PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna - pytania.



bianco15
12-12-08, 12:31
Witam, chciałbym sobie kupić kreatynę i mam kilka pytań co do tego, ostrzegam, że mogą to być głupie pytania ponieważ dopiero co zaczynam ćwiczyć.

- Czy od kreatyny urośnie dużo biceps ?
- Czy są jakieś skutki uboczne ? Mam 15 lat. Przestane rosnąć ?
- Ile kapsułek musiałbym zjeść, aby zauważyć jakieś zmiany na bicepsie :)

Może trochę niedokładne te pytania, ale mam nadzieję, że ktoś mi odpowie.

adonis18
12-12-08, 12:41
zawcześnie na krete jesteś za młody jak bicek ma ci urosnać to i tak urośnie ;)
3maj diete to podstawa i uważaj żebyś się nie przetrenował bo w ogóle moim zdaniem to za młody jeszcze jesteś na żelastwo. pobiegaj za meczówką w domu ćwicz pompki brzuszki przysiady podciaganie itd looknij w ogóle na trening domatora
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp
elo

bianco15
12-12-08, 12:42
Musze trochę poćwiczyć, mam 160 cm wzrostu, waże ok. 50 kg i podnoszę ledwo co 20 kg - to chyba przesada.

bld
12-12-08, 12:45
-skoro glupie pytania to po co je zadajesz?
-skoro jestes poczatkujacy to najpierw proponuje przeczytac podwiszone tematy.
-czy urosnie bic? moze tak moze nie, wszystko zalezy od Twojej diety
-kreatyna jest suplementem i nie ma skutkow ubocznych, ale na Twoim miejscu odczekal bym przynajmniej rok w dodatku patrzac na Twoj poziom wiedzy domyslam sie ze pewnie nie miales jeszcze stycznosci z silownia. Zacznij od diety i treningu pozniej lap sie za odzywki --> suplementy.

Voice666
12-12-08, 16:11
Biceps nie urośnie a wręcz się skurczy, do tego przestaniesz rosnąć i odpadnie ci siusiak.

hardworkOUT
12-12-08, 16:33
co ty nie przejmuj sie bierz krete w wieku 15 lat , ale nie takie zwykle cienki mono co po nim bułka nie rosne. zapierdol stacka odrazu.

ps 20 kg to ciksasz samym gryfem ?

Geryon
12-12-08, 16:38
Nawet nie doczytałem twojego posta do końca wystarczyło mi "dopiero zaczynam ćwiczyć" temat do lamusa, a Ty kolego na początku pomęcz się na sucho i poczytaj trochę.

Volves
12-12-08, 20:08
15 lat+kreatyna=przerost mięśnia sercowego

Bewolf
13-12-08, 16:03
chlipcze daj sobie spokoj z odzrzywkami....nie badz kolejnym lamusem ktory mysli ze za miesnie odpowiadaja tylko suple. Cwicz sobie na sucho i trzymaj diete rob pomy zwykle francuskie gibaj sie na drążku a nie kreatyna kreatyna bez odpowiedniego treningu tez ci gówno da...