PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na brzuch



DTX
10-12-08, 21:59
Witam,

Od jakiegoś czasu, próbuje sobie wyrzeźbic brzuch. Jakoś idzie, ale potrzebuje jakiegos rozsadnego planu :D
Moglby mi ktos pomoc w napisaniu planu ? (bedzie SOG) Trening ma być ostry :d Nie znam sie za bardzo na ćwiczeniach na dolne partie, dlatego prose o pomoc :D Chcę go wyrzeźbić z każdej strony :D
Do wykorzystania mam drążek i ławke skośną/prostą :]

Brdzo proszę o pomoc :]

Pozdrawiam

przemek_yo
10-12-08, 22:03
najpierw wznosy na drazku, tak ze trzy, czetrey serie, powtorzenia w miare swoich mozliwosci dobierasz (robisz tez serie gdzie podnoszacnogi skrecasz je w jedna strone /skosy/), potem na skosna lawke i sklony, kilka serii pogatych w powotrzenia ;)
albo najlpeiej to wpisz sobie w googlach a6w albo ABSII - ostre, dajace efekty treningi
po cwiceniu brzucha nie zapomnij o rozciagnaiu
pozdro

Voice666
10-12-08, 22:07
No i dieta ;)

.Smile
10-12-08, 22:08
a6w ;p

przemek_yo
10-12-08, 22:08
sam tez bardziej pod a6w sie podpisuje

Hasos
10-12-08, 22:30
A6W nie wykonuje się z 'marszu'!!!!! Najpierw rób skłony na ławeczce, pamiętaj w kulturystyce efektów niema odrazu.

DTX
11-12-08, 07:19
o a6w wiem o abs II też :] Ćwicze już z ok. misiąc na ławeczce skośnej skłony :]

Diete już mam dawno ułożoną :]

@UP Ja o tym wiem :] Nigdy nie odpuszczam :D

//edit Podobno a6w szkodzi na plecy ?

Voice666
11-12-08, 10:22
Czy szkodzi na plecy??
Z ćwiczeniami (nie tylko tymi brzucha) jest tak, że żeby nie zrobić sobie krzywdy to trzeba wzmacniać całe ciało.
Oczywiście nie muszę wspominać o technice, bo bez niej bardzo łatwo o kontuzję, i zamiast mięśni będzie gips.

Fehu
11-12-08, 10:26
Ja ćwiczenie a6w i czy szkodzi na plecy? to nie wiem jestem już po ponad 3tyg a6W i co efekt widać, plecy mnie bolały tylko na początku po tem gdyż już nauczyłem się poprawnie wykonywac bol zniknąl, ale mysle ze powinienes do tego do rzucic jazde na rowerze, bieganie napewno pomoze Ci to zgubic takanke tluszczowa i odsloni mięsnie...

DTX
11-12-08, 13:54
@UP Nie mam aż tak dużej tkanki tłuszczowej :] Na rowerze nie lubie jeździć, ale za to biegam dużo :]

@2UP
Robiłem już a6w do 15 dnia :/ CHroba mnie złapała, mam domową siłownie i dużo właśnie ćwiczne na plecy (wręcz najwięcej) Czy a6w z treningiem na plecy by pasował ? Słyszałem, że a6w skośnych nie wyrabia ?

przemek_yo
11-12-08, 14:17
moze tak, skosy troche sa tam opuszczone, ale cos jest zawsze ;) z tymi plecami to jest tak, raz to technika, a dwa jak masz za slaby brzuch i nie daje rady z cwiczeniami to dolna czesc plecow moze bolec, to jest to co mowil ktos wczesniej, trezba byc przygotowanym to tego typu systemu

DTX
11-12-08, 15:16
A na skosy na ławce skosnej sie robiło, że łokciem zdo kolana z przeciwnej strony się dochodzi ?

przemek_yo
11-12-08, 15:58
w szostce masz wlasnie podobne cwiczenie, juz nie pamietam dikladnie bo dawno robilem, ze raz jedna noge masz uniesiona, raz druga
ja na skosy preferuje drazek (z reszta brzuch glownie na drazku robie)
pisalem Ci na poczatku jak