PDA

Zobacz pełną wersję : najsilniejszy



przemek_yo
16-12-08, 15:43
ej, co za koles? taka anomalia czy jak? ogladalem program o nim ostatnio, teraz ma 14 lat, krate na brzuchu mial juz w wieku 6 lat
rzeknijcie co

hehe10
16-12-08, 15:48
http://www.joemonster.org/download.php?d_op=getit&lid=2589

MhL
16-12-08, 15:51
Rodzice caly dzien w fitness clubie.
Masz rezultaty

przemek_yo
16-12-08, 15:57
czyli to normalnie mozliwe jest ze jak zacznie trenowac odkad sie chodzic nauczyl to bedzie taki gad
ale zdrowe to nie jest? nie?

DiscoKing
16-12-08, 16:09
Oglądałem kiedyś program o tym chłopaku i stara zaczeła go rozciągać jak miał pół roczku bo była gimnastyczką artystyczną.. a stary dawał jakieś substancje bliżej nie określone do jedzenia.. Ale też ćwiczył od małego i wyszło co wyszło :)

Symu
16-12-08, 17:04
normlane to nie jest :D

RockyBalboa
16-12-08, 19:06
oo to panek przeciez, jak mial dwa lata zaczynal juz trenowac, teraz ma 16 lat i ponoc ma potworne problemy ze zdrowiem, jak byl maly to wyciskal 3 razy cięzszy od niego ciezar, sile mial az nadludzka, starzy tak na niego naciskali ze teraz ma przez nich problemy

tm7
17-12-08, 11:50
Zniszczyli dziecku życie.

przemek_yo
17-12-08, 16:01
Zniszczyli dziecku życie.

to jest prawda bezpelacyjnie, katowali go od malego, karmili chuj wie czym (podobno czysty byl jesli chodzi o koks)
ale cos ma w sobie ten chlopak bo miesnie mu porosly, sila jest, przeciez normalne dziecko by nie przezylo takiego czegos

HerQleSZMC
22-12-08, 00:22
wykastrować ojca i wysterylizować matke... to okropne co zrobili temu chłopakowi...ehh chcieli wychować mistrza tylko nie pomysleli ze mogą wychować kaleke przez cos takiego;/

Adasisko
23-12-08, 23:37
Nie chcę się chwalić, ale wiem kto to jest i utrzymuję z nim stały kontakt. Nazywa się Richard Sandrak, nazwisko polskobrzmiące lecz z wraz z rodzicami pochodzi z Ukrainy i mieszkają w USA. Zagrał w filmie "Mały Herkules".

przemek_yo
23-12-08, 23:39
no, to samo w necie wyczytalem

Adasisko
23-12-08, 23:44
Ja też wyczytałem o tym w necie, bo u niego na stronie internetowej. Kontakt mam tylko przez internet.

przemek_yo
23-12-08, 23:46
i co ciekawego mowi? ;p

Adasisko
23-12-08, 23:59
Ciężko jest z nim dogadać, tak jakby nie znał polskiego, tylko tyle, że mamy do siebie wzajemne połączenie. Bo to było tak. Najpierw to ja szukałem jego, bo jak czegoś się uprę, to muszę cel osiągnąć. Znalazłem jego stronę internetową i zapisałem newsletter z jego strony. Co jakiś czas przychodziły informacje od niego po angielsku. Wysłał wiadomość, że założył konto w portalu MySpace. Żeby mieć kontakt z nim, też zapisałem się do MySpace. Lecz zanim znalazłem go w tym gąszczu ludzi, sporo ludzi innych znalazłem wtym znanych kulturystów. W końcu znalazłem również Ryśka.

E-mail do niego: richard@richardsandrak.com

Napisz do niego po angielsku, to sam się przekonasz. Do odważnych świat należy!