PDA

Zobacz pełną wersję : białko



rifet
30-10-06, 07:00
Ćwicze na siłowni juz rok waże 76 kg mam 17 lat 175cm wzrostu zależy mi na nabraniu wagi.Jakie odzywki polecacie kupić? mam kreatyne ale chce jakieś konkretne białko doradźcie plss

bejnar
30-10-06, 08:15
osobiście polecam white izolate hi-teca oraz białka firmy vitalmax.

zapomnij o odżywkach za 5-8zł z allegro. nie daj się nabrać

mapet
30-10-06, 09:36
Radze najpierw zająć się ułozeniem diety a potem w zależnośći od braków w diecie wybrać odżywy dopiero.

Luki_25
30-10-06, 13:23
j/w. kazdy napisze Ci to samo zacznij od diety do tego gainer dla jej uzupelnienia i nastepnie mozesz myslec o innch suplach :wink:

Lukaszzz
30-10-06, 13:34
a ile mozesz przeznaczyc kasy :> ?? pozdrawiam

Jose
30-10-06, 20:53
Radze najpierw zająć się ułozeniem diety a potem w zależnośći od braków w diecie wybrać odżywy dopiero.nic dodac nic ujac, nie zaczynaj od konca

Halski
31-10-06, 18:39
Jak masz już kreatyne to Kup sobie transporter do niej bo to obowiązek: TAURYNE i GLUKOZE.
Do nabrania masy kup sobie gainera, z miare tanich a dobrych to Mass XXL z treca.

rifet
01-11-06, 21:37
co lepiej dokupić... kreatyne z dextrozą czy 3kg mass xxl ? albo gainera2 ?

mapet
01-11-06, 21:46
co lepiej dokupić... kreatyne z dextrozą czy 3kg mass xxl ? albo gainera2 ?
To zalezy. Jak z dietą? Masz ją wogule?
Jeśli masz problemy z trzymaniem diety to lepiej gainera. Jeśli nie to lepiej kretke.

bejnar
01-11-06, 21:48
co lepiej dokupić... kreatyne z dextrozą czy 3kg mass xxl ? albo gainera2 ?

najlepiej dokup do tej kreatyny dextroze lub tauryne + mass xxl treca razme dadzą lepszy efekt, a najlepiej dokup sobie jakąś Glutamine :)

Jeszcze lepiej będzie jak zajmiesz się dietą ale jak się uparłeś na odżywki ok kup, ale nie miej pretensji że słabo skutkuje bez odpowiedniej diety

rifet
01-11-06, 22:31
no mam diete ale zależy mi na szybkim przyroście masy wiec chyba kupie mass xxl.Kreatyne mam z dextrozą i moze dokupie do tego glutamine i tyle :)

otarod
01-11-06, 22:41
MOże Hmb a do tego glutamina no i białko wymieszne z gajnerem, chociaż jezeli miałbym wybierać na Twoim miejscu kupiłbym kreatyne (monohydrat)1250 olimpu do tego dextroze, tauryne- możesz kupić wymieszane za okolo 20 zl puszka która powinna starczyć CI na cykl Dextro juice Olimpu o smaku pomarańczowym. Do tego przynajmnije codziennie rano glutamine by zminiejszyć działania kataboliczne i zwiększyć anaboliczne. Oczywiście gainer i białko i pożadne posiłki.

bejnar
02-11-06, 20:52
weź sie za to pożądnie a będziesz wielki :grin: