PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z spaleniem tkanki i z dietą



natankroll
17-12-08, 13:47
Niedawno z 75 kg przytyłem do 130kg potem zjechałem do 86 kg (dieta Dr. Kwaśniewskiego tłuszczowa) przy okazji nabrałem troche masy mięśniowej.

Ostatno podjęłem się zejścia do 75 76 kg ale wydaje się to troche niewykonalne chociaż nadal mam ewidentnie zadużo tkanki tuszczowej
Dlaczego niewykonalne.?
Ćwicze od półtora miesiąca codziennie
bieganie 3 razy 2 razy w tygodniu aeroby
worek treningowy intesywnie co 2 dni
noi
5 razy w tygodniu siłka klatka biceps nogi triceps ramiona itp
Do tego odrzywianie:
2000 do 2,500 kalori na dobe.Na początku 1300 do 2000 ale osłabiony byłemi musiałem podyyższyć
Soki z pietruchy selera natki marchewki pomidorów- ochyda
gównie mięso i ryby
Suplementy:Dwie kapsułki na dobe
InformacjTHERMO SPEED EXTREME
a żywieniowa
2 kapsułki

Ekstrakt zielonej herbaty EGCG (55%)

500 mg

w tym EGCG Epigallocatechin Gallate

275 mg

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy

334 mg

Ekstrakt guarany (22%)

182 mg

w tym kofeina
40 mg

Kofeina

160 mg

Ekstrakt pieprzu czarnego-Piperine (95%)

5 mg
Tyrozyna

1000 mg

Dwdie tab na dobe
Turboslim
24 + men
Guarana, kakao, żeń-szeń, imbir w połączeniu z CLA (sprzężony kwas linolowy), Oczyszcza organizm - Czarna rzepa, imbir, w połączeniu z CLA (sprzężony kwas linolowy).
jedna na dobe
Herbata zielona w kapsułkach
jedna tab na dobe
L-karnityna 250 mg 1x doba
Dwdie tab na dobe
Omega 3-6-9 tran
W sumie przez 1,5 miesiąca przybrałem na masie mięśniwej , schudłem na twarzy co wszyscy zauważają
co widać gołym okiem.
Mięśnie się zarysowały
A waga skoczyła w gurę ok 3kg 3,5 kg
Może ktoś ma wiedze jak zżucić tkankę tuszczową??
Chodzi o 10 kg trudnej tkanki tuszczowej.
Lub to zmodyfikować...
Przymieżam się od jakiegoś czasu do tlenbut......
ale niemoge się przełamać gdyż jestem zwolennikiem naturalnej suplementacji chociaż nic nie wykluczam
Pomocy

STEFN
17-12-08, 15:08
Przymieżam się od jakiegoś czasu do tlenbut......


Czy to oznacza butlę tlenu czy klenbuterol?

natankroll
17-12-08, 16:50
Czy to oznacza butlę tlenu czy klenbuterol?




To znaczy clenbuterol - Pisane pół żartem pół serjo gdyż już dwa razy ten specyfik nabyłem i tak długo się zastanawiałem czy z niego skożystać że data ważności się skończyła

Jestem wielkim amatorem "odrzywek " kupowanych z pod lady u właściciela miejskiej siłowni.....

Co nieznaczy , że mam coś przeciwko

natankroll
17-12-08, 17:05
To znaczy clenbuterol - Pisane pół żartem pół serjo gdyż już dwa razy ten specyfik nabyłem i tak długo się zastanawiałem czy z niego skożystać że data ważności się skończyła

Jestem wielkim amatorem "odrzywek " kupowanych z pod lady u właściciela miejskiej siłowni.....

Co nieznaczy , że mam coś przeciwko

Prosze Bardzo o jakieś konkretne odpowiedzi i wskazówki dieteteczne czy treningowe
W brew pozorom zżucić tkanke tłuszczową co u niekturych jest ogromnie trudno

Licze na efekty widoczne po trech czterech miesiącach
Jest tu jakiś mistrz porad dietetycznych - suplementacji oraz treningu
Gdybym chciał poświęcić na tą diete z rok
z tego problemu nie robił bym
gdyż przy długotrwałej diecie i ćwiceniu każdy praktycznie sobie poradzi

N Kroll

Rynju
17-12-08, 17:32
na te twoje kilka kilo to clen zadziala bardzo dobrze

vold
18-12-08, 20:23
Jaki wogłóle masz cel?, przytyłeś tyle kilo teraz chcesz zżucić tak dużo, opisz dokładnie, przytyłeś nieświadomie bo poprostu obrzerałeś sie, czy może starałeś się nabrać masy???, wogłóle chodzi ci o kulturystyke czy o cos innego i nie pisz takimi literami raz małe potem takie wielkie , nawet nie doczytałem bo oczy bolą!!!

natankroll
18-12-08, 22:41
Jaki wogłóle masz cel?, przytyłeś tyle kilo teraz chcesz zżucić tak dużo, opisz dokładnie, przytyłeś nieświadomie bo poprostu obrzerałeś sie, czy może starałeś się nabrać masy???, wogłóle chodzi ci o kulturystyke czy o cos innego i nie pisz takimi literami raz małe potem takie wielkie , nawet nie doczytałem bo oczy bolą!!!


Przytyłem nieświadomie obrzerałem się....
Kulturtstyką się interesuje od zawsze
Przy początkowej wadze miałem fajną fitnesową sylwetkę a wyjściowa waga to ok . 76-77 kg przy wzroście 176 .To mi odpowiadało
i do tej wagi chce wrócić.
Do zżucenia mam ok 10 kg