PDA

Zobacz pełną wersję : boks + silownia



power
11-12-08, 16:07
Witam

może mi ktoś dać DOBRA rade?
trenuje boks, szybkość i silą ciosów jest bardzo dobra (tak powiedział trener choć czuje ze kiedyś byłem szybszy) waga tez mi odpowiada choć mogę troszkę przybrać. Chodzi mi o to ze chciał bym zacząć ćwiczyć na siłowni nie tracąc przy tym szybkości a zwiększając swoja silę oraz poprawiając sylwetkę i z tąd moje pytanie jaka metodą ćwiczyć, czy w ogóle ćwiczyć i jaka dietę zrobić?

Hasos
11-12-08, 19:27
Trening taki podobny do masowego a ciężar w ostatniej fazie wyrzucasz do góry oczywiście nie puszczasz go:)A więc trening dynamiczny. Dieta białko a w dniu treningowym zwiększona liczba węgli.

power
11-12-08, 20:07
czyli bardziej progresja? a trening na siłowni mogę robić od razu 4 dni w tyg czy może mniej? i moje pytanie jeszcze raz nie stracę na szybkości ćwicząc na siłowni?

Hasos
11-12-08, 21:43
Progresja jest wszędzie skoro chcesz się rozwijać.
Trening 4 razy? Stary, masz SW, myślę ,że gdzieś 3 razy w tygodniu, to siłownia raz, max dwa. A chodzi w tym ,że np. robisz przysiad i jak w górę idziesz to się tak jakby nogami wybijasz w górę. Poczytaj o plyometrii.





I rób interwały. Nie koniecznie trzeba biegać, można skakać na skakance, podskakiwać, lub też rekąmi nawet robić hehe;)