PDA

Zobacz pełną wersję : Metanabol? Z czym to sie je... :)



PSK
17-12-08, 15:06
Witam!
Na poczatku chcialem prosic Was o wyrozumialosc gdyz nie mam zielonego pojecia o kulturystyce, cwiczeniach, dietach itd. Dopiero zaczynam swoja przygode z silownia, w sumie to zaczalem ja dzisiaj. Jak wiadomo poczatki sa zawsze trudne. Jestem bardzo chudy i chce jak najszybciej to zmienic(wzuce pozniej jakas fote jak mi sie aparat naladuje) Znajomy z ktorym zaczalem chodzic na silownie powiedzial ze jezeli chce szybko przytyc to pomoze mi w tym metanabol. Jednak nic na ten temat nie wiem i prosze Was o pomoc :). Mianowicie chcialbym wiedziec to co poczatkujacy powienien o metanabolu wiedziec. Prosilbym o wypowiedzi ludzi ktorzy mieli z nim do czynienia. Chcialbym przedewszystkim sie dowiedziec jak szybko przytyje i ile. Pozdrawiam!

sts
17-12-08, 15:16
wyjdź lepiej 1 dzień na siłce i już o metanabolu zmień kumpli albo siłownie minimum 1,5 rok ćwiczeń + dieta bez tego nic nie przytyjesz a tylko se organizm spieprzysz za wcześnie nawet nie myśl o odżywkach na razie a o koksie tym bardziej.

Rafauu
17-12-08, 15:30
narazie mozesz zapomniec o tym ;p

PSK
17-12-08, 15:47
Nie powiedzial mi kupuj mietka i zryj go na kilogramy tylko ze mi to pomoze ehh
A co moge zrobic zeby szybko przytyc?

przemek_yo
17-12-08, 15:50
wez powiedz tym kolegom zeby sie jebneli w leb, kurwa z przytupem ;D
dieta i trning ;) oczywiscie wszytsko jak Bog przyklazal, odpowiednio rozplanowane
pzdr

PSK
17-12-08, 17:26
Zaraz zabieram sie do ustalenia swojej diety.

vold
17-12-08, 21:57
Zacznij jeść!!!

przemek_yo
17-12-08, 22:19
a odpowiadajac na pyatnie z tematu, podobno metanabol najlepiej smakuje na zimno :D:D z ciemnym chlebem i zoltym serem ;) zapytaj kolegow na pakierni to Ci potwierdza ;p

wukio
17-12-08, 22:57
Mi kumpel powiedział, że brat szwagra jego znajomego poleca mete z mlekiem zamiast płatków. Podobno 10g na kg masy ciała starcza na jedna dawkę.

A tak serio to na razie bardziej Cie kopnie zapach żelastwa na siłowni niż jakiś koks. Poćwicz, poczytaj, wróć za dwa lata do tego tematu i zapytaj jeszcze raz o mete, MOŻE Cie nikt nie zjebie wtedy.

Powodzenia i zapału (nie tego słomianego)

patryk1336
18-12-08, 16:12
o ja Pierdole ten gosc co Ci to radził to ma ze tak powiem nasrane w bani albo i jeszcze gorzej mowisz 1 dzien na silce jeszcze poprawnie nieumiesz cwiczen wykonac a gosc Tobie radzi metke normalnie szkoda mi tego goscia to se wyobrazam co on ze soba wyprawia ..... szok jak dlamnie pozdro niebiez tego tylko lecisz na sucho i tak bedziesz mial takie same przyrosty jak na metce z czasem sie zaczynaja coraz slabsze przyrosty :) po puł roku jaka kreatynka i esaa

Fehu
18-12-08, 16:35
Widać ze Twój kolega się zna on pewnie taki "doswiadczony" ze jutro to pewnie pierwszy raz zobaczy silownie jak mu sie uda a juz doradza koks...Pozdrów go