PDA

Zobacz pełną wersję : Powerball



Józiu
11-12-08, 21:09
Ma ktoś z was moze powerball?
Fajne to jest czy jakies chinskie gowno? Chodzi mi glownie o prace przedramienia.
Tu jest link jak ktos nie wie o czym mowie:
http://www.allegro.pl/item503399450_powerball_z_dioda_swietny_trening_mi esni_rak.html

sts
11-12-08, 21:13
i co to niby robi bo nie czytałem opisu nie chce się :) trzymać i potrząsać ręką trzeba ?

Józiu
11-12-08, 21:17
No krecisz tym a przez sile odsrodkowa i konstrukcje tego musisz wkladac coraz wiecej sily aby sie to krecilo...dziala chyba na zasadzie sciskaczy takich do rak, ale nie jestem pewnien dlatego sie pytam...

hardworkOUT
11-12-08, 21:36
czego to nie wymysla :)

jak dla mnie wszystkie takie wynalazki sa gowno warte.

jak bedziesz tym cwiczyl to bedziesz mial lapke taka jak ten gostek co w gifie pokazuje jak biceps tym czyms cwiczyc ;)

Hasos
11-12-08, 21:46
czego to nie wymysla :)

jak dla mnie wszystkie takie wynalazki sa gowno warte.

jak bedziesz tym cwiczyl to bedziesz mial lapke taka jak ten gostek co w gifie pokazuje jak biceps tym czyms cwiczyc ;)
hahaha, sog;D

na przedramienie najlepiej jest sztanga, ściskacze albo nawijanie sznurka z obciążeniem na patyk

Fehu
11-12-08, 22:35
to jest kozacka zabawka widzialem recenzje tego w tvn turbo "gadzet" naprawde trzeba miec technike zeby to sie fajnie zakrecilo

Blackphoenix
11-12-08, 22:49
czyste prawa fizyki! ;) tylko taki powerball za 10 zł to nie jest nic warty, jak już to taki za 50 zł kup :)

ziegenhal
11-12-08, 22:51
juz wole sobie pomarańcz albo mandarynką tak pokrecic a na koniec ją zjeśc - taniej i zdrowiej

slim shady
11-12-08, 22:51
kupcie sobie lepiej hantle albo ściskacze a nie jakąś zabaweczke

Prezydent_1c
11-12-08, 22:57
Dobra sprawa to jest :) Spróbujcie sobie kiedyś, ale ja proponowałbym łączenie z innymi ćwiczeniami bo jedynie to ćwiczenie na przedramie to będzie za mało.

Blackphoenix
11-12-08, 23:40
wiadomo ze to nie zastąpi siłowni, ale nie zawsze jest miejsce i czas by trenować na siłowni, taki powerball jak się dobrze rozkręci to może nawet ważyć 20kg, to nie jest kolejna ściema z Mango tylko wykorzystanie praw fizyki.

rash1
12-12-08, 15:49
miałem okazje coś takiego testować na sobie bo kumpel do budy przyniósł i to naprawdę działa im szybciej tym kręcisz tym trudniej to utrzymać jedyny mankament to ze wchodzi tylko na przedramię ale jest naprawdę skuteczne, powiedzmy ze to tylko taki dodatek do ćwiczeń.