PDA

Zobacz pełną wersję : Plan Do Oceny



Fehu
14-12-08, 15:54
Witam pisałem już w innym temacie o tym planie (układałem go) teraz oddaje go pod ocenę. Jest to trening ogólnorozwojowy...Bede go cwiczyl 3 razy w tyg... w seriach 3x (12,10,8) progresywnie (pewien forumowicz mi to poradzil)...


klatka:
-wyciskanie na laweczce plaskiej
-rozpiętki
biceps:
-uginanie ze sztanga
-ugianie mlotkowo
triceps:
-pompki na poreczach
-wyciskanie francuskie
barki:
-wyciskanie zza głowy
-boczne unoszenie hantli
Plecy:
-martwy ciąg
-podciaganie na drązku
-wiosłowanie hantlom
nogii:
-wspiecia na pacach
-przysiady ze sztanga
-bieganie
brzuch:
-a6w
-wyprosty na drazku nóg

kolejnosc Klatka>Plecy>Nogi>Barki>biceps>triceps>brzuch

Bewolf
14-12-08, 20:39
no teraz jest lo key;) moze byc...

Volves
14-12-08, 20:43
w sensie kroimy go i przez 3 dni co innego ??
jeśli tak to nie głupio...

p_narozny
14-12-08, 20:54
Na triceps, zamiast francuza daj linki, jak mozesz...
Na plecy podciaganie pierwsze MC ostatni..
Nogi, bieganie (???), przysiady, wspiecia
Chyba bedzie ok:)

Fehu
14-12-08, 20:58
w sensie kroimy go i przez 3 dni co innego ??
jeśli tak to nie głupio...


nierozumiem...Chce to wykonywac wszystko na jednym trenigu czy moze to rozlozyc w jeden dzien klatka biceps itd itp?

Bewolf
14-12-08, 21:04
jak ogolno rozwjowka to musisz to robic w jeden dzien.

Fehu
14-12-08, 21:49
No to od jutra zaczynam cwiczenie...narazie mam hantle 2x10 kg, lawke + gryf i troche zelastwa (samorobka) ale w srode bede mial juz normalne takie jak w sklepach po 2,5zl za kilogram chyba sie oplaca prawda?

Fehu
15-12-08, 14:27
Pierwszy tydzień (ćwiczę już dłużej ale to tak nie skoordynowanie) to poćwiczę ten plan 3 razy w tyg i zobaczę jak się będę czuł....a na razie nie mam diety :( którys user pisał ze on nie ma diety tylko pilnuje to czego je ja narazie tak samo robie... zmienilem jasne na ciemne pieczywo zamiast batonów kupuje jogurciki no i licze (przynajmniej staram sie ) kalorie...ogolnie stram sie jesc nie tlusto i sporo nabiału (serki, jogurty)

Cielu7
15-12-08, 14:31
serki i jogurty zauważ nie maja białka wec to jest bez sensu biaka szukach w miesach oraz ser biały twaróg a nie żadne serki wiec radze ułozyc jakaś tak powierzchowną diete

Fehu
15-12-08, 14:52
a jogurt jest zdrowy co tez jest wazne a serek to jem taki wiejski tak sie nazywa, ale trafne spostrzerzenie!a co z mlekiem ? rano jem mussli

Volves
15-12-08, 20:04
podprowadź mamie książkę kucharską i poszperaj ;)

Voice666
15-12-08, 20:51
Co do treningu to moim skromnym zdaniem kolejność jest nieprawidłowa.
Jak byś rozpisał to od największych grup mięśniowych do najmniejszych to by miało sens ;)

Fehu
15-12-08, 21:04
Voice jak bys zaproponował? Volves rozbawiłeś mnie ta książką kucharska a wiesz dlaczego? bo mówisz to przyszłemu kucharzowi (o ile sie uda)

Voice666
15-12-08, 21:10
nogi - klatka - plecy - barki - biceps - triceps.

Voice666
15-12-08, 21:11
sorry. Triceps przed bicepsem ;)