PDA

Zobacz pełną wersję : klata



stroOong
13-12-08, 17:58
Witam.Ćwiczę juz około 4 miesięcy i nie widzę po sobie żadnych rezultatów.głownie chce wypracować sobie ładne mięśnie klatki piersiowej ale co z tego w trakcie ćwiczeń moja klatka wygląda przyzwoicie ale po przebudzeniu to jak u ,,pirata,,wiec lipa.co mam zrobic jakich zasad sie trzymać zeby moja klatka schodziła sie do środka i była dosłownie,,wielka,, wiem ze do tego potrzeba cierpliwości no ale moze da sie jakoś szybciej.piszcie...pozdro..dzieki

grzela
13-12-08, 17:59
trenuj nogi:)

adonis18
13-12-08, 18:02
i plecy :)

Bewolf
13-12-08, 18:38
musisz miec dobry trening klaty i dawac jej odpocząc..... to podstawa no i musisz miec trening masowy i diete. A wy nie sztrzelajcie zaslyszanymi powiedzeniami jesli nie wiecie o co w nich chodzi.

przemek_yo
13-12-08, 18:51
trenuj caly czas, ale tak jak wszyscy trzej koledzy mowili wczenie ;) plan na wszystkie partie, nic nie opuszczamy, nie ma ze cos wazniejsze od czegos ;) sumiennie wykonany, odpowiednio ulozony plan na pewno da efekty ;) jescze dieta jest to juz w ogole malina ;) bedzie dobrze, ciwrpliwosci i powodzenia

Geryon
13-12-08, 20:50
kolejny początkujący co nie potrafi szukać , tych tematów jest multum nei che sie nikomu pisać tego samego po sto tysięcy razy, wykaż sie trochę i poczytaj przemyś co przeczytałeś i zadaj pytanie jak już będizesz miał jakieś pojęcie.
:) pozdro i miłego szukania

Voice666
14-12-08, 14:43
Dieta+trening

Fehu
14-12-08, 16:05
Ćwiczysz dopiero 4 miesiące i oczekujesz cudów?! wiecej czasu potrzeba na to by sie nauczyc wszystko technicznie wykonywac! Tu chłopaki cwicza po pare lat i już maja rezultaty ja dopiero tez zaczynam ale na cuda nie licze...wiem ze dobry trening i dieta dadza mi rezulataty i w to wierze! a jak chcesz zeby Ci tak strasznie rosło to pomysl nad dopingiem