PDA

Zobacz pełną wersję : drugi cykl



mlody001234
06-12-08, 13:54
jaką kreatyne polecacie na drugi cykl ? bedzie polączone wraz z gainerem i aminokwasami. Pierwszy cykl mialem na monohydrancie-w miare zadowalajace efekty. Cekl masa i siła. Pozdrawiam, odpowiedzi nagradzam

Sokol
06-12-08, 13:57
skoro zadowalające efekty przy pierwszym cyklu wiec moze warto zrobic drugi cykl na mono ?

robsson
06-12-08, 14:43
jeśli dobrze cie klepło po mono to trzymaj dalej diete i z tymi dodatkami co masz klepnie cie ponownie.Szkoda brać sie za coś mocniejszego bo efekty bedą podobne a mono dla ciebie straci juz swoj potencjał.pozdro

mlody001234
06-12-08, 21:35
obecnie posiadam 1kg białka...musze cos dokupic, prubował ktos łaczyc z gainerem (jedno dosypac do drugiego), moze dokupic do tego jescze z 2 kg białka a moze zjesc ten kilogam i pozneij za gainera sie wziasc? (szkoda zakladac drugiego tematu)

robsson
06-12-08, 21:52
ja osobiscie zajadam Mutanta i jak mam taka potrzebe to mieszam razem z białkiem-wiesz to wszystko zależy od braków w diecie.

ErWeider
06-12-08, 22:48
moj kumpel robil cykl na kreatynie oplimp monohydrate 1250 + gainer 1 vitalmax i byl zadwolony ja wlasnie zaczynam tez taki cykl (moj drugi) ;) pierwszy mialem na mono zielonej z vitalamax i gainer 1 tez z vitalmax i bylem zadowolony :)

szumek
06-12-08, 22:55
heh ja juz mam kilka takich cyklów za sobą i uwazam ze jak juz kupujesz ta kreatyne to warto dokupic gainera bo zawsze jakies braki w diecie się znajdą ... do tego warto kupic jakies witaminki ...