PDA

Zobacz pełną wersję : Siłownia a basen



sirluki
13-12-08, 22:35
Witam wszystkich.

Chciałbym się dowiedzieć co da lepsze (i przede wszystkim szybsze) efekty w rozbudowaniu klatki piersiowej oraz poszerzeniu barków. Do niedawna myślałem że siłownia, aczkolwiek niedawno usłyszałem, że pływając regularnie na basenie osiągnę szybszy rezultat. Czy to prawda?

Dziękuję za odpowiedzi :)

Geryon
13-12-08, 22:44
najszybciej bedzie hmmm nakoksować się :)

a tak poważnie to i jedno i drugie waymaga cięzkiej pracy , pływanie moze zrobi to lepiej ale jednak wydaje mi sie ze w dłuższym czasie.

Blackphoenix
13-12-08, 23:07
najlepiej to połączyć siłownie i basen :)

Bewolf
14-12-08, 09:52
tak najlepiej to polączyc i beda lepsze efekty bo sam basen to raczej dlugo bys musial sie naplywac zeby to osiągnoąc

slim shady
14-12-08, 10:41
połacz siłke i basen, moze na pływaniu sie wyrobisz ale nie bedziesz miał za duzych rozmiarow

sirluki
14-12-08, 16:02
W takim razie dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Postaram się to jakoś połączyć, choć będzie ciężko :)

Jeszcze raz dziękuję :)

narc
14-12-08, 16:29
a ja jeszcze sie dopytam.. ile razy w tygodniu basen i w ktore dni?

jak mam plan na mase 4dniowy to basen w pozostale 3? czy moze to jest calkowicie dowolne

hej KKS
16-12-08, 20:47
Warto podkreslic ze niezależnie od tego czy to bedzie basen czy silownia dieta jest podstawą!!! Jednak ja osobiscie twierdze ze siłka da duzo lepsze rezultaty.. pozdrawiam;)

tm7
17-12-08, 11:56
Jeżeli chodzi o masę, to na pewno :)

Napinacz01
17-12-08, 18:17
Na basenie raczej wyrzeźbisz klate. Bedziesz mial dobra sylwetke ale jezeli chodzi ci o nabranie masy to wydaje mi sie że siłownia :)

respective
18-12-08, 12:15
omg, ale niektórzy nademną piszą głupoty :D
Napinacz01 pisze: Na basenie raczej wyrzeźbisz klate - ja pier... chłopie a innych partii to już nie? pływanie jest to ćwiczenie areobowe, które podobnie jak bieganie poprawia kondycje i po 20min bodajże zaczyna się spalać tłuszcz - z całego ciała nie tylko z klaty

jeżeli chcesz powiększyć swoje rozmiary to dobra dieta na mase i siłownia 3x w tyg - powodzenia :)

Napinacz01
18-12-08, 16:28
Pewnie że nie tylko klatke, ale w temacie rozchodziło się właśnie o KLATKE gościu :) Czytaj a nie docinaj :) :


"Chciałbym się dowiedzieć co da lepsze (i przede wszystkim szybsze) efekty w rozbudowaniu klatki piersiowej oraz poszerzeniu barków"