PDA

Zobacz pełną wersję : Ogólnorozwojówka - a może coś innego ? ;)



Indiana
07-12-08, 21:10
Witam , czy na początek jest coś lepszego od typowej ogólnorozwojówki , czy istnieje jakiś zestaw ćwiczeń który lepiej przygotuje do dalszych treningów ?

ciaastek91
07-12-08, 21:19
nie, nie ma nic lepszego.

lukasz231
08-12-08, 16:34
A moim zdaniem coś jest,ale nie zamiast tylko dodatkowo.
Masz tu dobry art o siadach i mc.
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13731
Jak poćwiczysz teraz technikę(jak w arcie sama sztangą na początek) to się nie zmęczysz raczej,a w dalszych planach na pewno Ci się to przyda.
Pozdro

ciaastek91
08-12-08, 19:31
a kto powiedzial, ze w ogolnorozwojowce ma nie byc siadow i mc?

lukasz231
09-12-08, 18:56
Mogą być,ale nie muszą. Ja myślę,że na ogólnorozwojówce lepiej wzmocnić prostowniki innymi ćwiczeniami i ćwiczyć technikę siadów i mc.

Hasos
09-12-08, 21:53
Witam , czy na początek jest coś lepszego od typowej ogólnorozwojówki , czy istnieje jakiś zestaw ćwiczeń który lepiej przygotuje do dalszych treningów ?

Ogólnorozwojówki nie jest głównym celem siła itp. a przedwszystkim przystoowanie mięśni, ścięgień i całego organizmu do nowego wysiłku. Są to takie podwaliny innych treningów:)

przemek_yo
09-12-08, 21:59
a co Ci sie w ogolnowrozojowym nie podoba? ;p wszyscy od tego zaczynaja i nikt nie narzeka, no bo na co? ;p a tych bardziej zaawansowanych technicznie cwiczen to sie nauczyc mozna samym gryfem w wolnej chwili
rob ogolnorozwojowke nie marudz!!
pzdr :)

Indiana
10-12-08, 17:24
OK :P , mam jeszcze pytanie , nie będę zakładał nowego tematu :P
czy np. jeśli przez miesiąc będę stosował tę samę dietę , nie będę zmieniał produktów , to nie wiem organizm tak jakby przyzwyczaji się do tego? i zmieni się przyswajanie białka albo coś wiem że to dziwne pytanie i pewnie tak nie jest ale wolę spytać :P

p_narozny
10-12-08, 17:26
Nie, nie powinna sie zmienic przyswajalnosc bialka:) Oczywiscie jesli wszamasz 100g na raz to wiadomo ze ponad polowa poleci do klopa:P Sek tylko w tym czy po drugim tygodniu jedzenia wciaz tego samego nie bedzie Cie bralo na wymioty:) Urozmaicaj zarelko, pozdro

Indiana
10-12-08, 17:34
Danke schon ;)