PDA

Zobacz pełną wersję : Andropen 275



bartmon
16-12-08, 00:44
Witam wszystkich. Mam pytanko czy ktoś słyszał coś o tym środku? Albo najlepiej go stosował? Myślę o ułożenie z tym środkiem cyklu na masę. z góry serdeczne dzięks za odpowiedzi. pozdrawiam

lg team
16-12-08, 11:12
ilu uzytkownikow tylu niezadowolonych

srodek slaby,

lepiej juz inwestowac w omo / sus

bartmon
16-12-08, 15:45
a co byś powiedział o połączeniu Omy z Boldenonem? Czy lepiej suste?

lg team
16-12-08, 15:48
bardzo dobre combo,

daj jakie sdane o sobie - wiek, waga, staz, cykle

bartmon
16-12-08, 16:12
stosowałem:
Methandienone z Db Pharma (iniekcyjnie i doustnie)
Testosteron Propionate z Db Pharma
Nadrolone Deconate z Db Pharma
Omnadren 250 Jelfa
Anabol Tablets- tajlandia

NIKOLIS 168
16-12-08, 16:13
Bartmon o ile dobrze sobie przypominam to leciałes równo z Ryniem na oma+deca+wino.
Jak efekty?

bartmon
16-12-08, 16:14
wiek 19, staż ponad 3 lata

bartmon
16-12-08, 16:24
witam "Nikolis 168" dobrze sobie przypominasz, miałem tą samą rozpiskę co Ryniu. Niestety z tamtych środków wiele nie skorzystałem, jedynie poza Omą ktorą jeszcze jakoś musiałem dokupić po trochu i Decą. Znaleźli się tacy przez których były problemy ;/ wkopali i środki miałem skonfiskowane przez (cHWDP) niestety ;/ Na omie i dece poszło wtedy jakieś 9 kg, z czego spadło jakieś 3-4 kg. Nawet odblok poszedł. Także lipa. A teraz chce wrócić ponownie z czymś dobrym, przynoszącym podobne efekty. I słyszałem jakieś tam opinie o tym Andropenie z BD ale z tego co widze to lipa z tego jest i szału nie ma.

bartmon
16-12-08, 17:01
Bardziej zastanawiam się teraz nad Sustą+Boldenon. Myślę że połączenie tych środków nie było by złe. Jaki powinienem sobie ułożyć cykl? Razem z odblokiem oczywiście i na koniec jakąś lepszą kreatyne bym zarzucił.

lg team
16-12-08, 17:17
no tak a wage to mam sobie sam strzelic?

vold
16-12-08, 22:30
jak pisze lg dobry mix, bold i testo , z testo może być omo a jak masz kase to susta ale osobiście jak miał bym inwestować w suste to wolał bym enant.

bartmon
16-12-08, 23:02
waga smieszna 65kg

bartmon
16-12-08, 23:08
a jak sie dokładnie nazywa ten enant? i ile musialbym miec tego sprzetu na caly cykl? dzieks Vold ze wpadłeś. Na Ciebie mozna zawsze liczyc ;D pozdro

lg team
16-12-08, 23:15
to niech cie juz nie interesuje,
z ta waga idz do odzywiania,

bartmon
16-12-08, 23:22
bralem ome z decą. Wiec boldenon z sustą nie jest chyba jakos duzo bardziej zaawansowany

lg team
16-12-08, 23:29
stary ty nie kumasz podstawowej sprawy

co z tego ze brales jak huj ci to dalo...

wazysz tyle co worek zboza po mocnym cyklu i ty dalej chcesz koksowac...

po co?

zeby po kolejnym cyklu wskoczyc na 67kg....

dlatego pisze daj sobie spokoj i zajmij sie zarciem i prawdziwym treningiem a nie w huja waleniem...

