PDA

Zobacz pełną wersję : problem po długiej przerwie



browar
29-10-06, 23:36
Witam.

Chciałem prosić o pomoc, gdyż jakiś czas temu złamałem obojczyk i niestety nikt mi go nie poskładał :/ więc jest jaki jest. Od tamtego czasu troche się zaniedbałem. Przybyło tłuszczu tu i uwdzie. Nie mam zielonego pojęcia co mógłbym z tym zrobić. Niestety nie moge nadwyręrzać barku. Dlatego przestałem się udzielać fizycznie. Długa rehabilitacja itp

Mógłby mi ktoś polecić jakiś trening na spalenie tkanki tłuszczowej lub zamienienie jej na tkankę mięśniową??
Mam 182 cm wzrostu i 80 kg

mapet
30-10-06, 06:56
Musisz ułożyć sobie dietę redukcyjną i robić ćwiczenia aerobowe takie jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie.

tomek.
30-10-06, 13:51
zacznij od treningu aerobowego 3 razy w tygodniu od 20-30 minut
jak już kondycje złapiesz to zwiększ częstotliwość do 4-5 razy w tygodniu po 40-60 minut

w dni nietreningowe(te poza siłownia) najlepiej z samego rana zaraz po przebudzeniu

w dni treningowe (o ile będziesz jeszcze miał sesje na siłowni) nie musisz już aerobów robić a jezeli byś chciał to od razu po siłowni do 30 mint jazdy na rowerku

browar
30-10-06, 15:27
kurde wiedziałem ze niebedzie lekko no ale jak się chce miec to potrzebne sa wyrzeczenia. dzięki za rady. czas sie wziąść za siebie :)


PZDR