PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na Początek 1 raz w tygodniu...sOG ZA ODP



Fehu
08-12-08, 17:14
Ułożyłem sobie taki plan treningowy interesują mnie wasze opinie...
co do nazwy tematu chodzi o jeden dzien tylko na silowni

-pon. Domator, A6w
-wt. A6W
-sr. siłownia (ogolno rozwojówka ze zwroceniem uwagi na klatke)
-czw. A6W
-pia.Domator A6W
-sob. A6W
-niedz. Domator A6W

Niestety narazie Tylko raz w tygodniu pojawia sie silownia, Ten zestaw chce cwiczyc okolo 2 miesiecy, gdyz po tym czasie powinienem juz nabyc laweczke i hantle wtedy zmienie zestaw cwiczen

A teraz co myslicie nad tym zestawem czy przygotuje mnie on pod powazniejsze cwiczenie? czy strace troche tkanki tluszczowej (gruby nie jestem ale chcialbym nie co zarysowac miesnie) Moim celem nie jest bycie "duzym" lecz ladne ciało miesnie brzucha, ladna klatka choc nie za duzo na i lekki bicepsik ok 36cm
dziekuje za kazda odpowiedz i za kazda sensowna stawiam SOG-a

p_narozny
08-12-08, 17:23
Jak chcesz zgubic tluszczyk to biegaj tez, jezdzij na rowerze, jesli masz. Napewno nie mozesz dolozyc drugiego dnia na silowni? Taka ogolnorozwojowka 2x w tygodniu na poczatek bylaby w sam raz...
Aha, masz diete jakas? Powinienes, z dietka o wiele wiele latwiej osiagniesz cel, pozdro

przemek_yo
08-12-08, 17:28
a6w trzeba robic codziennie, taki system
we srode silownia, pewnie nie masz tu specjalnego wyboru
doamtora rob np w pon i piatek (jeden dzien gora, drugi dol)
+skakanka, boeganie, basen
tak to widze
na poczatek akurat
pzdr ;)

Fehu
08-12-08, 17:30
No niestety nie mogę ten jeden dzień na siłownię to 2h WF, dieta hmm nie chce diety na odchudzanie a żadnej na masę nie będę robił bo za mało ćwiczę by to spalić...Rower, bieganie no oczywiście ale ja nie chce jakoś radykalnie schudnąć...dzięki za odp łap SoG-a

Do kolegi Przemek yo
tez dostajesz soga
A6W można tez robić 6 razy w tyg, basen raz w tyg staram się chodzić ale czasem to piątek a czasem niedziela
-skakanka zaczne
dzieki rowniez sog

przemek_yo
08-12-08, 17:37
troszeczke nie wiadomo o co ci chodzi
jak chcesz troche miesni zrobic to musisz sie za to dobrze od poczatku zabrac, najpierw masa (troche tluszczu nieuniknione). Robienie miesni i trening na silowni to nie jest odchudzanie, nie myl pojec ;)
jak chodzi CI tylko o zrzucenie nadmiaru tluszczu to biegaj, plywaj itd

Fehu
08-12-08, 17:40
no masz racje...troche pokrecilem w kazdym badz razie nie chce schudnac, jednak chce troche miesni

lukasz231
08-12-08, 18:50
Jak dobierzesz dobre ćwiczenia to ten trening w domu może dać Ci tyle co na siłowni. Ważne żeby to z głową robić. Póki co dużo żelastwa nie dźwigasz,więc i w domu da się skombinować coś do ćwiczenia.
Do poczytania: http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp
Do domu radzę pomyśleć o drążku. Bardzo dobry i wielofunkcyjny wbrew pozorom. W futrynie możesz zamontować kupiony w sklepie,ale lepiej pokombinować np w rogu pokoju rurkę na wysokości,na której wisząc wyprostowany nie będziesz dosięgał do ziemi. A póki nie masz hantli to np butle 5l(wode w takich możesz kupić w sklepie-mają "ucho") napełniasz i możesz ćwiczyć na początek.
Pozdro

Fehu
08-12-08, 19:51
yyy kolega tamta stronke widziałem, a drążek mam ;) dzieki za podpowiedz

Fehu
09-12-08, 14:23
dzięki Dinozaur madra wypowiedz leci SoG...
Tylko teraz mam prośbe jakie cwiczenia polecilbys na klatke,biceps i triceps? powiedzmy ze silownia na WF jest dobrze wyposazona tak na moje oko...

Voice666
09-12-08, 15:09
Widzę, że kolega chce mieć mięśnie z niczego, a tak się raczej nie da. Fakt żeby mięśnie "odsłonić" trzeba zrzucić trochę fatu, ale podstawą do tego są...mięśnie, a tych bez diety i treningu (wielomiesięcznego) nie będzie.
Skoro masz dostęp do siłowni raz w tygodniu to zajmij się podstawowymi ćwiczeniami, nie wydziwiaj i nie marnuj czasu na głupoty. Tu masz bardzo dobry artykuł http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14680 , przeczytaj, wnioski wprowadz w życie tu masz jeszcze coś http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13731 (http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13731)
I tak jak mówię podstawami się zajmij na siłowni a resztę w domu.
Pozdrawiam.

