PDA

Zobacz pełną wersję : Co proponujecie?



zyktor
14-12-08, 02:58
Witam,

od dłuższego czasu zastanawiam się, co zrobić z moim problem. Mianowicie, mam problem z przybraniem masy. Nic nie działa, ani gainer, nawet jedzenie dużej ilości fast food'ów. Skoro to nie daje pożądanych rezultatów, pomyślałem o tym, aby zrobić jeden cykl na metanabolu bądź też winstrolu. Słyszałem od osób, które brały, że tyły po tym no i chciałbym spróbować. Co o tym sądzicie zły pomysł? A może złe środki? Jeśli tak, to prosiłbym o podanie innych specyfików.

Za pomoc oczywiście polecą sogi.

slim shady
14-12-08, 03:52
w dopingu Ci nie doradze bo mam za małe doswiadczenie, ile masz lat? jaki wzrost i waga, jaki staz, cykle na odzywkach, masz zła diete zapewne, i trening mozliwe ze słaby, weź lepiej połącz krete z gainerem + solidna dieta i trening i napewno beda przyrosty, troche cierpliwosci, kulturystyka to sport dla wytrwałych, na efekty czeka sie długo ale opłaca sie czekac :) pozdrawiam

Geryon
14-12-08, 08:19
jedzenie fast - food hehe no nie no kolego :P

Konkretna dieta dla Ciebie musi być , odpowiedni trening , wiele czynnków skałda sie na przybranie masy. To nie jest takie proste , że pójdziesz do MCD kupisz 20 hamburgerów i bedizesz juz duży potem przerobisz to na mięśnie i prawie jak pudzian:)

Więc nie sięgaj po koks , bo smie twierdzić , że jeżeli chciałeś przytyć i mieć masępo fast-food'ach to nie masz zbyt wielkiej wiedzy na temat kulturystyki i wszystkiego co z tym związane. Sorry za szczerość ale dieta trening suple to polecam narazie. :)

lg team
14-12-08, 12:04
podaj to co wymienil slim + dokladnie opisz jeden dzien z diety

vold
14-12-08, 12:32
Zacznij od przeczytania postów podwieszonych.