PDA

Zobacz pełną wersję : Gainer, kilka pytań



diegoo0
09-12-08, 21:14
Witam wszystkich. Mam 18 lat. Ważę ok 65 kg i mam 172 cm wzrostu. Ćwiczę od paźdzernika 3 razy w tygodniu. Od listopada mam trening na masę i staram się trzymać diety. Przytyłem od tego czasu 2 kg. Siła się zwiększyła o dość sporo, ale to jeszcze nie jest to.

Moja dieta:
7:00
mleko 250 ml
płatki owsiane 90gr

10:15
Twarog 120g
szynka indycza 15gr
pieczywo razowe 200gr


15:30
4 jajka gotowane
Chleb razowy 150g


17:00
Ryz 100g
Piers z kurczaka
oliwa z oliwek ok. 10ml

18:00-19:30
Trening

19:40
kakao/sok/owoce

20:00
Makaron razowy 100gr
jogurt 150gr


22:00
Tuńczyk/Łosoś 80g

Mam zamiar zakupić sobie gainera w celu zwiększenia efektów siłowni. Myślałem nad Vitalmax Gainer 2. Co sądzicie o tym gainerze? Chodzi mi o to, żeby uzupełnić dietę między posiłkiem w czasie szkolnej długiej przerwy a powrotem do domu.
Mam kilka pytań:
1. Czy do rozupuszczania odżywki konieczny jest jakiś szejker, czy można to rozpuścić w zwykłej butelce i efekt będzie taki sam?
2. Czy jest możliwość przygotowania sobie napoju w domu i wypicie go kilka godzin później w szkole? (czy smak będzie nadal dobry i czy nic dziwnego się z tą odżwyką nie zrobi) Szczerze mówiąc to właśnie w szkole najtrudniej uzupełnić dietę. I dobrze by było dostarczyć organizmowi trochę składników odżywczych ok. godz 13stej.

Mam jeszcze takie pytanie dotyczące innego działu, ale bezsensu zakładać osobny temat. Jakie ćwiczenia pomogą w tym aby móc więcej razy podciągać się na drążku?

Z góry dzięki za pomoc

ErWeider
09-12-08, 21:35
Gainer 2 Vitalmax jest dobrym wyborem jak i Gainer 1
1. Nie jest konieczny szejker ale jest łatwiej i wygodniej i skuteczniej :) w butelce dluzej to troche trwa i moga wystepowac grudki ale to zalezy juz od wymieszania.
2.Ja sam robie sobie przed wyjsicem do skzoły gainera i w szkole go spozywam :) nie widze przeciwskazań.

co do ostatniego Twojego pytania to zależy jakie podciaganie Ci chodzi jeśli normalne czyli podcigasz sie na drazku przed sobą to wtedy najbardziej pracuje biceps wiec cwicz bica na siłe i najlepiej jak byś kupił sobie drążek rozporowy i ćwiczył na drążku.