PDA

Zobacz pełną wersję : Ogolnorozwojówka <pomoc w rozpisaniu> SOG za odp



Fehu
13-12-08, 18:57
Witam chce sie wziasc za cwiczenie dosc powaznie ale nie mam planu...chce zaczac od ogolno rozwojówki ale nie znalazlem takiej na forum ktora uwzglaednia tylko cwiczenia hantlami i na lawce skosnej i prostej...

tak co wymyslilem to trening 3 razy w tyg oraz serie 3x12

to tak:
-wyciskanie na lawce plaskiej
-wyciskanie na lawce skosnej
-rozpietki
-uginanie ramion stojac
-uginanie młotkowo
-francuskie wyciskanie
-wyciskanie sztangi z przed glowy
-wspiecia na palce
-boczne unoszenie hantli
-podciaganie na drazku
no wlasnie nie wiem czy tego nie za duzo wiec jak cos to co wyrzucic co warto dodac SoG-ów nie bede załował

Bewolf
13-12-08, 19:02
moze byc tylko dodaj moze jeszcze wjoslowanie w opadzie albo wioslowanie sztanga no i jakies przysiady. ale ja bym zastosowal trening obwodowy.

rgolanski
13-12-08, 19:03
Ja tu widzę tylko klatę biceps i triceps. Jak nie będziesz ćwiczył wszystkich mięśni daleko nie zajdziesz. Nogi i plecy to podstawa treningu.
Jak ćwiczysz grupę 3 razy w tyg. wykonuj tylko jedno ćwiczenie, bo się nie zregenerujesz.

To tak na początek, poźniej zmień trening na masowy

Bewolf
13-12-08, 19:05
no a wyciskanie z przed glowy to na co jest na barki. tylko jedna rzecz musisz zmieniac cwiczenia na kazdy dzien na kazda partie bo jak tego nie zrobisz to przyzwyczaisz miesnie do danej pracy.

Fehu
13-12-08, 19:10
Macie panowie po SoG-u ale słyszałem ze w ogolno ćwiczy się podczas jednego treningu każda partie mięśni?! Trening obwodowy moze jakis link?

P.S w planie nie napisalem martwego ciagu ale on jest

Bewolf
13-12-08, 19:12
tak masz racje kazda partie a trening obwodowy polega na tym ze musisz przeleciec wszystkie cwiczenia po jednej seryjce i znow od nowa. Nie robisz po 3 serje na jedno cwiczenie tylko robisz jedna i kolejne cwiczenie

Bewolf
13-12-08, 19:17
tu masz link http://kulturystyka.magicsport.pl/33,trening,obwodowy.html

Fehu
13-12-08, 20:50
Troche nie dla mnie ten trening :( zostane przytym co mam

p_narozny
14-12-08, 02:15
Laik: coz... to blad.

Fehu
14-12-08, 10:05
Naniosłem pewne poprawki tremning przewiduje na 6-8 tyg pozniej trening na mase jeden cykl jakis na 6 tyg, pozniej kolejny cykl byc moze juz z jakas odzywka ale to zobaczymy
klatka:
-wyciskanie na laweczce plaskiej
-rozpiętki
biceps:
-uginanie ze sztanga
-ugianie mlotkowo
triceps:
-pompki na poreczach
-wyciskanie francuskie
barki:
-wyciskanie zza głowy
-boczne unoszenie hantli
Plecy:
-martwy ciąg
-podciaganie na drązku
nogii:
-wspiecia na pacach
-przysiady ze sztanga
brzuch:
-a6w
-wyprosty na drazku nóg

Jak wam sie podoba ten plan??? szukam jeszcze cwiczen na uda na plecy więc czekam na sugestie

Bewolf
14-12-08, 10:08
na barki zrob sobie np. unoszenie hantel bokiem w zdluz ciala.... na ngi przysiady wykroczne....na plecy wioslowanie w opadzie albo sztanga....

Fehu
14-12-08, 10:34
na plecy dodam jeszcze wiosłowanie hantlom w opadzie

Bewolf
14-12-08, 10:34
no ok moze byc

Fehu
14-12-08, 10:35
Czyli co teraz plan juz bedzie dobry? oczywiscie dodaje do planu te cwiczenia o ktorych pisales...a jak z seriami 3x12 czy 3x12,10,8?

Bewolf
14-12-08, 10:42
jak dodasz te cwiczenia i bedziesz stosowal progresje i diete powinno byc ok.

Fehu
14-12-08, 10:46
Wybacz progresje czyli? nad dietą pracuje aczkolwiek zastanawiam sie czy przy ogolnorozwojówce tez dac nadwyzke kalroyczna jak przy diecie na mase?

Bewolf
14-12-08, 10:54
chodzi o dokladanie ciezaru z kazda seria i robieniu przez to mniejszej ilosci powtorzeń;) a co do nadwyzki to oczywiscie tak.;)

Fehu
14-12-08, 11:00
A to Dziękuje bardzo za wypowiedzenie się w moim temacie...Myślę ze plan już się nadaje do wcielenia w życie, więc zaczynam...Napisze po skończonej ogolnorozwojowce czy plan był dobry czy nie do końca...Teraz nad dietka popracuje i będzie elegancko...

Bewolf
14-12-08, 11:02
no to powodzenia stary milego targania zelastwa;)

Czyżyk
16-12-08, 08:05
Trening na mase - 3 x tygodniowo

Przysiady ze sztanga 5 serii x 8 ruchow
Wyciskanie sztangi lezac 5 serii x 8 ruchow
Wyciskanie sztangi w skosie 5 serii x 8 ruchow
Podciaganie na drazku szerokim chwytem 5 serii x 8 ruchow
Podciaganie sztangi w opadzie 5 serii x 8 ruchow
Wyciskanie sztangi zza karku 5 serii x 8 ruchow
Wzniosy sztangi stojac 5 serii x 8 ruchow
Francuskie wyciskanie lezac 5 serii x 8 ruchow
Martwy ciag 5 serii x 8 ruchow
Wspiecia na palce z obciazeniem 5 serii x 8 ruchow

Obciazenie nalezy stopniowo zwiekszac w ciagu 3 pierwszych serii i utrzymywac je w dwoch ostatnich. Info zaczerpniete z ksiazki pt. "Kulturystyka" Stefan Mizielinski.
Dodam jedynie od siebie, ze zamiast sztangi mozesz uzywac hantli

Fehu
16-12-08, 14:34
Nie rozumiem co wnosisz do tego tematu?? z reszta plan Moj juz ulozony i zatwierdzony wiec temat do zamkniecia...Pozdro i dzieki Panowie