PDA

Zobacz pełną wersję : Pij mleko bedziesz.......no wlasnie......??? jaki bedziesz??



paulbors
16-03-06, 19:28
ehm,o melku duzo sie mowi wiec i ja mam pytania w tym zwiazku :mrgreen: :mrgreen: moze to glupie ale mam nawyk wyrobiony ze dziennie okolo 1 litra mleka pije, niby nie duzo ale tez nie malo.. a teraz pytanie: niby mleko jest dobre na kosci itp itd. ale co z miesniami i figura? chyba lepiej dziennie wypic litr mleka z 3,5% tluszczu , niz 1 litr coca coli,albo? produkty mleczne sa raczej wskazane dla miesni czy raczej przeciwnie,unikac tego ??

marcinczwa
16-03-06, 19:39
coca cola to same konserwanty itd - nie zdrowe
lepiej pij mleko niz miałbys pic coca-cole

sławo
17-03-06, 10:23
jak twój organizm toleruje mleko to śmiało pij
nie którzy nie mają tyle szczęścia bo po mleku zaraz ich goni na kibelek

bujaka777
17-03-06, 11:32
sławo fajny link :mrgreen: :twisted:

a co do mleka to ja pije minimum litr dziennie i słyszałem ze jak ktos nie pije mleka to żołądek przestaje trawić jakiś jego związek i dlatego na kibelek ludzie biegną :lol:
ja moge nawet grila popic mlekiem i nic mi nie jest.AAA!!! Czy to prawda ze pijąc za dużo mleka jakieś problemy z nerkami mogą się pojawić?

sławo
17-03-06, 12:01
pierwsze słyszę

paulbors
18-03-06, 03:43
hehe ja tez mam tak zoladek przystosowany...niewazne co jem,zawsze moge popic mlekiem, do wszystkiego mi pasuje i wole bardziej nic herbate,kawe :mrgreen: :mrgreen:

fishe
18-03-06, 12:30
to tak jak ja zawsze duzo mleka pije i nie narzekam na nic

bujaka777
18-03-06, 12:48
Wszystkie laski lecą na facetów,którzy piją mleko :cool: hehe

David
18-03-06, 15:04
ja mleka nie szczęde piję go sporawo..właściwie to tyle co i innych napojów albo i wiecej :twisted:

grotian
21-03-06, 22:40
widze że wiadomości to wy macie nie najwięcej o mleku...


dla sprostowania ! DOROSŁY SAMIEC NIE PIJE MLEKA!! ponieważ jego ogranizm nie produkuje kwasów które trawią mleko!!

bujaka777
22-03-06, 13:32
jzu pisałem ze przestanie trawienia mleka to tylko kwestia odzwyczajenia.jesli teraz przestane pic mleko to za jakis czas tez bede miał problemy po jego wypiciu :mrgreen:

vanadi
22-03-06, 16:27
fajnie ale czemu taki temat w treningu?

Narm
22-03-06, 17:28
ja jestem za piciem mleka :) ale jaki najlepiej pić ?? 0 %, 0,5% , 1,5 % ,2%, 3,2% ??
słyszałem że w mleku im wiecej tłuszczu tym lepiej witaminy w nim zawarte się rozpuszczają :)

zizu
26-03-06, 01:53
nie którzy nie mają tyle szczęścia bo po mleku zaraz ich goni na kibelek

sa to ludzie ktorzy nie maja enzymu trawiacego laktozy ( laktoza to nic innego jak cukier mleka (weglowodan) ), ale spokojnie w aptece mozna kupic laktoze za grosze i bez obaw pic mleko


Czy to prawda ze pijąc za dużo mleka jakieś problemy z nerkami mogą się pojawić?.

nie.


dla sprostowania ! DOROSŁY SAMIEC NIE PIJE MLEKA!! ponieważ jego ogranizm nie produkuje kwasów które trawią mleko!!

yy,,, to sa dopiero brednie :neutral:


ja jestem za piciem mleka ale jaki najlepiej pić ?? 0 %, 0,5% , 1,5 % ,2%, 3,2% ??
słyszałem że w mleku im wiecej tłuszczu tym lepiej witaminy w nim zawarte się rozpuszczają

tak. im wiecej tluszczu w mleku tym wiecej witamin bo jak wiadomo witaminy z grupy ,AEDK' sa rozpuszczone w tluszczu,polecam Ci 0,5%


produkty mleczne sa raczej wskazane dla miesni czy raczej przeciwnie,unikac tego ??

zaszkodzic nie zaszkodzi:)
Ja osobiscie polecam wam pic mleko do sniadania,wiecej nie trzeba go pic:)
pamietajmy ze zdrowszy jest od mleka jogurt czy tam maslanka,kefi itp, maja latwiej strawna laktoza,posiadaja zywy kult bakteri :wink: itp i sa smaczniejsze jak dla mnie:)
A najwieksza zaleta mleka jest to ze ma najbardziej przyswajalna witamine ,,D''

pozdrawiam:)

KARSTEN
26-03-06, 03:08
Mleko mozna pic ale nie ma on dla mezczyzny prawie zadnych wartosci, poniewaz kwasy ktore posiada mleko merzczyzna nie da rady przemienic na kozystny dla dla siebie ( u kobiet odwrotnie ) Ja osobiecie kiedys pilem duzo mleka no ale to nie ma sensu hehe, lepiej jest pic wode poniewa to one w duzym stopniu dzialaja na powiekszanie sie, dlczego ??? powniewaz one powiekszaja komurki a w raz r powiekszaniem komurek powiekszaja sie nasze wymiary.Jesli ktos jest na cylku sterydowym tez powinien ograniczyc mleko, za to powinine pic duooo wody od 6 nawet do 9 litrow dziennie.

vold
26-03-06, 12:51
KARSTEN, no ja chce cię widzieć jak pijesz 9 litrów wody dziennie :mrgreen:

fishe
26-03-06, 14:33
9 litrow troche za duzo 3 - 4 litry wystarcza :wink:

jondeca
31-03-06, 01:03
...miał mocne kosci:D