Fehu
09-12-08, 17:30
Drugi artykuł bardzo przydatny przyznam trochę było do poczytania i szkoda ze nie było do tego ilustracji albo jakiś filmików na prawde przydało by sie z reszta do innych ćwiczeń również nie ma jak to przeczytac i zobaczyc przynajmniej na rysunku... co do pierwszego artykułu troche nie rozumiem po co mi go wkleiles chyba tylko po to zebym sobie wyciagnąl wniosek ze trzeba cwiczyc solidnie i wedlug planu....
co do Diety ja rozumiem ze musi ona byc, ale nie wiem jaka ona my byc czy to ma byc dieta na rzezbe czy jednak na mase (boje sie ze nie bede w stanie spalic dodatkowych kalorii) na trening jestem nastwiony!!!

Może teraz napisze prosciej:
-czy mój plan jest dobry (jak na moje mozliwosci) ?
-jesli tak to jakie cwiczenia wykonywac na silowni? (wskazówki mile widziane "technika")
-jesli moj plan jest zly to jak go zmodernizowac?
Dziekuje za dotychczasowe wypowiedzi...SoGi polecialy za pomocne mi wypowiedzi

Fehu
09-12-08, 17:52
nie wiem dlaczego nie moge edytowac swoich postów dlatego zaspamuje, co do zobaczenie cwiczen to juz sobie znalazlem fajne filmiki na forum

Fehu
10-12-08, 16:09
Ja ile mam mam 181 wzrostu 73kg wagi...
ćwiczę tak na klatkę-wyciskanie na płaskiej ławce+rozpietki
biceps uginanie ze sztanga, modlitewnik,
tricepsy- wyprosty hantlom w opadzie i wyciskanie francuskie
to wszystko robię w systemie 3x8 z minimalnym obciążeniem staram sie pracować nad technika
ponieważ po zrobieniu tych ćwiczeń zostaje mi jeszcze trochę czasu to próbuje robić martwy ciąg (bez obciążenia) próbuje tez innych ćwiczeń wcelu tylko probowania i moze sie uda troche techniki nabyc

jak wszystko wypali to w przyszlym tygodniu bede mial lawke+gryf, pozniej kupie hantle i obciazenie (strasznie drogie ;( ) wtedy bede chcial na silowni (szkolnej) zaczac cwiczyc plecki i nogi a to co teraz to w domu

Edit:
Dinozaur Twoje wypowiedzi mi pomagaja dlatego dostajesz SoG-a

p_narozny
10-12-08, 16:45
Siema.
Wywal modlitewnik i daj sztange/sztangielki w uchwycie mlotkowym.
A zamiast wyprosty hantlom w opadzie - pompki na poreczach, jesli nie masz warunkow do tego to odwrocone pompki w podporze tylem;) Pozdrawiam

Fehu
10-12-08, 17:00
a dlaczego mam wywalic modlitewnik?
a odwrocone pompki wykonuje w ramach Domatora

p_narozny
10-12-08, 17:02
Bo uginanie sztangi i modlitewnik to atak na biceps pod tym samym kontem - daj mlotek zamiast tego:) reka/miesien pracuja inaczej wtedy, pozdro

Fehu
10-12-08, 17:13
Aha no dzieki trafna uwaga dalem Ci juz sOg-a dzieki za pomoc...jak masz jeszcze jekies uwagi to pisz smiało...
no tak oszukiwanie? nie kumam

p_narozny
10-12-08, 17:20
Jesli juz nie mozesz zrobic powiedzmy ostatniego powtorzenia na biceps, no to podciagac troche barkami oraz pleckami c'nie? Byleby podniesc, oczywiscie musi to wygladac przynajmniej jak cwiczenie na biceps a nie jakis bezwladny plas;>

Albo jesli cwiczysz i juz nie mozesz i ktos delikatnie (DELIKATNIE! - powiedzialem;p), pomaga Ci podniesc ciezar (jednym paluszkiem na przyklad;p) - to chyba wtedy to jest negatywny ruch (poprawcie mnie prosze, jesli gdzies sie pomylilem), pozdro

Fehu
10-12-08, 17:44
Ah no to juz rozumiem o co tutaj kaman...Dzieki za wytlumaczenie

patryk1235
11-12-08, 23:33
Nie chce zakładać nowego tematu. Proszę napiszcie mi jakiś fajny 2 dniowy wogóle to możliwy plan na mase, dodam że jestem po ogólnorozwojówce.
mam 180 cm waże 69kg. wiek 17lat.

z góry dziex.

p_narozny
11-12-08, 23:54
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14506