PDA

Zobacz pełną wersję : Zmęczenie i brak apetytu



kenylenin
16-12-08, 13:17
Mysle ze jak najbardziej temat ten jest zwiazany z tym działem. Od 3 miesięcy stosuje diete masową. Regularne posiłki , przy czym co miesiac robie sobie dwu dniowa przerwe zeby organizm dostał troche "luzu". Problem w tym ze od jakiegos tygodnia czuje sie cały czas zmęczony i nie mam apetytu. Nie jestem na nic chory i nic mnie nie boli. Tylko te dwa objawy. Czy to mozliwe ze to wszytstko od np nadmiaru białka? 2,5 na kg masy, bo od nadmiaru węgli to pewnie nie jest. Piszcie co o tym myslicie ...

Marcinek
16-12-08, 13:24
a czy poswieciles odpowiednia ilosc czasu na regeneracje? ile razy w tyg cwiczysz co jesz?

kenylenin
16-12-08, 13:39
Cwicze 3 razy w tyg , Pn , Sr, Pt.
Ostatni tydzień zrobiłem sobie przerwe od treningów bo juz dawno nie miałem przerwy, teraz po tygodniu zaczynam cwiczyc dalej. Wiec jesli chodzi o regeneracje to jest wszystko ok. Jem 6 posiłków dziennie wg diety. Dziennie zawsze zjadam makaron , ryż kurczak, jajka , ser biały, zółty, szynka, płatki , tunczyk itd... Wszystko w wyliczonych proporcjach oczywiscie z dodatkami typu jogurt, gainer, np ogórek , pomidor, jabłko ,marchewka + suplement witamin Vita mineral 1 tab/dzień. Staram sie zmieniać diete. Nie wiem, moze to przemęczenbie organizmu tą dietą? Jedzenie prawie tych samych posiłków codziennie?

Marcinek
16-12-08, 14:21
moim zdaniem to troche przesada taki rygor z dieta.. po prostu zaczyna Ci sie wszystko przejadac.

Rafauu
16-12-08, 15:32
ogolnie przy diecie na mase jestem zwolennikiem diety mniej rygorystycznej, tzn ze posiadasz jakas tam wiedze o BTW posilkow i mniej wiecej sobie dobierasz (ofc pilnujac bardzo bialka chociaz jak bedzie trochje za malo nic wielkiego sie nei stanie) pamietaj ze dieta powinna byc przedewszystkim smaczna

Rynju
17-12-08, 10:52
mozesz sprobowac zakupic preparat black hole czy tam dark hole pozadnie wzmagajacy apetyt. A najprostrzym sposobem bedzie najzwyczajniej urozmawicanie posilkow.