, 11:48
Chyba pomyliłem forum! Tutaj ludzi nie potrafią pisać normalnie tylko na siłę chcą pokazać jacy to oni nie są ważni. Nie pisz z wykrzyknikiem, słaba relacja, itd. Chciałem się tylko podzielić tym co brałem i co przyniosło efekty, które w skrócie opisałem, ale skoro się nie umie czytać i jak pisze że zdjęcia wstawię jak tylko zrobię to post niżej oczywiście w odpowiedzi "WSTAW ZDJĘCIA"
Zastanówcie się może jaki charakter ma mieć wasze forum bo szczerze mówiąc jestem użytkownikiem nie tylko tego forum, i nie chodzi mi tu o kulturystyczne i na żadnym z nich ludzi nie zachowują się tak jak na tym! Mój pierwszy post był pytaniem o konkretny produkt! I zamiast odpowiedzi usłyszałem że to nie odżywka, jakieś spory kto gdzie co przeczytał. Jeżeli piszę na dany produkt z konkretnym pytaniem i wstawiam link to chyba rzeczą oczywistą jest że sam również przeczytałem artykuł więc wiem czy to prohormon czy nie! Nie piszę tutaj po to żeby zbierać jakieś głupie punkty, a po to żeby coś komuś podpowiedzieć bądź ewentualnie samemu się czegoś dowiedzieć!

sts
20-12-08, 12:53
racja źle się czyta pisz normalną czcionką bo mi sie nie chce takiej czytać pzdr.

STEFN
20-12-08, 13:07
Ludzie ale Wy sie pierdół czepiacie...

Minias
20-12-08, 13:08
racja źle się czyta pisz normalną czcionką bo mi sie nie chce takiej czytać pzdr.

nie chce Ci się czytać to nie czytaj nikt nie zmusza... i bez zbędnych komentarzy też się obejdzie.

Co do tego co napisał strouzu86 to ma chłopak racje, że większość ludzi na tym forum nabija sobie tylko posty lub sogi co mija się ogólnie z celem, każdy chce pokazać jaki to z niego nie jest harpagan i co on to nie wie o siłowni a tak naprawde ludzi którzy się znają można wyliczyć na palacach... Rozumie, że to jest forum i każdy ma możliwość wypowiedzi, ale jeśli ktoś chce się podzielić wynikami po cyklu, albo tak jak wyżej, tym co się brało bo dobrze podziałało to nie znaczy, że trzeba odrazu po nim jechać... Może zacznijcie myśleć bardziej dojrzale. Pozdrawiam

strozu86
20-12-08, 13:20
Dokładnie tak jest. Dla niektórych widać ważniejsze jest to jaką czcionką się pisze i ile ktoś da komuś punktów niż zawartość i w ogóle temat postu! I tak jak napisał Minias jak ktoś nie chce niech nie czyta! Jeżeli ktoś się zainteresuje tym co napisałem to nie będą mu przeszkadzały wykrzykniki !!!

*TERRORBLADE*
20-12-08, 13:26
*Jeżeli chciałęś się tylko pochwalić to :
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14434

*Po drugie primo to źle się to czytało ;/ --> ale kto chciał ten przeczytał ...

*Wykrzykniki przeszkadząją mi mimo tego ,że czytałem z pewną dozą zainteresowania !!!
Wkońcu wykrzykniki wyrażają emocje ;/ ...

grzechu-82
22-12-08, 17:05
Jak dla mnie to cykl żadna rewelacja a poza tym nie mam przekonanie do Treca