Rynju
17-12-08, 10:44
no to kiepsko z toba bartmon :P mielismy jechac razem, ja swoj zakonczylem a ty kulejesz cos widze. Hmmm a moze odpoczynek od saa skoro miales nieprzyjemna wpadke i zbuduj mase do poznej wiosny na odzywkach i suplach ? :D

bartmon
17-12-08, 16:12
no troche lipa Rynju ;/ niestety. Na samych odżywkach i suplach pewnie będzie głęboka lipa... Nastawiam sie na styczeń z cyklem powyższym. Potrzebuję tylko pomocy, dotyczącej rozpiski mety,susty i boldenonu+odblok z jakąś kreatynką na koniec. Jeśli juz nikt mi nie pomoże trudno, bede szukał pomocy gdzie indziej. Gdybym wtedy zastosował odblok, spadków by pewnie nie było, albo były by znikome. Niestety jak to ktoś, gdzieś, kiedyś na tym forum napisał, sport jest okrutny niestety nie zawsze sa jego wzloty ale zdarzają się tez i upadki. To akurat był mój upadek, chociaż dla mnie efekty mimo wszystko byly zadowalające, no gdyby nie te spadki bylo by ok:) Jesli ktos mógłby to rozpisać i ile tego soku potrzeba z góry dziekuję. pozdrawiam

lg team
17-12-08, 16:24
stary uparty jak osiol jestes

dobij chociaz do 75kg na "sucho" i dopiero pomysl o testosteronie,

zrobisz inaczej to jestes poporostu glupi,

nie pisze tego zlosliwie a jedynie daje dobra rade,

jak to odbierzesz i co z tym zrobisz to juz bedzie twoja sprawa,

Rynju
17-12-08, 17:33
stary zle z toba, skreslasz odzywki+suple z dieta bo mowisz ze to gleboka lipa, nie zrobiles dobrego cyklu, jestes niezadowolony a dalej brniesz w to?

vold
17-12-08, 21:55
Zawsze mówie, pierwsze trening i odpowiednie żarcie - suple, długo nic i dopiero doping!

bartmon
18-12-08, 01:20
Ok. Przemyślałem sobie trochę wszystko :) Posłucham Was i zamierzam zrobić tak:
jakiś zestaw supli i odżywek, potrzebne mi coś na apetyt-więc tutaj można by jakiegoś mietka zarzucić, będzie aptetyt to i kalori się będzie zbierało, (na dece np. żarłem jak głupi). Rynju jako, że Ty dobrze wyedukowany jesteś w dietach itp. zgłoszę się do Ciebie, mam nadzieje, że mi pomożesz. Napiszę o gg na priva. Boldka z sustą odkładam gdzieś na maj, czerwiec :) Teraz będe musiał przenieść się z tematem do innego działu o dobór jakiś zajebistych suplementów. Z góry dzięks za rady panowie. pozdrawiam

patryk1336
18-12-08, 16:08
Vold masz racje ale sam wiesz jak jest po co cwiczyc 10 lat na sucho (oszczedzając narządy) jak mozna wszystkie narządy rozpiepszyc i byc 2 razy takim po 3-4 cyklach xD cos za cos jedni wola cwiczyc długo i bez koksu a drugi przyspieszy to na koksie :) tak było jest i chyba juz zostanie :) a co do postu to biez mass xxl i niema bata musisz rosnac do tego jakas kreatynka i musi Ci waga podejsc do gury

bartmon
18-12-08, 18:33
stary kreatyne to musiałbym mieć już też jakaś konkretną, teraz mam Gain Fasta z Universalu także nie wiem czy tutaj mass xxl coś by dał, ale jeszcze spróbuje raz na suplach:) zobaczymy co z tego wyjdzie. pozdro

jondeca
18-12-08, 22:08
gdy andropen był z tajlandi byl dosyć pożadnym srodkiem.
teraz zdecydowanie wybrał bym omo/sus

Raked Fiuel
22-09-12, 22:28
Część po pierwsze chcesz zbić wagę i zdobyć rzeźbę , czy jak to mówią przypakowac??
Kiedyś tego próbowałem z adresem i metą ...nie polecam efekt szybko widać ale przerwie ćwiczenia i spada.
Moja rada , jak już chcesz coś wziąć to z górnej półki, wiadomo drożej ale efekt trwały
Jakbyś miał pytania wal śmiało

fallenursus
22-09-12, 22:34
smierdzisz dilem i zwlokami.
ban.