PDA

Zobacz pełną wersję : problem ..;/



lenin8912
11-12-08, 20:11
witam , wlasnie wrocilem na silownie i rozczarowanie...;/ spadlem z wagi 5kg;/ i oto moje pytanie jaks zybko wrocic do niej , wiem wiem dieta itd , i tu drugi problem;/ przed przerwa<glupota z mojej strony> tez nie moglem przytyc szlo mozolnie ;/ w ciagu roku 5-6kg <slabo> ja poprostu nie ejstemw stanie zjesc wszystkiego nawet jak bym mial diete , macie jakis pomysl?;> moze powoli przyzywajac organizm? czekam na porady:) pzdr

fanatykkkk
11-12-08, 20:28
no wiesz ten problem jest w tym dziale rozkminiany 1000000razy i zawsze to samo....czyli jedz i sie niepoddawaj ...moze bilans kaloryczny dodatni wiecej wegli...poprobuj cos...nie chce sie powatarzac ale hja rozpychalem zaoladek i wpierdalam duzo i wszystko co idzie wiec ten sposob dziala na bank...

lenin8912
11-12-08, 20:29
i chyba tak zrobie bede wpierdala duzo i wszytko , tylko z rozwaga , moze wkoncu sie uda , dzieki ,lap sogaaa

fanatykkkk
11-12-08, 20:34
dzekowa...jak masz zamiar juz wszystko wpier..alac to lwpiej jedz juz cos wartosciowego(mimo iz nie bedzie smakowac to kazdym przelknieciem wyobrax sobie ze bedziesz wiekszy...hahaha)pzdr

lenin8912
11-12-08, 20:43
kiedys tak robilem hehe , ale wiem o co chodzi , a pozatym ejdyne co z diet ukladanych to troszke ciezko zjesc tunczyka:P a pozatym wszystko ok;D pzdroooo:)

Hasos
11-12-08, 21:50
witam , wlasnie wrocilem na silownie i rozczarowanie...;/ spadlem z wagi 5kg;/ i oto moje pytanie jaks zybko wrocic do niej , wiem wiem dieta itd , i tu drugi problem;/ przed przerwa<glupota z mojej strony> tez nie moglem przytyc szlo mozolnie ;/ w ciagu roku 5-6kg <slabo> ja poprostu nie ejstemw stanie zjesc wszystkiego nawet jak bym mial diete , macie jakis pomysl?;> moze powoli przyzywajac organizm? czekam na porady:) pzdr

Oliwa z oliwek, jest mała objętością a dużo kaloryczna. Miałeś chyba monotonną dietę jak nie dałeś rady. Ja czasem robie sobie gyros, pierś z kurczaka na patelni+przyprawa, ziemniaki/kasza/ryż+surówka, czasem pierś grilluje itd. Kasza też dobra i bez problemu się je:D Jak nie dasz rady to nakładaj full do buzi, połykaj i popijaj:)
Powodzenia!

janusz123
11-12-08, 22:36
no wiesz ten problem jest w tym dziale rozkminiany 1000000razy i zawsze to samo....czyli jedz i sie niepoddawaj ...moze bilans kaloryczny dodatni wiecej wegli...poprobuj cos...nie chce sie powatarzac ale hja rozpychalem zaoladek i wpierdalam duzo i wszystko co idzie wiec ten sposob dziala na bank...

Ja też nie mam sciśle określonej diety poprostu jem dużo i jak mam wybór zjesc cos na co mam ochote albo zjesc cos co ma sporo bialka/wegli to wybieram to drugie. 6kg w ciągu 3 miesięc, z dobra dieta pewnie było by lepiej no ale cos za cos :P